+3 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar 1.5 yıldır hayatımda her şey kötü gidiyor. Öncesine kadar çok güzel mutlu bir evliliğim vardı dünyanın en mutlu insanı benim derdim. Kötü olaylar karnımdaki bebeğimi kaybetmemle başladı. Sonra elimizdeki paramızı kaybettik ( araba alıp kullanmak istiyordum ) sonra çok sevdiğim evimden cikarildik hiç beklemediğimiz bir anda. Bir buçuk yıldır yüzüm gülmüyor resmen. Şuan kendimi o kadar boşlukta hissediyorum ki. Tek tesellim 6 aylık bebeğim şuan tek güzel şey o oldu hayatımda. Eşim hep diyor daha kötü şeyler yaşayanları düşün onları düşünmekten yüreğim karardı artık ama. Bnm çevremde gördüğüm hep iyi şeyler yaşayanlar var. Herkesin hayatı mutlu istedikleri gibi mis gibi yaşıyorlar. Artık bu kadar kötü gidişat üstüne güzel şeyler olur mu dersiniz :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terapi almani ve yoga yapmani tavsiye ediyorum. 
(1,271 puan) tarafından
İşe yarar mı dersin canım
tarafından
Elbetee
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sabır çek her şerde wardır Bi hayır tövbe istiğfar getir canım Rabbim kalbine ferahlık wersin

(1,271 puan) tarafından
Amin cnm sağ ol
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Etrafındaki insanlara bakma herkes mutluluğunu sahte beya gerçek paylaşma çabasında ama iç tarafta hepimizi üzen şeyler var. Ama inan bana her şeyin en başında sağlık gelir insan sağlıkla imtihan olunca herşey farklı bir boyuta giriyor. 
(1,271 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum işte biliyoruz ama insanlık Hali insan her şeyi unutup dünya telasona kapılıyor
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Canım para eşya mal geri gelir Rabbım sağlıkla  sınamasın eğer çocuğun eşin ve senin sağlığınız yerindeyse bir çatı altında oturuyorsanız ve yiyecek yemek bulabiliyorsan evinin ihtiyaçlarını azda olsa giderebiliyorsan şükret rabim daha iyilerini tekrar verir inşallah ama sürekli paraya eşyaya önem verirsen mutsuz olmaya mahkum olursun yaşadığın anın kıymetini bil geri gelmeyecek çünkü kendine eziyet etme naçizane tavsiyem 
0 oy
tarafından
Tabiki herşey düzelecek imtihan dünyasındayiz kiminin kolay geçer kiminin zor mühim olan sabretmek. Rabbim hiçbir kuluna dayanamayacagindan fazlasını yüklemez. Hem Rabbim sevdiği kullarına dert sıkıntı taşa verirmis bunu düşün ve iyi olacağına inan
0 oy
tarafından
Her serde vardır bir hayır kötü düşünme 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aynı bende senin gibiyim şuan. Yaşamaktan bıkar mı Bi insan. 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Her gecenin sabahı vardır üzülme bazen her şey üst üste gelir sonra güzel günler ardından. İnşallah iyi olur her şey boşluk hissi olduğu an Allah a yönel bak nasıl huzur bulacaksın.  

Herkes dört dörtlük yaşamıyor  herkes dört dörtlük rol yapıyor bunu da unutma 
0 oy
tarafından
Çevrende gördüğün o mutlu insanlar da zamanında sıkıntıları olan insanlar emin ol.

Bu dünyada hiçbir şey kalıcı degildir içini ferah tut bol bol dua et.. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 402 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Naz0000000000 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,200 cevap

34,975 kullanıcı

...