0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bu perşembe 3 hafta olacak diyete baslayali ilk hafta mantardam zehirlendim ve iki gün ara vermek zorunda kaldim. İkinci hafta çok kaçamak yaptm pasta çikolata ve borek yedim. Bu hafta bebeğimde düzensizlikler başladı öğünlerimi atladım ve bir litre bile su içermediğim halde 4 kilo vermek beni mutlu etti ☺️ 79 dan 75e düştüm hedefim 58 kilo

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hadi inşallah ") darısı da bana olsun daha dün başladım ben de ama şöyle bi 80 e bile düşsem yeticek gibi sonrasına allah kerim ")
tarafından
Kilo verdikçe kendimi daha iyi hissetmeye başladım ve yediklerime çok dikkat eder oldum . Verirsiniz yediklerinizi ölçülü yiyin
tarafından
Öyle yapıyorum dikkat ediyorum ama iştahım çok açık kullandigim ilaç da temelli şişirdi beni ama inşallah cok azmettim basaricam bu kez ")
tarafından
Başarırsin yeterki inan ☺️ ilaçlar kilo yapar bende de yapmıştı
tarafından
Inşallah başarıcam ")) bakalım ilk önce kim hedefine ulaşacak ") gerçi benim yol uzun da yinede kapışalım bizede doping olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde diyetteyim canm sevindm senin adına ❤️
tarafından
Ay başından beri canm ben 5.600 vermişim bugün tartldm
tarafından
Bence çok güzel hedefiniz kaç kilo vermek
tarafından
20 canm
tarafından
Benim de :D 21
tarafından
Hadi hayırlısı bakalım hakkımızda :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Maşallah canım başarıların devamini dilerim inşallah istedigin hedefe ulasirsin 
tarafından
İnşaallah canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(319 puan) tarafından
Kız ne kullanıyorsun yada ne yiyorsun bana da de . Ben beyaz ekmek hiç kullanmıyorum 
tarafından
Online diyetisyenle zayıfladım. Yediklerimi ölçülü yiyorum beyaz ekmek yerine tahıllı tam buğday ekmeği tercih ediyorum o da bir dilim bazı günler hiç yemiyorum
(319 puan) tarafından
Bende buğday ekmek kullanıyorum.  Ücretli mi diyetisyen
tarafından
Evet ücretli
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Canım sadece yemeğine mi dikkat ettin spor da yaptın mi benimde 10 kilo fazlam var
tarafından
Yemeğime dikkat ettim spor yapmadım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 260 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,316 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,356,992 cevap

34,833 kullanıcı

...