0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yuvam yıkıldı ne yuva kaldı ne birşey, doğumuma da günler kaldı, 2 yaşında da oğlum var Seviyordum severekte evlendik biz neden böyle oldu bilmiyorum içim çok yanıyor, kızım bile doğarken hayata 1-0 geriden başladı. Babamda alıp getircem seni evimize çekmek zorunda değilsin bu hayatı diyor, Ah en çok yandığım ona emeklerim içimdeki sevgimdi aşkımdı 

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Olmayinca olmuyor malesef peki ayrilma sebebiniz nedir ozel degilse
tarafından
Kaç kere polislik olduk olmuyor çok sinirli yapamıyoruz onca emeklerime yazık
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Dua et bol bol hamilesin kabul olur 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(333 puan) tarafından
Senin postlarini takip ediyordum canin hayirlisi boyleymis demekki kimse istemez yuvasi yikilsin ama seni hem eziyor hemde ezdiriyor esin belki uzaklasirsaniz toparlar kendini. Birde şöyle düşün oglun kizin babasinin seni ezdigini gorerek büyüyecek psikolojileri nasil olur bilemezsin hayirlisini nasip etsin rabbim esinede ailesinede vicdan merhamet versin. O kaynin olacak pislikde kusura bakma baska sey diyesim gelio ama o da sana yaptiklarini dediklerini ceksin. 
tarafından
Onun ayağı sakattı kaynımında eli ben o ikisine haftalarca baktım hamile halimle son ayimda. Hiç hak etmedi ve emeklerime yazik
0 oy
tarafından
Sevgi varsa hala kurtarma şansı vardır cnm sevgi bittiyse bitmiştir asıl konussaniz neden böyle oldu gerekirse büyüklerde olsun çocuklarınız var ve hamilemiasin nasıl olacak bu iş rabbim yuvanıza sıcaklık versin muhabbet versin inşallah 
tarafından
Sen eşi polis olanmisin
tarafından
Evet kuzum
tarafından
Kimi kime şikayet edeceksin eainbpolismis ndn boyle yapıyor amirine şikayet et görevinden alınır inanki
tarafından
Polislik olduk öncekileri komşular şikayet etti bunu ben ettim, düşün millet bile şikayet etti bunu ama hep üstünü kapattım o zamanlar seviyordum çocuğuma kıyamıyordum, şimdi durum daha kötü şimdi de 1 haftaya doğum yapcam
tarafından
Ne diyim Allah'ım içine merhamet versin  görevinden hiç ibret almamismi neden kendisine yapar  çok dua et doğumunda rabbim düzeltir ins kolay değil yuva bozmak bunun sonrası var iki çocukla baba evinde ne kadr olacak  ama böylede devam ederse olmaz tabi
0 oy
tarafından
Bittim dediğin yerde Allah ne hayırlı kapılar açar bilemezsin. Her şerde bir hayır vardır muhakkak belki bu kötü olayların sonunda kim bilir mükafatın ne olcak sabır şükür dua.. 
tarafından
İnşallah canım Allah huzura kavuştursun beni
0 oy
(45 puan) tarafından
Allahım merhamet etsin güzel Rabbim yüzünü güldürsün hiç soldurmasın başka zor sınavın hiç olmasın inşallah. Gerçekten içim parçalandı ama şöyle düşün bnm yan komşularım da aynı durumdalar he çocukları büyük ama adam sabah 6.30da bagırmaya başlıyor küfürler hakaretler dayak  3 çocuk var ewde uyuyorlar düşün nasıl uyanıyorlar para isterler vermez gezmek ister götürmez kendi ailesine yedirir adam yani çocuklar yalvarıyor kadın ailesi arkasında durmadığı için ayrılmıyor inan ki belki böylesi daha hayırlıdır he Allahtan şu mübarek günlerde duamdır kimsenin yuvası bozulmasın Rabbim huzur saglık mutluluk versin inşallah eger hayırlıysa eşinle barışırsın eger hayırlı değilse uzak olsun. Ailen yanında duruyor şükürler olsun. Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah. 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insallah düzelir
0 oy
(581 puan) tarafından
Bakara süresi dinle canım bol bol hatta eşinle olan evdeysen aç yüksek sesle evde dinle belk rabbim kocana hidayet verir 
0 oy
(119,429 puan) tarafından
Sumeyra sende cok yiprandin ailen bebeklerini kabul ettimi

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 439 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.