0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Uzun zamandır dışarı çıkamıyorum bu gün dedm ki güzel Bi gün olsn kaynvadelm geldi eve alşverş yapcz 3 çock nasıl olr fln bakarım biri dursun demeyince dedm ki hep berabr gdelm ordan da dolaşırız yne içimde bşy yk. Snra kaynbbam aradı oğlanı Bn alrm sz gdin die. Bu sfer bnde dedm ki o zmn annende babnglle gezsn bz tek takılalım zaten hep berabrz eşimn canı sıkıldı işte sen fesatsın s. Git fln. Bnm de snirlerm zpladı kndsi benm ailemi hç saymz dğer vermez aramz sormz annemi evdn kovmşluğu ble vardr. Dedm ki bende size bu kdr iyilk fazla bundan snra görürsün sen. Kaynvalidemn de bana çk yanlışları oldu ama ben uzatmadm hep ii oldm. Daha dün evini temzlettm berabr yeriz içeriz iyiyiz yani azıcık bşey de fesatsam ben bundan snra görün fesatlığı dedm. Önceden inat etmiyordum aileme yaptıklarını untmaya çalışıyordum ama böyle olnca içimden hç bşy gelmio szce haksz myım 

6 Cevaplar

+1 oy
(545 puan) tarafından
Hatayı anneni evden kovan insanlara iyi davranmakla yapmışsın tepene binmişler 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Beni doğuran dünyaya getiren büyüten annemi saymayip annemi evden kovacak hemde benim evimden o adamın anası babasını bırak kendisine saygı duymam 

Biraz kırmızı çizginiz olsun herşey koca değildir ya 
+1 oy
(119,331 puan) tarafından
anneni kovan adamla ne isin var yaa bazen cok sasiriyom benim anneme laf edecek kovacak adam anasindan dogmamistir
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ne inadı bacım ya anneni evden kovuyo kocan sen daha ailesine tepki koymuyirsun herkes ederi kadar bu kadar net ve basit sen inat falan yspmamissin ezzirmissin kendini
0 oy
(129 puan) tarafından
Canımm Türkçeyi kısalttıkça kısaltmışsın insanın okuyası gelmiyor arkadaşım evlat yetiştiriyoruz özenli ve biraz daha dikkatli olmak lazım arkadaşım nacizhane belirtmek istedim
0 oy
tarafından
Tek lafım sana değil alınma ama. Burda görüyorum genelde. Bu koca merakı nedir anlamış değilim. Hayat kocadan mi ibaret. ? Hiç mi kendinize saygınız, ozguveniniz yok ? 

Seni büyüten aileye saygısı olmayan kocaya, aileye nasıl böyle sıcak davranabiliyorsun ona şaşırdım. 

Bu lafım sana değil, burda gördüm ben bu kadar koca delilerini. Resmen kul,köle olmuşlar adam için. Ay neyse sinir oldum.
tarafından
Bende çok şaşkınım bu posta annemi kovacak bende ailesine iyi davranacam üstelik bide fesat dicek parçalarım onu bırak saygı göstermeyi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 169 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
8 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 165 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...