0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşımın çocuğu için soruyorum vu soruyu, cevap verebilirseniz çok mutlu olurum. Arkadaşımın çocuğu geceleri saatlerce hiç durmadan gözleri kapalı kendisini geriye iterek ağlıyormuş 2 yaşında. Tüm çareleri denedik herkes bir de okutun bu cocuğu nazar olabilir dedi diyor. Sizi aranızda çocuğunu hocaya okutan var mı? Çare oldu mu? Zamanınızı aldım, simdiden tesekkur ederim. 

16 Cevaplar

0 oy
(11,266 puan) tarafından
Hocaya değil ama kendimiz sürekli okuruz youtubeden açar hem dinletirim hem onla bir kendim de okurum çok faydası oluyor
(98 puan) tarafından
Çok tesekkur ederim
(11,266 puan) tarafından
Rica ederim canım https://youtu.be/yK7jPRBCCC4  benim açtığım bu hocanın okumasını beğendiğim için acıyorum farklı da açabilir yavaş gelirse hizlandirada bilir çok esnerse eğer okurken bil ki nazar
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hocaya falan goturmedim ama dua bilen namaz kılan kim varsa etrafımda. Çocuğumu severken bı dua okuyun diyorum okuyorlar. 
(6,047 puan) tarafından
He bide ben uyuturken nazar duası açıyorum YouTube dan
(98 puan) tarafından
Bunu bence o da yapıyordur çünkü çok inanclı bir arkadaş
0 oy
(1,403 puan) tarafından
2 yaş sendromu olabilir mi... Benim çocuğumda durduk yere saçma sapan ağlamaları var cunku
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim goturdum okuttum nazar da aglama yapiyor ama bebim cocugumun yapisi oyleydi gecmedi yani
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Şeh var biz köye geldik tatile orda okuttum 
0 oy
tarafından
Teyzemin kızı da 9 aylıkken her gece aynı saatte gece 1 de bi ağlıyordu gözleri kapalı anne babayı bile tanımıyordu 1 saat kesintisiz ağlıyordu 1 saat sonra susuyordu sonradan hocaya götürdüler muska yazdı hoca sonradan geçti şükür 1 ay çektiler ama teyzem bunu
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kuzenim evdeki hzursuzluk için kendi hocaya gitti.ama para almayan ve samimi birisine. O da okuması gereken ayetleri söylemiş fayda etmis
0 oy
tarafından
Hocadan koruyucu cevşen yazdırdık ismine özel, onu takıyorum ben ama sureklı tak cıkar kıyafetlere unutuyorum arada 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bizde de bi ara öyle oluyordu sürekli gözleri kapalı ağlıyordu saatlerce.bizde hoca bulmaya çalıştık ama bulamadık.ama vi tanıdığımız eşinle aranda mi yatiyor dedi ever bizimle yatıyor dedim o yüzden ağlıyor aranızda yatirmayin dedi.Ve sürekli dua açıyordum youtubeden bas ucuna koyuyordum sürekli okuyordum.Veee bi başka hoca tanıdık bi suya uflemis biz bu olayı anlatınca icirdim oğluma daha çok hircinlasti.Soyle bir olay varmış bir kişi ne kadar iyi niyetle okuyup üflese bile onun enerjisi suya geçermis. O yüzden ben okuyup ufluyorum
(482 puan) tarafından
Merak ettim neden anne baba arasında yatamayacakmis. Ben yatirmiyorum ama merak ettim açıkçası
(1,946 puan) tarafından
Ana baba arasına biri yatınca gece Azrail gelir yoklarmis ve esler arasida acilirmjs
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Uyku sorunu bizde de vardı her gece ağlardı 2 ay çektik..kendim okudum evde okuttum hocaya gittik ama yok dr. A gittik uyku için damla vs verdi şimdi biraz iyi sukur
(622 puan) tarafından
Damla bay bay night mi acaba
(8,986 puan) tarafından
Evet onu aldik ondan önce de bi şurup yazmıştı dr. Adini hatırlayamadım 1 hafta da onu kullandik
0 oy
(48 puan) tarafından
2 yasinda oglum var aynisi. Doktora goturduk gece teroru dedi. Bu yaslarda sık olurmus ilsc verdi bize
0 oy
(482 puan) tarafından
Babamın vefatinda hep köydeyim.o süre zarfında oğlum felaket huzursuzdu geceleri ağlardı korkardı. Cami hocasına söyledim. Oda sag olsun hem okudu hemde yastığın içine koy diye dua verdi yazıp. Gece ağlamaları şükür geçti. Bide ben her gece sag sol ön arka alt üst ve bir tane de fazladan 7 ayetel kürsi okuyorum. 3 tanede bismillahillezi duasını şükür sıkıntı olmuyor. Ben karanlıktan korkardım sukur suan bu dualari okuduktan sonra benim bile korkularım geçti. Koruma altına alın kendinizi7 ayetel kursi ilr
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Benim çocuğumda 6 aylıkkrn sıçrayarak uyanma uykuda ağlama vs durumlar oluyordu bizde yakınımızdaki caminin imamına gittik ve durumu anlattık hocada dua yazdı ondan sonra sürekli yakasında ve çok şükür o günden beri düzeldi biz çok okuduk ama toparlayamamıştı o duadan sonra şikayetlerimiz gitti 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hocaya koruması için dua uazdrmştk ole kndmz aile büyüklerimz okur
0 oy
tarafından
Kendisi sürekli okusun bide çocuklar ağlıyor 2 yasada bnm oğlumda ağlıyor du
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım çocukların belirili bir dönemlerde rüya görüp aglayabiliyorlar sonra 2 yaş sendromu falan derken zaten 2 yaşında herşeye ağlıyorlar ama okuyacaksanizda kendiniz okuyun YouTube'dan dinletin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 202 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,896 soru

11,372,488 cevap

34,855 kullanıcı

...