+1 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızımın kıyafetlerini yıkayacaktim dün gece uyumuş kalmışım bugün öğlen dışarıya çıkmamız gerekiyor aksi gibi butun kıyafetler kirli şuan evde giydirdiklerim hariç tabiki :) şuan yıkanıyor sıkmaya da ekstra atacağım ama hızlı olarak sizce yetişir mi kurur mu dersiniz pek guneslide değil buralar

9 Cevaplar

+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Rüzgar varsa kurur canım 
-Reklam-
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Dışarı as bı iki saat sonra islakligi çekilir nemli kalır ondada içer odaya şer hemen kurur
+1 oy
tarafından
Dogalgaz yanıyorsa üstüne koy kıyafeti , soba yakıyorsa ona as  yada ütüye su koyma öyle ütüle yoksa kurumaz canım yag 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Peteklerin üstune ser canım
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Dışarı ser biraz alsın islakligini sonra petek yda sobaya koy yaniyorsa
0 oy
tarafından
Iste tam bu zamanda kurutma makina lazım bebgim olursa kesin alcam en lazım şey evde
(442 puan) tarafından
Haklısın canım cidden lazım oluyor kıyafet az diye hemen yıkamiyorum sonrada böyle zor durumda kalıyorum
tarafından
Aynen olsa şimdi at 1 saatte kupkuru ayrica sağlıklı durumunuz yeriniz varsa tavsiye ederim
0 oy
(545 puan) tarafından
Dışarda pek kurumuyor ama doğalgaz yaniyosa üstüne serebilirsin kışın ben hep öyle yapiyodum oğlumun kıyafetlerini 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Malesef benimde bazen başıma geliyor tek çare mağazadan bı takım aliyroum kuzum sende beş dakka git al kurumaz öğlene kadar hava serin
0 oy
tarafından
Saç kurutma makinesiyle kurut olmadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 91 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...