0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar ben eşime yaptım saatlerce güldük ya. 1. Ev terliğini koltuğa koyun ve eşinize iki parmağını terliklerin kenarına koymasını isteyen terlik parmakların ortasında kalacak şekilde sonra eşinize ben ne yapiyom deyin o cvb verin şuan ben ne yapiyom deyin ne yapiyon kafayı üşüttün der muhtemelen:)))) hayır parmak arası terlik deyin.:))) ya deneyin tepkileri çok komik oluyor. 2. Biber varsa yere 3 tane biber koyun ve bibere doğru yürüyün iki üç adım ileri iki üç adım geri tekrar eşinize şuan ben ne yapiyom diye sorun tabi o anlamaya çalısacak sizde acılara yürüyorum korkmuyorum deyin:)))))) 3. Eşinizin dizine alt yazın ve ona bakin şuan ben napiyom deyin eşiniz bilemez zaten alt yazılı dizi izliyom deyin:))))))) 4. Elinize tabakta atistirmalik biseler alın yiye yiye eşinize ayağını uzat deyin ve üzerine oturun atıştırmaya devam edin eşinize şuan ben ne yapiyom deyin eşiniz bilemez yine şaşkın olur. Ayak üstü biseler atıştırıyorum deyin. 5. Tvden yada tlden fatıh terim 'in resmini acın ve onu silin eşinize şuan ben ne yapiyom deyin bilemez yine zaten. Terimi siliyom deyin:))))) 6. Mutfakta bir kab alın ve onu ara ara büküp şuan napiyom deyin bilemez yine kabakuvvet uyguluyom deyin:)))) 7. Acibiberi alın yavaş yavaş kendinize cekin şuan ben ne yapiyom deyin acı cekiyom deyin:))))) BOL ESPRILI GUNLERINIZ OLSUN yüzünüz HER DAIM GÜLSÜN KIZLAR YAPIN YAZIN BANA BEKLIYOM ÇOK KOMIK OLUYOR.

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Akşam eşim gelince hepsini deniycem biraz bana kırgın bakalım gönlünü alabilcemmi :D sakın postunu kaldırma kalsın akşam uyguluycam sjsjsj 

(337 puan) tarafından
Tamam canım inşallah aranız düzelir
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Şu yeni türeyen saçma sapan ailelerin instagram postları orda yeterince baydı bi de buraya gelmiş te Allahım ya. 
(337 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Instgram kullanmam canım. Yapmak istemesen anlarım herkes sen gibi sevmeyecek diyede bise yok belki espiri seven arkadaşlar da olur gülsünler diye post açtım ben yaptım çok eglendik onlar da eğlensin istedim
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
İnstagramda böyle espiri yapan biri vardı bir kaç videosunu izledim komik gelmemişti uygulayınca komik oluyor demek ki
tarafından
Dusuk seviye derken lincmi anladın sen demekki nasip bakarsin oyle goruyomussun pozitif bak bence bak ne guzel post sahibi bile oyle dusunurken hemde tafsiye ediyorum pozitiik iyidir :;D
tarafından
Aynen darısı bana yalan yok aşırı negatifim hamilelikten olsa gerek ahahahaah
tarafından
Negatiflik vallahi iyi degil her seyi ters anlarsin yavru
(337 puan) tarafından
Vala ben de her zaman pozitifim pozitif düşünürüm ve kimseyide kırmamak için elimden geleni yaparım. Aman kimde üzülmesin kimse kırılmasın beni yanlış anlamasın diye burda da şimdiye kadar bazı postlara cevap vermişligim var ama hiç kimseyi linç etmedim etmemde beğenmediğim post olur okur geçerim cevap yazmam. Kırmak istemem kimseyi kimin ne derdi var allah bilir. Bende herkes gülsün eğlensin kimsenin sorunu olmasın üzülmesin isterim. Ve hepiniz için aldatan postlarına okurum ama kimisine yazarım kimisine yazmam dua ederim.
(4,698 puan) tarafından
Herkes gönlünün ekmeğini yer rahat olun ben çok rahatım hahahadbjnk :DD
+1 oy
(2,360 puan) tarafından
Bu esprileri tiktokta yapan bir cift var bence komik degil
(337 puan) tarafından
Bende onlardan gördüm zaten kuzum çok komik.oluyor denedim bende eşim nerden buldun bunları dedi gülmekten yıkıldı kafayimi siyirdin diyor
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah çok iyi yaaa :D 
(337 puan) tarafından
Hep gul canım benim uyarı veren arkadaş olmuş neyine verdiyse artık neyse kötü niyetle.paylasmadim gülmeniz için denersiniz eğlenirsiniz diye kuzum
(25,224 puan) tarafından
Amaan boşver canım ego tavan millette:D
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canim
+1 oy
tarafından

Ahahha sacma derecede kahkaha attim :)

(337 puan) tarafından
Rabbim hep güldürsun canim
tarafından
Amin bebisim
+1 oy
(4,584 puan) tarafından

Ben yaparsam beni psikoloğa götürür herhalde :D

(337 puan) tarafından
Kız sen benu güldürdün allah Ta seni güldürsün emi dene bakalım tepkisi ne olacak biz çok eglendik
0 oy
tarafından

Başlığı bile tam anlayamadım ki:ermm:

(337 puan) tarafından
Ay kuzum yanlış.yazilmus başlık yazim hatası espiri yapmayı severmisiniz demek istedim nasıl düzeltebilirim
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Daha nelerr ilkinde dayak yemessek devam ederiz:ermm:

(337 puan) tarafından
Dayak mi yok artık kuzum bunun için mi dövecek gulun istedim
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Familyeser takipçisiyiz anlaşılan :))))

Bizde anlık oluşur espiriler böyle bilinen şeylere ihtiyaç duymuyoruz..
(337 puan) tarafından
Aynen canım tiktokta gördüm denedim çok eglendik
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Bu esprileri tiktokta yapan bir cift var bence komik degil
(337 puan) tarafından
Bende ordan gördüm denedim canım komik gelmedi ama uygulayınca eğlenceli oluyor
0 oy
tarafından

ve sonra eşim sen cidden sıyırmışsın desin bana:ermm:

(337 puan) tarafından
:))))) ay çok güldüm allah Ta seni güldürsün paylaşmak istedim kiz sizlerlede ben yaptım çok güldüm sizlerde gülün istedim
tarafından
okurken güldüm yalan yok sağol kız dusumen yeter sjsksks

ama genelde eşimi güldürürüm zaten ekstra bunlara gerek yok
(337 puan) tarafından
Rabbim hep güldürsun inşallah kuzum benim hep.mutlu olun
tarafından
Allah razı olsun canım cümlemizi
(337 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun amin canım
0 oy
tarafından
Ben daha kötülerini yapıyorum zaten 
(337 puan) tarafından
Ne gibi kuzum
tarafından
Anlık oluyor canım kötü kelimesi şakaları işte :))
(337 puan) tarafından
Hmm anladım canım:)
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Buz kestim okurken mizah şöleni resmen :)
(337 puan) tarafından
,:))))))))güldürdün beni allah Ta seni güldürsün cano
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Şu an ben napiyom bil bakalım.  Başım ağrıdı kiz valla 
(337 puan) tarafından
:)))))) kiz tek tek oku yorma kendini
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bu dediklerinin hepsini bi karı koca tiktokta yapiyo bana da çok saçma geliyo hele kadinin kahkaha atışları allahimmmm 
(337 puan) tarafından
Evet orda gördüm canım bende kız o kahkayi hiç söyleme ama espiri evde eşime deyince çok eğlenceli oldu
(1,238 puan) tarafından
Ayyy bilemiyorum kuzum ama bana saçma geliuo
(337 puan) tarafından
Saygı duyarım canım. Herkes sevmek zorunda deil. Ya bana da saçma.geliyordu başlarda ne bilim bir yapım bakim dedim çok eglendik
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Tiktoku Bırak bence :D
(337 puan) tarafından
:)))))) deenemekte fayda var kiz ben denedim eglendik vala sizde gülün eğlenin istedim kuzum
(17,723 puan) tarafından
:) bizimki gece 11 de filan geliyo dükkanı geç kapatıyor kuzum
(337 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım.
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Böyle kurgu önceden çalışılmış espriler bana göre değil ya anlık oluyor bizde 
(337 puan) tarafından
Anladım kuzum denedim eglendik belki gülüp eğlenen olur diye paylaştım sizlerle canım
0 oy
(937 puan) tarafından
Hepsi birbirinden iğrenç espriler bunlara gulen var mı cidden 
(337 puan) tarafından
Başkası yapınca gulunmuyor ama kendim uyguladım eğlendim canım belki gülen eglenen olur diyede paylastim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 350 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
15 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...