0 oy
481 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Cocuğumuz 46 günlük ilk defa bu sabah ayrı yatmak istiyorum dedi ama evleneli daha bir sene olmadı ben ayrı yatmak istemiyorum.. Sabah işe gidiyorum diyor uykusuz kaliyor um diyor ama gündüz bnde hiç yatmiyorım... Off moralim bozuldu iyice 

47 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bebiş aramızda uyuyor bizim ayrı yatmanın lafı bile yok ve eşim sabah erken kalkıp gidiyor işe o halde geceleri kalkar mamasını yapar kucağında sakinleştirir uykusu tatliysa eşinin o yüzden öyle bir istekte bulunmuştur 
-Reklam-
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Park beşik almıştık. Onu benim yanıma koyduk. Beraber yatıyoruz. Ben de hiç ayrı yatmayı sevmiyorum. Hatta ben dedim eşime içerde yatmak istersen yat sen işe gidiyorsun diye. Gitmedi. 
(105 puan) tarafından
Benimki de odadan kaçmak işin yer ariyor
(8,947 puan) tarafından
Ben de teklif ettim öyle ama hiç istemiyorum ayrı yatmak. Uyuyunca eşime dokunup uyumak istiyorum illa. Dediğin gibi bir de yeni evliyiz yani daha. İki yıl oldu.
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ayrı yattık çok rahattı :D

(1,019 puan) tarafından
Kiyamam yaa. E söylesene kuzum ayrı uyumayalım de rahat edemiyorum de.
(105 puan) tarafından
Ben uykusuz kalio im diyor
(1,019 puan) tarafından
Hmm ama o çocuğu tek başına yapmadığını belirt o bencil kocana :))
Bak ben 1 haftadır bel ağrısı çekiyorum. Bebeğim geceleri çok sık uyaniyir besiginden bile alamıyorum eşim daha ben kalkmadan uyanıp bebeği alıp bana veriyor. Bebek benim dibimde olmasına rağmen.
Vicdan meselesi kuzum. Bosver sende nasıl olsa gelecek yanına..
(105 puan) tarafından
Kendi bilir bnmkinde merhamet yok bacım
(1,019 puan) tarafından
İşi düşüp gelince de sen kabul etme  :))
0 oy
tarafından
Hastaneden ciktigim gunden itibaren hic ayri yatmadik aglasada uyusada hep beraberdik sevmiyoz biz ayri yatmayi
(105 puan) tarafından
Allah daim etsin :)
tarafından
Amin canim benim :)
0 oy
(1,352 puan) tarafından
3 ay evet çünkü sıcağın anlında çalışıyordu. Klimanın altında serin seein yattı.  Kış geldi o da geldi yanıma
(1,352 puan) tarafından
Bazen beraber yatmak istiyorduk 1 2 saat duruyordu sonra gidiyordu salona
(105 puan) tarafından
Ah ah sıcak olsa neyse hamile iken izin verirdim bnde ama şimdi havalar soğudu
(1,352 puan) tarafından
Ya şöyle düşün. Erkeklerin gündüz 5 dk da olsa uyuma imkanı yok ve sabahtan akşama kadar ayaktalar. Ben benimkine kıyamıyorum kızım ağladığında gece yataktan kovuyorum git içerde uyu diye
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Çocuğum 6 aylık. Hep birlikte yattık canım. Ben dedim istersen ayrı yatabilirsin diye ama aklım kalır uyuyamam dedi. Zaten kalkmıyor gece sesi duysa da ben kalkıp emziriyorum. Ayrı yatsa üzülürdüm
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Eee çocugun ondan olduğuunu hatirlat istersen...  hadi belki cok yorgun olur 1 gun yatar toparlar kendini de hergün olmasina asla musaade etmem, oda diyemez zaten tepkimi bilir. En az 2-3 yıl gece uyqncak, beslenmesi bitecek cişi baslayacak, nereye kadar ayri yaticak. 
(105 puan) tarafından
Bnde tepkimi koydum zaten
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla canım benim eşim ne olursa olsun benim yanımdan başka yerde yatmaz kızım oldu eve geldim ayak ucumda yattı gene yanım ayatti çok şükür kızım gece uyuyordu üçümüz aynı yatakta yattık kziim memede uyurdu yanımda hiç uyanmadı saha kade eşim rahat etti uyandı zaman da eşimde kalkıp yardım ederdi hakkını yemem işten gelip beni uyuttu bile oldu çocuğa baktı sen hepsi bir değil tabi genede 
0 oy
tarafından
Ayrı yattk 6 ay , çok normal bişey söylemiş canm çalışıyolar yorgun oluyolar işte performans gösteremiyolar , bizlerdr yoruluyorz yorulmuyorz demiyorm ama el işinde çalışmıyorz 
(105 puan) tarafından
Evet onu da anlıyorum ama bebek geceleri jiç ağlamiyor ki ışığı açmşyorom arada mızırdanşyor uyanıp emziriyorom beşiği e koyuyorum uyutuyorm ışığı bile açmıyorum ben
tarafından
Ağlamıyosa uyuyosa eğer yanınızda kalmak istememesi enteresan , benm kızım kolik bi bebekti geceleri uyumaz ağlardı o yüzden ben kızmla odasnda kalıyodm eşim yatak odasnda
(105 puan) tarafından
Çocuk mızırdaniyo sadece uyuyamiyomş ama sabaha kadar bilgisayar sesi açık
0 oy
(430 puan) tarafından
Boşver rahatına bak canm yatmasın 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bi 25 gün filan ayrı uyuduk ben ameliyatliydim uyku arasında değer filan hem o korktu hem ben oyuzden biraz ayrı uyuduk hemde annemler 2 hafta filan bizde kaldı  bana ve bebeğe bakmak icin
0 oy
tarafından
İlk bebeğimde 12 günlük lohusa iken eşim askere gitti  ikincide birlikte yattık 
0 oy
tarafından
Benim eşim hiç böyle demedi, 6.5 aylık oğlum hiç ayrı uyumadık. Eşinin uykusu hafif mi çocuğun her sesine uyanır mı 
(105 puan) tarafından
Hafif mi bilemem ama sabaha kadar bilgisayar sesi olmadan uyuyamaz uyusa bile o bilgisayar acık kalacak ses durduğu gibi uyanlyor buna bebeğe rağmen ses açık hep sabaha kadar
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Dogdugun günden daha oturma odasına geçti canım 3 ay ayrı uyudu defalarca yanımızda uyu dememe rağmen en son artık sinirlendim bende seninle uyumak istemiyorum sakın yanımıza gelme dedim evdeki bütün resimlerimizi kaldırdım ondan sonra geldi yanimiza hiç alıştırma valla şöyle gelsin birlikte uyuyun korkuyorum de bı bahane uydur gelsin birlikte uyuyun bende hiç sevmem ayrı uyumayı 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Hayır 8 senedir evliyiz iki çocuğum var bir gün ayirmadim geceleri oda bakardı kalkardı çocukların üstü acikmi felan diye herşey birlikte yaptik
0 oy
tarafından
20 gün mecburi ayrı yattım annemlerdeydim eve döndüğümde beraber uyuduk eşim benden ayrı yatmak istemiyor ama bnim kafam rahattı kızımla uyumak saha rahat şimdi ikinci yolda kesin eşime yer yatağı göründü (^o^)
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Kendimi toparlayıncaya kadar ayrı yattık normal dogum yaptığım için kendimi toparlayınca kendi dedi yatağımızda yat rahat et diye gece kaç sefer uyanırdık bebek ağlayınca bazen ben duymazdım o acar emzirtirdi ben emerken dark edip kalkardım şimdi geçti şükür bu günlerimiz oğlum 3 aylık oldu ben ona o bana alıştı her sesine de uyanır oldum 
0 oy
(659 puan) tarafından
Oglum pazartesi günü 1yaşında olacak ve biz hala ayrı yatıyoruz 9aylıkken 1ay tekrar birlikte yattık ikimizde alışamadık bir birimize unutuyor insan rahata alışıyor.
(105 puan) tarafından
Bnde bundan korkuyorum... Özlekkle doğuda bu çok oluyur cocuk olduktan sonra erkek ayrı yatiyo ve bu hep böyle gidiyor sadece ilişki için Bi iki saat gelirler sonra kendi yatağına giderler hiç kusura bakmasın ben kendimi bu şeklde öteki kadınlar gibi hissediyorum
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Düşüncesi bile aklımızdan geçmedi bir senedir. Sadece bir gece o da doğumdan sonra ilk eve geldiğim gündü salonda annemlerle yattım sonra odamıza gel ayrı ayrı yatmak istemiyorum ben dedi o oldu bir daha da başka yerde yatmadım kendi de yatmadı gecede birlikte bakıyoruz bebeğimize ❤️
0 oy
(1,019 puan) tarafından
20 gün ayrı uyuduk benim ameliyat yerim iyilesene kadar kuzum. Sonra hiç ayrı uyumadık. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 941 göst.
0 oy
7 cevap 176 göst.
0 oy
40 cevap 501 göst.

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...