0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından
Kizlar size bir şey sorucam. Siz olsaydınız ne yapardınız,? Eşim çok yakın arkadaşının düğünü ve nikâhı için ona bu hafta 2 gün için yardım etmeye gidecek.. eşimden nikah şahidi olmasını ve düğün arabasını kullanmasını istemiş, bugun nikaha gidecek, cuma günü de düğün..normalde araba kullanma işi yoktu ama eşim beni aradı haber vereyim diye ben de hevesini kırmak istemedim, bizim düğünde de yanında destek olmuştu o arkadaşı o yüzden ses etmedim ama ben hamileyim.. 38.haftaya girdim, yarın kontrolüm var ,kasılmalarım oluyo ara sıra.. bazen ayakta zor durduğum da oluyor ama ben de eşimin yanında olmak isterdim biraz takıldım bu duruma beni getirmediği için galiba.. aslında bu sabah söyledi sen de gelseydin keşke felan dedi, gelebilirsen gidelim dedi ama öylesine söylemek için yani niyetli olduğundan değil.. Siz olsaydınız alınır miydiniz bu duruma ?  Bir de eşim, arkadaşına doğum ne zaman belli değil, o yüzden tam söz veremem ama gelicem demiş aksilik çıkmazsa cuma günü düğün arabasını kullanmak için..  4.5 senelik evliyim bir de 3 yaşında oğlumuz var, evde yalnız değilim annem geldi bana yardım için bu arada kızlar ama bu duruma alınmalıyım bilemedim biraz takıldım çok mu abartıyorum sizce..

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlunu annene bırak git bence sende nihaka olmasa bile düğüne git 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takılacak hiçbirley yok canım senin yakın arkadaşın olduğunu düşğn birde yanlız değilmişsin yanında annen var birley olsa gelir eşin
0 oy
(119,346 puan) tarafından
evet cok abartiyosun arkadasinin en mutlu gunu gitsin bisi olmaz takma o kadar
0 oy
(616 puan) tarafından
Bence abartıyorsun canım sonuçta yakın arkadaşı ve en güzel günü böyle şeyler bir kere oluyor üstelik annen yanındaymış böyle şeyler için birbirinizi üzmeyin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben gitmezdim  Şahsen  takılmaya da gerek yok doğumun yaklaşmış zaten  rahat rahat otur ewde  düğüne gittiğin de eşin senin yanın olamicak hiç  arkadasına yardım edecek daha çok sinirleneceksin bu duruma 
0 oy
tarafından
Bence hamilelik psikolojisi canım bu durum kendini üzme eşinin de hakkı gitmek 
0 oy
(5,501 puan) tarafından
Ben bunda birşey görmedim canım hamilelik hormonu kararsızlık bende gönderdim eşimi en yakın arkadaşının düğününe bensiz gitti sen birde hamilesin iyice rahatsız eder son zamanın ne olacağı belli değil yanında biri varmış işte eğer gönlün yoksa bi bahaneyle geri çağır
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben kuzenimin düğününe gittim 38 haftalık hamileyken dans ettim oynadım beş gün sonra da doğurdum benim de kasılmalarım olmasına rağmen hiç sıkıntı olmadı olsa da çantam hazırdı hemen doğuma giderdim çok kafana takiyosan sende git ne olcak ki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 238 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Minikii (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 636 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 934 göst.
0 oy
10 cevap 531 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu