0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar eskiden bu kadar değildim ama bu sene bu pandemi de beni çok kötü etkiledi evde dur dur ev temizliyorum iki kızım var biri 3 yaşına girecek biri 1 yaşına hiç durmuyorm bazen onlarla xman geçiremiyorum kendimi çok yoruyorm. Kendime zaman ayiramyrm çocuklarla beraber uyuyup kalıyorum gece. Her yer temiz günlük süpürürm haftada silerim 2 gune bir bazen günlük toz alırım. Kesinlikle bir yerde yağ lekesi falan yoktur. Çevremde ki insanlara gidiyorum ya tuvaleti banyosu leş gibi kokuyor ama çok mutlu hayattan da keyif alıyor ya ben öyle değilim. Keyif almıyorum ancak temizlik yap diyor içimdeki ses. Temiz yerleri bir daha bir daha temizlemek geliyor içimden. Çok daha ileriydi mesela temiz duvarları cifle siliyordm çocuklara oyuncak dökmuyodm bunları yendim ama olmuyor ya en basidi zamanım kalmıyor eskiden buraya çok girerdim şimdi giremiyorum :D

9 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Kız birazda bana yolla o enerji denn
(699 puan) tarafından
Ya aşkım enerji bitik ben çok yorgunm ama içimdeki o şey beni tırmalıyor kalk yap bak kirli sil içimdeki ses yatağa yatıyorum bunu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim eve de bi el at gözünü seviyim nolur:) 
(699 puan) tarafından
Kız sus kurban olayım. Kalk kadir ezildiyi aç onla beraber dolana dolana sil :D
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Keşke benim içinden de öyle bi ses gelse :D bende oğlumla oynayacam dışarda gezdircem diye eve hiç vakit ayıramıyorum sadece günlük toplama ve yemek yapma haftada bir sil süpür toz al o kadar 

(699 puan) tarafından
Kendimi buna yöneltmem lazım kızımla eski videolara bakıyorum ne güzel mutluyuz hep park bahçe geziyoruz. Ya şimdi aman dur şurayı silim de ev temiz toplu olsun diyorum. Sonra diyorum buna birakcm 1 saat sonra geri durtyo ses
(1,455 puan) tarafından
Valla sana şunu diyim zaman hızla akıyo çocuklarımız bi daha bu yaşlarında olmıcak ve senin evin temiz diye çocukların daha mutlu huzurlu büyümicek. Sen onlara ne kadar çok zaman ayırırsan daha mutlu olacaklar kendine hep bunu hatırlat gerekirse destek al
0 oy
tarafından
Temizlik imandan gelir güzel birşey ama herşeyin bir dozu olmalı. 

Kendine ve çocuklarına yazık etme hastalık derecesine gelme temizliğini dozunda yap çocuklarına vakit ayır 
0 oy
tarafından
Yorulman falan onları geçtim de çocuklara bazen zaman ayıramıyorum demişsin. Bu çok acı aslında. Bırak ev yıkılsın gerekirse ama çocuklarına zaman ayır. İstesende sonra zaman ayırmıcaksın zaten birak o zaman yap temizliğini. 
0 oy
(941 puan) tarafından
Tm kaynanamı anlatın cnm
(699 puan) tarafından
Ayy hadii:D
(941 puan) tarafından
Aksama kadar camaları yerleri siliyoruz
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ah canım temizlik yapmaya ne engelin var  dermanında yerinde demekki bende temizlik yapmak konusunda 12 yaşında kızım var hergün siler süpürürdüm banyo tuvalet ovar toz alırdım şimdi  hamileliliğin başında bir dermansızlık var kolumu kaldıramadım şimdi haftam ilerledi daha önce temizlik yaptığım için mi artık bilmiyorum bebeğimi kaybettim doğuma yakın şimdide korkudan bir şey yapmıyorum evi çok afedersin Bo.k götürüyor doğum yapmayı dört gözle bekliyorum bi doğursam evin yalanıp yutulmaya ihtiyacı var kendimi zor zaptediyorum anlıycan
(1,786 puan) tarafından
Bi temizlikçi çağır kuzum
(1,068 puan) tarafından
Bütçem  onu kaldırmıyor canım bekleyecek biraz daha beklesin az kaldı
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende yapmak istediğim halde gücüm okadar bitik ki.uykusuzum yorgunum küçük çocuk olunca anca ona gücüm yetiyo kimse gelmesede rahat etsem çocukları yedirip içirip uzansam diyorum.istesemde yapamıyorum yetişemiyorum hergün illa bişey aksıyo 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canim haftalık silme 2 gunde bir supurme gunluk banyo lavobo temizligi bunları bendf yapıyorum normal bence dun temizlik yaptim dip koşe bugun is yok 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 388 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 314 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 214 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,657 cevap