0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (2,457 puan) tarafından
Kizlar. Bebegim 5 aylik geceleri corapsiz yatiriyorum üşürmü acaba corap cok iz yapiyo bacaklarina gece canini acitir belki

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evinin sıcaklığına göre karar ver cnm sıcaksa gerek yok bence giydirmene 
(2,457 puan) tarafından
Evet kuzum sicak ev
-Reklam-
0 oy
(4,168 puan) tarafından
  • Uyku tulumu giydiriyosan üşümez..
(2,457 puan) tarafından
Yok canim giydirmiyorum uyku tulumu
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çorapla yatması kan dolaşımı açısından iyi değil çorapsız yatır canım 
(2,457 puan) tarafından
Aynen dimi aslinda hep corapli yatiriyodum ama geceleri hep aglayarak uyaniyodu corabini cikarinca uyuyodu bu aksam corapsiz denicem bakim
(25,223 puan) tarafından
Evet canım çorapsız daha rahat ediyolar zaten
0 oy
(120,765 puan) tarafından
ben hic corap giydirmedim bebekkende 
(120,765 puan) tarafından
bizim ev hep sicak
(687 puan) tarafından
Bizimde alt üst evler doğalgazı açsa sıcak olacakta malesef açmıyorlar bn ne kadar açsam etki etmiyor onları bekliyorim
(13,316 puan) tarafından
Şikayet Et :D yasal hakkın
(687 puan) tarafından
Kaynanam olunca malesef:))
(13,316 puan) tarafından
Hiç yakmadı benimki 1000₺ fatura gelirdi bana :d
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Bende çorapsız yatırım CNN 
(2,457 puan) tarafından
En guzeli ya valla
0 oy
(3,124 puan) tarafından
Külotlu çorap daha iyi bence çıplak usuyebilir 
(2,457 puan) tarafından
Kulotlu corabi sadece gunduzleri giydiriyorum
tarafından
Kız kilotlu çorapla nasıl uyusun sıkmaz mi kasindirr ben hiç yatamam onlarda yatamaz diye düşünüyorum
(1,718 puan) tarafından
Ya konuyla alakasız oğlum a ne kadar soğuk olursa olsun kilotlu çorap hiç giydirmedim birisi vermişti giydir diye anam hiç sevmem ben çocuğum rahatsız olur diye bende giydirmedim:))) kızım olsa da bilmiyorum yani giydirirmiuim
tarafından
İki oğlum var onlara pek giydirmedim diye hatırlıyorum kızım var şimdi dokuz aylık bı yere giderken giydiyirim elbise altına ama hiç kilotlu çorapla uyutmam gündüzde çorapsız yatırıyorum benn daha uzun uyuyo sanki
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ben hiç çorapla yatirmam çorapsız yatmanın rahatlığı bambaşka ayakalrin hem havalanması da gerek sabah kalkar kalkmaz hemen gidydiyom yatarken cikariyom
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Ben bol çoraplrdn giydiriyorm çnkü yatakta dönmekten üstü örtülü kalmyo uyku tulum da giydryrm hasta olsn istemiyorum gce emmk içn kalkınca terni kontrol ediyorm terlememş oluyo hep o yüzden çıkarmıyorum çorplrı
0 oy
tarafından
Dogdugundan beri corapsiz yatiriyorum 
0 oy
tarafından
Gece çorap giydirmiyorum 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Çocukları çorapsız yatırırım kan akışı sağlansın diye kendim giyer uyurum ama ayaklarım hiç ısınmaz
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Gece üstü açık yatıyor hep soğuk ayağından alır hep giyer
0 oy
tarafından
Büyük çorap alıyorum çorapla yatırmaya çalışıyorum çünkü gece üstü hep açık 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kendim çorapla asla uyuyamam, cocuklarımı da çorapla yatırmam. Çorap kan dolaşımı için iyi değil üstünü güzelce ortersen sorun olmaz,  havlu çoraplar var bizde gündüz onlarla uyuyor iz yapmıyorlar sıkmıyorlar
0 oy
tarafından
40 çıkınca corapta çıkar bizde yaz kış böyleyiz biz 3yavrumuda öyle büyüttüm 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Çorapsız yatır canım ya kundak gibi sıkmadan sar yada tulum giydir bende giydirmem çorap kan dolasımını yavaşlatır 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Benim kızım ayaklarını sürekli battaniyeden dışarı çıkardığı için ben giydiriyorum üşümesin diye 
0 oy
tarafından
Çorapsız yatması lazım zaten kan dolaşımı iyi olsun diye üşümüyorsa sıkıntı yok 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Gece yatarken külotlu çorap giydirip yatıriyorum üstüne bişey giydirmiyorum üstünü çok açıyorsa üşür canım 
0 oy
tarafından
Arkadaşlar gerek yok diyenler olmuş ama benim doktorum çorapsız olmasın cocuklar direk ayaktan alır enfeksiyon oluşur demişti ben hiç çorapsız bırakmadım yazın bile giydi eğer ayağıni sıkar sa lastiklerinde ki ipten çek çıkar orası genislr rahat eder ben öyle yapıyorum ama yazık üşüyup usumedigi ni bilemezsin bizim gibi değil ki onlar bence çorapsız durdruma bebeğini 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 193 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 353 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 174 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,852 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Seyma fadile. (18 puan) tarafından soruldu

397,109 soru

11,877,257 cevap

35,994 kullanıcı

...