0 oy
444 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Benim saçlarım şuan kuru haliyle afedersiniz kuyruk sokumununda altında ıslanınca daha da uzuyor kesicem diyorum eşim kesme böyle daha güzel diyor kapaliyim birde banyo yapıyorum kurumadan gene banyo yapıyorum düşünün saç kurutma falan da kullanmam asla kendim ara ara kesiyorum saçlarımı ama sizleri de merak ediyorum.

Saçlarımı da hep örerek başa cikabiliyorjm yoksa çıkamıyorum çok karışıyor 

18 Cevaplar

+1 oy
(202 puan) tarafından
Benim saçım da kalcamin altında ama ben açığım ve uzun saç hastasıyım bence esiniz nasıl isterse oyle yapın ben kendi sacimi kesmek istesem bile esim izin vermiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ortası bnm Ay nasıl başa çıkıyorsun insan vermeye çekinir banyo ypmmk için:)
tarafından
Sanırım alıştım o yüzden benimiçin çok zor olmuyor :))
0 oy
(459 puan) tarafından
Kes gitsin ilk evlendigimde saçım çok uzundu eşim kesme diyordu .çok zorlanıyorum kestim valla şimdi zor at kuyruğu oluyor iki çocukla bide saçla uğraşamam
tarafından
Topuz yapıyorum bacım yoksa bı ara sıfıra vurucaktim o kadar sinir oluyordum
0 oy
(7,483 puan) tarafından
esım kısa sac sevıyo ben uzun sevıyom bazen kesecem sacını dıyo uyurken ama yapmıyo 
(7,483 puan) tarafından
bılmıyom avondan aldım onunla tarıyom saclarımı duzlestırıcı kulanmam kulandım esımın gozune batıyom hemen keserım bılan dıyo acılcam bılan sanıyo sanırım:-)
tarafından
Ahahaha bizimkisi de boyaticam diyom da kendi rengi niye hoşuna gitmiyor diyo dhdhdh
(7,483 puan) tarafından
sarısın sevmem der esımde bana erkeklerı anlamak zor ınsan bazen kendıne bakmak ıstıyo  bugune kadar hıc boyatmadım sacımı keske boyatsaydım ınsan sıkılıyo
tarafından
Ben her sene kına yakıyorum vallaha
(7,483 puan) tarafından
kına yakarsam hıc yaklasmaz sevmıyo kı :-)
0 oy
(7,708 puan) tarafından
Ben kısa saçcıyım omzumu hafif geçer saclarim ondan uzun kullanamam daralirim
tarafından
Bacı kapalılarsa topuz sıkıntısı oluhor ya
0 oy
tarafından
Offf çok zor uzun saç duşta 
tarafından
Gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Kısa kısa kısa 
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Aynı durumdaydım eşim saçlarımı kendi tarıyordu okadar seviyordu ama çok yoruldum izin vermiceğini bildiğim için süprizim var dedim kestirdim pembe ombre yaptım gittim eve çok mutlu olmadı kestiğim için ama değişiklik onada banada iyi geldi :) bende tesettürlüyüm çok iyi anlıyorum bazen ıslak saçla dışarı çıkmak zorunda kalıyordum bone altında ıslak bağlı saç eve gelene kadar mahvediyordu
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm valla benim de belimdeydi inan zor oluyo 1 yaşında oglum var yola yola canımı cikariyodu yeni kapandım bende bakımi zor bas agrisi yapiyodu tam kurutamadigim icin eşime dedim kes makine ile omuzlarımda düz kesti hafifledim 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Uğraşamıyorum kısa saç seviyorum o yüzden 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bana kalsa 0 a vurcam da esim istemiyor. Omuz hizasi kestirdim en son simdi biraz daha uzun hali iste ona bike zor ikba okdu :)
0 oy
(64 puan) tarafından
Kalçama kadar geliyor saçlarım. Açığım. Ama asla kestirmem aşırı sevıyorum saçlarımı. Eşimle de tesadüfen dün bunu konustuk. Saclarını sakın kestirme dedi. Kestirirsen ufak tartışma cıkarır ım haberın olsun dedi. Ben zaten kestirmem asla dedim. 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Açık oldugum zamanlar hep uzundu kapandıktan sonra hiç uzatmadan canim hatta hamileliğimde ensemi kazittim sıcaklardan bunaldigim için yeni yeni çıkıyo ve sadece biraz toplanacak şekilde bırakıyorum daha uzunu olmuyo 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Sacimi duzenli olarak omuz hizzasjnsa kestrrm. Ama smdi biraz uzadi. Kestiremedm. Esim cok daha kısa sac seviyor ama o kdr kısa kestrmeye cesaretm yok hic 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Bende uzun saç severim genelde her sene kalçama gelene kadar uzatrm sonra artık ağır olur saçlarım kollarm agrr yıkamaktan o zmn omzumun biraz altına kadar kestiririm
0 oy
(545 puan) tarafından
Benim saçlarım da uzun ara ara eşim keserdi hamile olunca hiç kestirmedim evet karışma sorunu çok var malesef ben örgü de sevmem enseme değmeyecek hep tepede topuz yaparım o şekilde daha çok karışıyor malesef 
0 oy
tarafından
Ben hep arkası kısa önü uzun olan modeli kullanırım uzadıkça

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 329 göst.
10 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 408 göst.
17 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 299 göst.