0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,484 puan) tarafından
Bir arkadas cocugunu anasinifina yazdirmisti ozele esi polisti emniyet mensubu oldugu icin nerdeyse yariya yakin indirim yapmislardi 

Tsk mensuplarina da kres egitjm vs indirim.var mi varsa nereye basvurulup yararlaniliyor

5 Cevaplar

0 oy
(3,389 puan) tarafından
Hiç sanmyrum canım
(3,389 puan) tarafından
Valla bize yok kuzum asker deyince daha yükseltenler var
(2,484 puan) tarafından
Malesef topljmda algi var gercekten suan isin birde guven tarafinda kaliyorum ulkede guvenecek kimse yok el kadar sabiyi yarim.gun nasil gonul rahtligiyla gondercem bilmiyorum
(3,389 puan) tarafından
Benim kızımda 5 marta 4 e bascak yarım gün 450 dediler yinede kıyamadım göndermeye biraz ufak tefek  seneye dedm baklm
(2,484 puan) tarafından
Aslinda 2 yasinda egitime baslanmali diyolar ama sizin konustugunuz kres cok uygnmus
(3,389 puan) tarafından
Devlete aitmiş canım ben çalışan değilim 2 yaş çok erken veremem ki:)
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bazı  kresler  memurlara  özel  indirim  yapıyor  göndereceğiniz  yere  sormalisin 
(2,484 puan) tarafından
Sorayim onu da gectim ulkede artik kimseye guven kalmadi cik.evhamliyim her an vazgecedebilirim
0 oy
(100 puan) tarafından
Netedeymis o iyimis keşke bizede öyle yerler denk gelse, bunun asker polis alakası yok oradaki kurum polis teşkilatıyla sözleşme yapmıştır ondan canım.bazen adlieyelerin bazen başka memurlara yapıyorlar değişik değişik. Sormak lazim
(2,484 puan) tarafından
Sorayim dusundugum yer baya pahali geldi de
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Özellikle var mı bilemiyorum ama eşimin çalıstığı yer de kreş var ve fiyat tam gün 3500 TL şu an. Büyük kızımı oraya göndermiştim. Nasip olursa küçük kızımı da seneye göndereceğim. Sabah eşimle gidecek akşam eşim alıp gelecek. Zaten iş yeri ve ev  arası yürüme mesafesin de 5 dk.  Askeri personel eşim.
(2,484 puan) tarafından
Kres olup olmadiginu nasil bilecem ki esim gorvlendirme de bende memleketteym
(7,118 puan) tarafından
Ona bir sey diyemem canım. Eşim tayin görmediği için öyle yazdım ben.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu karşı tarafa kalmış bişey canım mesela bir hastahane bizden tam dogum parası istemişti dogum yaptıgım hastahane yarı yarıya indirmişti kreşlerde öyle 
(2,484 puan) tarafından
Sormaktan baska care yok anlasiln

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 299 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 549 göst.
0 oy
7 cevap 686 göst.
11 Mart 2019 Aile kategorisinde Altayim (355 puan) tarafından soruldu
0 oy