0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,373 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba bayanlar babam fıtık ameliyatı olacak yıllardır çekiyor artık en son ameliyat olmaya karar verdi çünkü önceleri fıtık çıktı mı yerine kendi yerleştirilebiliyor du nasıl oluyor bilmiyorum ama dışarıdan kendi yerleştirebiliyordu ama şimdi yapamıyor ameliyat nasıl oluyor sonrasında iyileşme süreci nasıl bilen var mı.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
benm babamın da var o lazerle olmuştu eskiye göre daha iyi şimdi lazerle yakmışlardı.
(1,373 puan) tarafından
İyileşme sürec nasıl ağır bir ameliyat mı
tarafından
yok lazer olduğu için kolay geçmişti 2   3 gün yattı sadece ağır mi ameliyat değildi
(1,373 puan) tarafından
Ya ben başka şehirdeyim de ameliyat olunca yanına gitmek istiyorum ağır bir ameliyat değil diyorlar da herhalde ameliyat olursa da burada duramam görmek isterim
-Reklam-
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Boyun mu bel mi ?
(1,373 puan) tarafından
Kasık fıtığı canım onu demeyi unutmuşsum düzelteyim
(2,975 puan) tarafından
O zaman bilgim yok canim ben boyun fitigi ameliyati olmustum
0 oy
tarafından
Kapalı ameliyat ise 2 3 delik açıp yapılıyor açık ameliyat ise 10 cm kadar kesik oluyor iyileşme süreci zor çünkü yürürken ağrı çok oluyor öksürürken de çok acıyor kabız olmaması lazım 
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben oldum iki taraflı kasık fıtığı idim. Çok zorluk cekmedim. İçeride bıle yatırmıyorlar. Bol bol yürümesi lazım. Dikişlerin hemen iyileşmesi için. 
(1,373 puan) tarafından
Hmm işe hemen başlabmıyor herhalde dini
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Oğlum 14 yaşında geçen yaz oldu bağırsakları tutan zar delindiği için gerektirebilir ama bu çok tehlikeli bir şey ameliyat çok kısa sürüyor ve aynı gün ayağa kalkıyor hiçbir sorun yok bu kadar zaman bekletmesi hataydı bence çünkü bağırsak düğümlenmesi olduğu zaman çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir
(1,373 puan) tarafından
İlk defa duydum inşallah çok ilerlememiştir .
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çok kolay bir ameliyat canım. Kapalı yapan bir cerrah yaparsa daha rahat olur. Gerçi açık ameliyatla da yaparlarsa kesisi çok küçük olur. İyileşme süreci de rahat. 
(1,373 puan) tarafından
Hmm işe başlama süreci uzun olur diye etrteliyordu hepp
(1,060 puan) tarafından
Çok uzun sürmez canım geçmiş olsun
0 oy
tarafından
3 aylkken bebegi oldu
0 oy
(1,856 puan) tarafından
1 saatlik bir şey neden olmadı
(1,373 puan) tarafından
Maddi gelecek düşüncesi işe gidemezsem falan diye düşünğyordu
0 oy
tarafından
Yeni bı yontem var anjiyografi işlemi ameliyat olmadan bu işlemi araştırın hastaneler ücretsiz ön görüşme yapıyor bu işlem için hem bakıyor hem tedaviyi anlatıyor bu ameliyat değil iğne deliği işlemi olarak geçiyor kasiktan bı iğne ile girilerek yapılıyor herhangi bi iz veya sonda işlemi olmuyor aynı gün tedavi yarını normal hayatına devam edebiliyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 127 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
0 oy
3 cevap 34 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derince (55 puan) tarafından soruldu

381,128 soru

11,410,166 cevap

34,948 kullanıcı

...