+1 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (1,863 puan) tarafından
O benimkini unutup kutlamaz hiç:) eğlendiğimiz ilk zamanlar o kutlamasa bile ben hediye alıp pasta yapıp kutluyordum şimdi kolumu kaldırmıyorum:) siz de durumlar ne? 

32 Cevaplar

0 oy
(2,312 puan) tarafından

Canı istediginde doğum günde alir bi hediye gelir canı istemediğinden almaz ben hiç almam çünkü sürekli bi kurp buluyo şöyle alsaydin böyle alsadin diye bende almıyorum artık o bana alsin yeter ona en güzel hediye benim varlığım daha ne olsun :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kutlamazsa kutlamam ama kutlar sagolsun :)
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kutlar çiçek alır bişi alır muhakak unutmasi imkansız aramızda bir gün var ajajajajajj önce o sonraben
0 oy
tarafından
İkimizde kutlarız bacımsu ❤️☺️
0 oy
tarafından
Karşılıklı Hedıye alıp kutlarız, yıldonumlerını de öyle ne bıleyım ınsan bugünlerde hatırlanmak ıstıyor ya
0 oy
(545 puan) tarafından
Kutlarım ben oda kutlar 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bizde tıpatıp aynıyız ama bu sene ilk defa pasta alıp geldi kutladı yani kutlarım bende :) 
0 oy
(9,665 puan) tarafından

İkimizde kutlarız ben severim önem veririm eşim pek sevmez ama ben seviyorum diye eli mahkûm kutluyo mutlu etmek için<3:D

0 oy
(74 puan) tarafından
O benimkini kutlamiyo ben niye kutlayım ki başta kutluyordum baktı o umursamıyor bende bıraktım
0 oy
tarafından
Benim eşim unutkan bana sen bana doğum günün gelmeden bir kaç gün önce hatirlat der ☺️ sonra bana pasta alır hediyeyi birlikte almaya gideriz. Ben ona sürpriz yaparım pasta alırım hediyeler alırım.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşimin doğum günü babasının ölüm günü:(o yüzden kutlamami istemiyor 5 gün sonrası sevgili oldugumuz gün o günü kutlarız 
0 oy
tarafından
İkimizde kutlarız balım:-)

İlgili sorular

+2 oy
28 cevap 406 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 260 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
+4 oy
40 cevap 768 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,500 soru

11,888,734 cevap

36,008 kullanıcı

...