0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar düğününüz nasıldı ne sözler verilip yapılmadı ne sorunlar oldu vardır illaki her düğünde bi sorun çıkaran bizimki kırık eski bi tepsi gelmişti kuaföre götürmediler söz günümde ben gittim düğünde dans pasta olmadı çok saçmaydı kamera sadece video çekti fotoğraf sadece telefonlar da

39 Cevaplar

0 oy
(7,684 puan) tarafından
Iki tarafta dört dörtlük yaptı her şeyimi düğünüm kusursuz gecti çok şükür 
(1,217 puan) tarafından
Ne güzel canım
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Sadece nikah yapan ben  :D

(1,217 puan) tarafından
Ahahha olsun kötü bi düğünden iyidir heralde neden sade nikah oldu canm özel değilse
(1,403 puan) tarafından
Valla sade nikah böle şatafatsız dümdüz valla bence dugune verilen para çok gereksiz bu benim şahsi fikrim :)
(1,217 puan) tarafından
Bizde 20 bin yemeğe gitti sadece saçmaydı
tarafından
Sen de bendensin canım benle sadece nikahı ile evlendim 6 ay önce 4 5 ay sonra da bebeğimiz olacak inşallah böylesi daha iyi milleti eğlendirecegimiz parayla ilerde kendimizi eğlendiririz
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Koronanin ilk zamanlariydi.Yasaklar vardı.Asker bastı.Kuafore gidemedim gelinlik secemedim.Yani berbat üstü berbat.Simdi telefondan çekilmiş fotolarıma bile bakamiyorum
(1,217 puan) tarafından
Asker neden bastı anlamadm canm
(2,572 puan) tarafından
Yasağa rağmen düğün yapmaya çalıştılar.Köy yeri diye sorun olmaz diye düşündük.Ama malesef sonu hüsran
(1,217 puan) tarafından
Aa kötü olmuş canm ya olsun
0 oy
(119,334 puan) tarafından
allahvar hic bi masraftan kacinmayip 5*otelde yapildi kuafor otele geldi gelin almada cift dron cekim yapti o konuda hak yiyemem yaa hersey 4×4 dü
(1,217 puan) tarafından
Önemli aslında sonrası aslında ama yinede insanın içinde kalıyo sen yurtdışındamıydın canm
(92 puan) tarafından
Ay inan bendee ya
evet belcikadayim
(1,217 puan) tarafından
Aslen nerelisin canım
dogma buyume eskisehir
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bizim gelin arabası yolda kalmıştı kuaforden çıkınca salona gidemedik ahshshshd
(1,217 puan) tarafından
Nasıl oldu sonra
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yaşamadık hepsi de güzel geçti zaten düğün yapmadım sadece nikah yaptık 
(1,217 puan) tarafından
Kendi tercihin miydi canm sade nikah
(4,089 puan) tarafından
Evet kınayı zaten sadece kadınlar arasında yaptım ayrı ayrı oldu ertesi günde sadece nikah sonra güzel bi yere sadece yakınlarla yemeğe gittik
0 oy
(305 puan) tarafından
Benim kuaför sıkıntı oldu istediğm sac makyaj olmadı sonra kendimiz duzelttik kinada falan ayy moral bozukluğuydu normalde de kuaforle aram yoktur zaten düğün salonun anlasmaliydi gittim bilemedim ben de ilk gelindim ne istediysem hep fazla geldi onlara bisey bilmiyolar gormemisler babasi da cimriydi cok zar zor gerekenleri yaptirdim inan bir parca fazla bisey istemedim ona ragmen sıkıntı yaptılar sonra eltim oldu ona zorluk cikarmadilar benim gibi gerekeni yaptilar hatta onun bütün perdelerini de kayinpederim yapmış benden fazla yani 2000 tl haliya verilmis falan ben 800 dedigimde fazla diyolardi neyse eltimi asla kiskanmam en iyileri onun olsun vallaha gözüm yoktur ama bana cok cektirdiler ilk olmam sebebiyle
(305 puan) tarafından
Zaten insan durumunu biliyo kalkip altinlar şeyler istemiyoruz ama evimize de gereken alınmalı demi zorluğa gerek yok hep esimle kavga ettik 15 ay nişanlı kaldik hep kavga esya masraf kavgası kuaför 50 mi kaldi ya
(1,217 puan) tarafından
İşte saçmalık eşim bişey demiyodu ablaları durmadı halada eşim der ablam güzel yapmadı diye
(305 puan) tarafından
Ya herşeye karışan insanlardan nefret ediyorum gerçekten
(1,217 puan) tarafından
Halada sevmem o görümcemi eşim diyor keşke bizde organizasyon falan yapsaydık
(305 puan) tarafından
Yani bikere oluyo iste insanin icinde kaliyo
0 oy
(94 puan) tarafından

Coronadan dolayı çok huzursuzdum düğün izni çıkar çıkmaz yaptık düğünümüzü beklediğimden kalabalık ve sorunsuzdu iki tarafta herşeyi dört dörtlük yaptı sadece bal ayına gidemedik onuda bu yaz hallettik karnımda bebişimle içimde hiç bişey ukte kalmadı yani :)

(1,217 puan) tarafından
Ben hiç gitmedim balayı falan bahsi bile geçmedi
0 oy
tarafından
güzeldi diyip geçiyorum......
(1,217 puan) tarafından
Mutluluklar diliyorum :)
tarafından
teşekkürler canım:)
0 oy
(913 puan) tarafından
Masallar gibiydi hala komşularım konuşur. Her şeyi gidip seçerek kendim aldım altınlarımı bile. Kınam da düğünün içinde yaptık kına sepetlerine kadar kendim seçtim. Gelinliğimi de özel yaptırdım. MaşAllah hiç bi sorun olmamıştı. Kuaför seçmek için tam 12-13 kuaför gezdik. Sonunda karar verdim. Ama yine yaptığı makyajı beyenmeyip kendim yapmıştım kendi ürünlerimle. Düğün salonunu da gidip kendim düzenlemiştim gelinin oturucağı yeri filan. Ortadaydı gelin masası ortada oturmam demiştim.
(1,217 puan) tarafından
Ne güzel canm bizim fikrimiz sorulmadı bile
(913 puan) tarafından
Ben Azerbaycandan o kadar ülkemi, mesleyimi, çevremi blrakıp gurbete geliyorsam sorulucak tabiki. Ya en azından evlenirken bile saygılı olsunlar insanı saysınlar. Çünki zaten bişey nasıl başlarsa öyle de gider. Ceyizi bile internetden girdim mondinin sayfasından seçtim eşim öyle gidip almıştı. Münki kendi ülkemdeydim gelememiştim. Hala öyleyiz bir birimize danışlrız kararlarımızı. Kavgalarımız fikir ayrılıklarımız tabiki oluyo. Ama uzatmıyoruz. MaşAllah Allah her kese mutluluk nasip etsin.
(1,217 puan) tarafından
Amin canm ne güzel öyle olunca sorun olmuyo
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Her şey dört dörtlüktü hiç bir problem çıkmadı ailelerimiz zaten çok uyumludur çok şükür
(1,217 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Çok güzeldi valla düğünüm açık havada oldu salon öyleydi kırmızı halıyla içeri girdik havuz vardı 8nun üzerinden köprüden geçtik ve piste geldik bizim şarkıyla dans ettik zaten kalabalıktı bol bol oynadılar herşey istediğim gibiydi yani
(1,217 puan) tarafından
Biz dans etmedik ya çok içimde kaldı
(17,786 puan) tarafından
Niye kuzum ya
(1,217 puan) tarafından
Ayıp olur diye pastada kesmedik çok özeniyorum şimdikilere yani 2 senelik evliyim ama hiçbişey yapılmadı
(17,786 puan) tarafından
Kız ne ayıbı biz 6 seneyi bitir ez valla eşim içimde kalmasın diye gelinliği satın aldı saolsun ama bunlar Bi kere olan şeyler sağlık olsun kuzum
0 oy
tarafından
Nikahtan gittim korona bahanesiyle 
(1,217 puan) tarafından
Oda iyi canm
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Restorant salon karışımı bir yerde nikah ve yemek ikramı oldu. Çalgı vs istemedik. Şehir dışında olduğu için evden gelin alma vs olmadı, kayınvalidemin salonunda hazırladım. Tesettürlüyüm ve kuaförler çok şatafatlı şeyler yapıyorlar diye başımı makyajımı evde yaptım. Dış çekim de yaptırmadık zaten ikimiz aynı okulda çalışıyorduk sömestr tatiline sığdırdık her şeyi. 

Herhangi bir sorun çıkmadı, her şey istediğimiz gibiydi hamdolsun :) 
(1,217 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
(324 puan) tarafından
Düğünüm pandemide yasaklara denk geldi kaçak göcek düğün yaptık jandarmalar filan dağıttı aksiyonluydu :) onun haricinde hersey gönlüme göre oldu iki taraftan da Allah razı olsun 
(1,217 puan) tarafından
Na güzel canm
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Güzel oldu düğünüm eşimin anne babası olmamasına rağmen çok güzel geçti 
(1,217 puan) tarafından
Ne güzel canm
(2,826 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kayinbabam hicbirsey yapmadi 1 tl bile harcamadi esimle ikimiz herseyi 4 4 luk yaptik 3 gun erkek tarafinda 2 gun kiz tarafinda dugun oldu sadece evden cikarken hoca tutmamislardi dua okunmadi bide nikahtan snra bizim orda adettie gelin yemege goturulur ama goturmediler.Bu kadar baska dugunumle.ilgili bir sorunum olmadi
(1,217 puan) tarafından
Ben de ne yemek nebişey görmedim düğün kına oda berbatti
0 oy
(410 puan) tarafından
Açık alanda yaptık çok güzeldi herşeye rağmen bizim tarafın en iyi mekânı ayarlamıştı kayın babam sağolsun fotoğraf video herşey çok iyidi hala da öyle Allah var istediğim hiçbirşeye hayır demiyorlar gönlün nasıl rahat olacaksa öyle olsun diyorlar ki bunlara karşı bende karşılık veriyorum tabii:)
(1,217 puan) tarafından
Ver canm valla hak ediyolar bence
(410 puan) tarafından
♡♡ ♡♡♡
0 oy
tarafından

Hiç oturmadan oynadığımı hatırlıyorum her şey çok güzeldi:)

(1,217 puan) tarafından
Ohh ne güzel
0 oy
(380 puan) tarafından
Kinam düğünüm herseyim cok güzeldi ama sadece kinada eşimin annesi kına günü beni çok üzmüştü ağlamıştım sinirden normalde özel günlerde giyinen biri ama oğlunun düğününde evdeki giydiği basma etek ayağında terlikle gelmişti oyuzden kinam ne kadar güzel olsada o an aklıma geldikçe kötü oluyorim 
(380 puan) tarafından
Bu arada istemiyordu beni  ondan yaptı heralde moral bozmak için ama basardi
(1,217 puan) tarafından
Benmkide tek oğludur yani hiç güzel olmamıştı normal bi yazma elbisede eskiydi
(380 puan) tarafından
Kendi ayaklarini aşağıya alıyorlar aslında işte ama yined bizim moral gidiyor
(1,217 puan) tarafından
Benm umrumda bile olmadı oynadım kendime

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 770 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,988 puan) tarafından soruldu