0 oy
1,259 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından

Gitti 4 çocuk yetim kaldı 7 yaşında ki oğlu annemi istiyorum diyip ağlıyor keşke geri getirebilsek :'(

28 Cevaplar

0 oy
(48,668 puan) tarafından
Basiniz sagolsun canim Allah sabir versin
(1,472 puan) tarafından
Amin canım sağol :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün ki postu bilmiyorum ama  rabbim geride kalanlara sabır versin çok zor olacak bundan sonrası o küçük masumlar için hiç kimse annenin yerini tutamaz 
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle canım maalesef :(
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya Allah rahmet eylesin inşallah :(
(1,472 puan) tarafından
Amin kuzum sağol :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allahım çocuklarına dayanma gücü versin inşallah :( Allah hiçbir çocugu annesiz babasız bırakmasın. İçim parçalandı yemin ederim, hep dua ederim Allahım yavrum bensiz napar bensiz yapamaz bana sağlık ver ona bakabilme gücü kuvveti ver bana da babasına da derim. Allahım sabır versin inşallah :(
(1,472 puan) tarafından
Gerçekten çok zor Allahım yaşatmasın kimseye içimi parçalıyor o çocukların ağlaması elden keşke bişe gelse :( çok sağol canım :(
(1,175 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cok üzüldm annesizlik zor. Oyavrucağında inşallah acısı diner.
Sihirli eller anne oalrak endişeni anlıyorm benmde kızım var bende senin gibi düşünüyorm. Fakat duanı bensiz yapamaz diye etme çünkü zorda olsa sensiz yapabilir Allah onu öyle imtihan edebilir. Allah annesizde büyütebilir rabbim göstermesin. Demem o ki cnm duanı ederken yine saglıgını iste yavruna bakambilmeyi dile ama o kelimeyi kullnmamaya calıs
(25,224 puan) tarafından
Haklısın canım dikkat edicem buna sağolasın. Eşimde böyle şeylerde dua ederken dikkst et der hep. O an çıkıyo ağızdan işte ama dikkat etmek gerek
(1,175 puan) tarafından
Anne merhameti işte kolay degil böyle şeyler Allah sabırlar versin
(25,224 puan) tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
tarafından

Ah o kuzular ne yapacak simdi offfff :(

Cok aci Allah evlatlarina sabir versin cok uzuldum

(1,472 puan) tarafından
Durumu olan insanlar da değiller Allahım sabır versin hepsine çok zor
0 oy
tarafından
Allah ailesine sabır versin 

Mekanı cennet olsun inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Başınız sağolsun Rabbım evlatlarına ailesine ve sizlere sabır versin mekanı cennet olsun inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
İçim yandı ben kıyamam yavruma hiç kıyamam canım benim 

Eminim herkes okudugunu cok uzuluyordur ama benim için böyle şeylerde dunya duruyor basım donuyor gozlerim doluyor gercekden cok uZuldum bu içime dert olucak benim 

Cocuklara cok uZuldum onlar ne yapıcak şimdş Allahım sabır versin bir hastalıgı varmıydı bu be buyuk acı yarabbım
tarafından
Ya canım ben cok uzuldum cocuklar suan ne yapıyor
(1,472 puan) tarafından
Çok kmtüler kızı 18 yaşında hiç ağlayamıyodu az önce çığlık çığlığa ağlamaya başladı bıraktık içini boşaltsın diye küçük çocuğu uzak tutuyolar herşeyden ama yarın gömülürken illa ki görecek hepsi perişan :(
tarafından
Ama bence kucukleri götürmemililer canım goturmesşn ler ya
(1,472 puan) tarafından
Çocuk tek ablasında duruyor oda mecbur gider annesini son kez görecek canım keşke dursa da hepimiz baksak benimde 2 aylık bebeğim 1.5 yaşında oğlum var :(
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Başınız sağolsun canım

(1,472 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(179 puan) tarafından
Allah'ım sen o yavrucaklara sabır dayanma gücü ver kurban olduklarım çok zor kücücük yaşta annesiz kaldılar nasıl bir duygudur bilirim nerde annesi ölen birini duysam görsem yaşadıklarım aklıma geliyorr.... Allah rahmet eylesin ailesine bol sabır versin inşaallah 
(1,472 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım. Çok zor gerçekten Allahım hepsine sabır versin :(
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok üzüldüm kuzu Rabb'im yardımcısı olsun o çocukların ;((
(1,472 puan) tarafından
Amin kuzum amin Allah razı olsun :(
0 oy
tarafından
Allah raket eylesin mekanı cennet olsun inşallah geride kalanlara sabır versin 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım sağol Allah razı olsun
0 oy
(119,289 puan) tarafından
basiniz sagolsun
(1,472 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Icim yandi Allah sabir wersin basiniz saolsun canim
(1,472 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Başınız sağ olsun rabbim sabır versin size o çocuklara dayanma gücü versin 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım amin çok sağol
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Ay inşaallah O değildir diye girdim posta:/ Rabbim merhametiyle muamele eylesin başıniz sağolsun çocuklar nolcak kim bakacak çocuğa ah yavrum
(1,472 puan) tarafından
Amin kuzum sağol :( babaları var ama düşüncesiz bir adam bilmiyorum kalbine merhamet gelir mi anneanneleri var onlarında durumu kötü zaten kadın 8 sene önce de diğer oğlunu kaybetmişti öldürmüş cesedini de yakmışlardı müge anlıya da katılmışlardı 8 sene sonra da kızını kaybetti çok acı bide evin tek kızıydı çocuklarda kızından emanet yemez yedirir eminim :(
(3,603 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun hepsinin ufacık yaşta öksüz kaldılar
0 oy
(179 puan) tarafından

Ahhh yavrum benim :( Rabbim annesizliğine merhem olsun çok zor çok. Bizde annemi geçen sene kovidden kaybettik 10 gün hastanede yattı 11 yaşında da kardeşim vardı. Biz ağladıkça oda ağladı. Onun bir günlüğü vardı oraya şöyle yazmış gül kokulu annem cennete gitti :( Rabbime hep dua ettim Allah'ım Efendimizi yetim bulup barındırdığın gibi kardeşimi de barındır himayene al onu korup kolla annesizliği hissettirme. Şimdi dört tane yavrucak için dua ediyorum. Rabbim koruyup kollasın onları, annelerine rahmet eylesin çok üzüldüm 

tarafından
Ya kıyamam ben ona ya basınız sagolsun canım benin
(179 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
(1,472 puan) tarafından
Sizinde başınız sağ olsun canım çok zor gerçekten Allahım sabır versin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ah kuzum benim kıyamam ya Allah rahmet eylesin 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım amin :(
0 oy
tarafından
Allah mekanını cennet eylesin yavrum hayatın acımasızlığıyla bu yasta karşılaşmış:(((
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle çok acı :(
0 oy
(827 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ailesine bol sabir versin rabbim cocuklarina yardim etsin cocuklar icin cok zor gercekten 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah aynen çok zor :(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 553 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 196 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (287 puan) tarafından soruldu