0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
tarafından kapalı

image

imagemmerhaba bebegim icin bu dolabi aldim. Sifonyer almadim. Dolabin icine duzenleyici kutulardan alcam coraplarini vs koymak icin. Sizce sifonyerde olmadi lazm mi ilk etapta

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
İlk etapta dolaba bile gerek yok Şifonyer  daha kullanışlı i oluyor bezlerini ıslak mendillerini kremlerini koymak için  bununla idare edersin zaten minicik eşyaları 

Var kendin düzen kurarsın
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Ilk zamanlarda gerek yok bence 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Güle güle kullan canım öncelikle bence hemen alman şart değil hatta ilk sifonyer  alsan daha kullanışlıdır senin için çünkü evet bu aldığın güzel ama  zibini  çorabı eldiven cart curt onun cekmecelerine koysan daha kullanışlı ama bunu düzenlersen  kendine göre bu da çok hoş olur yeni çıkan o kadar şey vardı organizer  vs hem yer tasarrufu oluyo hem kip duruyo  ya bide kaça aldın sorması ayıp bu dolabı:)
(514 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim. ikeadan aldim 1000 tl :)
(1,207 puan) tarafından
Güzelmiş ama fiyatıda  iyi güle güle kullan:)
(514 puan) tarafından
Cok tesekkurler❤️❤️
0 oy
tarafından
Eğer ilerde de kullanırım dersen bu dolap yanlış seçim bence rafları falan olanlardan alsan daha iyi olurdu ama yok değiştiririm sonra diyorsan dediğin gibi içine organizer alırsın 
(514 puan) tarafından
5 yasindan snra degistirecegim canim
0 oy
tarafından
Kızım 9 aylık ve dolabı yok henüz yaza alıcam , benm yatak odamın şifonyerini kullanıyorm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 402 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde DamlaNur'un Annesi❤️ (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 481 göst.
4 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde 1kız1oğlan annesi:) (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma1996 (24 puan) tarafından soruldu

378,116 soru

11,317,321 cevap

34,763 kullanıcı

...