0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (5,132 puan) tarafından

İlk erkek 2.kızım oldu,   3.cocuk olursa bilmiyorum halim ne olur 

Sizin bebişlerin sırayla cinsiyetleri ne oldu, 3 çocuklu hayat nasıl bişey 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 kız 1 oğlan ") oğlum tamamen sürpriz oldu ") iyikide oldu arsız eniğim çok seviyom hepsinide ")
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Niyet ettim üçüncü çocuğu yapamaya dedik:)
(5,132 puan) tarafından
Cinsiyetleri ne bebişlerinin
Off ha eşime kalsa hemen istiyor
(1,862 puan) tarafından
Kız erkek erkek
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bence bir çogu kaza kurbanı :) ya da ikinci ile arasından 5-6 yıl gecmis olup çocuğu özlemiştir 
(3,551 puan) tarafından
İlk tedavi ile oldu. Olmaz başka dediler 2 bucuk sene sonra Allah verdi kendi kendin2 oldu. 7 yıl geçinve Allah içime sevgisini düşürdü çok istedik Bi daha olsun. Hemen oldu şükür. 2 kız bir erkek. Çocuk yapmak cesaret işi falan değil. O bebek doğacaksa yazılı ise kaderi. Benim gibi amman aman  diyenlerin bile içine sevgisini düşürüyor Allah.
(7,197 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın . Hepsi birer sebep işte daha biz doğmadan onların ruhları yaratıldı .. Buna iman tam olsa o kadar korunduk korunmadk oldu olmadı derdi olmayacakta insan oğlu işte kontrol manyağı...
(3,551 puan) tarafından
Aynen canım. Doktorlar olmaz dediler mesela 2 ci de Rabbim kendi kendine verdi. Oldu. Çok şükür. 3cü de oldu. İyiki de olmuş hiç pişman değilim. Öyle hoş kokusu varki koklamaya doyamıyorum.. 2 gün sonra büyüyecek ler hepsi birer birey olarak ev yuva kuracaklar. Bu  günler sanki hiç yaşanmamış gibi karı koca yapayalnız kalacaz. Genç olduklarında bir masa etrafında güle eğlene akşam yemeği yediğimizi hayal ediyorum. Ne güzel. Allah hepsinin kaderini bahtını güzel yazsın hayırlı ömürler yazsın evlatlarımıza
0 oy
(17,799 puan) tarafından
İlki erkek ikincisi erkek 3.yede 6 aylık hamileyim erkek diyo valla cesaret etmedm korunamadım eşim zaten istiyordu çok uğraştı saolsun :D Allahın hediyesi diyelim inşallah sağlıklı olsunda bakarız
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah
2.cocukla arası kaç olacak
(17,799 puan) tarafından
2 buçuk yaş kuzum büyük 5 yaşında
(6,827 puan) tarafından
Sen hamilemizin ayyy ben bilmiyodum allah analı babalı nasip etsin
(17,799 puan) tarafından
Saol kuşum benim evet
0 oy
(119,342 puan) tarafından
valla ben 2. ne ara ettik onu anlamis degilim baci ☺ baglanacam kurtulcam toplica baglanak
19w2 oldim
(937 puan) tarafından
Amanın maşallah yol yarı olmuş cinsiyet belli mi ben fazla girmiyorum haberim yok
kizim olcak teyzesiii
(937 puan) tarafından
Aaaa süpermiş valla bı kız bı oğlan daha ne olsun :)) sağlıcakla gelsin kuzey beyin kız kardeşi
amiin cook sagol teyzesii
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aboo daha ikinciye caseretim yok masAllah Allah iki meyveden de wermis ☺
0 oy
(683 puan) tarafından
Bn aslnda tek çocuk bu devirde yeter diyordum. Sonra oğlum otizm olunca ilerde Bi kardesi olsun yoldaşı olsn dedk istedik. 2 tane yeter diodm.  Rabbim ikiz verdi bian da 3 çocuklu oluverdim :) tek olsaydı 2.  3 çocuk istemezdim heralde. Rabbim nasip etmiş ne de güzel etmiş çok şükür. 
tarafından
Kuzum alakasız olucak ama otizim belirtileri nelerdi bebeğinde
0 oy
(44,696 puan) tarafından
3.cocuk defterini kapattık biz:D Allah da nasip etmez inşallah da allahtan bişey olmadıkça istemiyoz 
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Benim de bir tane bebeğim var. Eşim beşinciye de hazırla kendini diyo :D ben daha ikinciyi düşünemiyorum 
0 oy
(10,527 puan) tarafından
Bi kızım bi oğlum var 3. Bebeği de istiyorum biraz zaman sonra Rabbim izin verirse kızım olsa hiç fena olmaz eşim de kız çocuk hastası;) 
0 oy
tarafından

Ben daha 2. Çocuğa cesaret edemedim yaa:D

(4,176 puan) tarafından
Bıde 2. Üçüz oluyormus 4 tane bebıs:))
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bir kızım bir de oğlum var eşim 3, yu istiyor ben istemiyorum ama hayırlısını istiyorum hep nasip bakalım
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Vala aklın varsa buyumeden yapma cok guzel ama aşırı yorucu kendimden biliyim bugun mesela kolumu kaldıramıyor halsizlik ten 3 oğlan annesiyim 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İkinciye cesaret edemiyorum bırak üçüncüyü :)))) 
0 oy
(930 puan) tarafından
2 oglum bir kızım var ilki oldu hemen evlenin ce 2ciyi arkadaşa kanıp gaza geldim yaptım 3. De kime benzer geri olsa merakından yaptım 3 tane sezaryan oldum hakkım bitti 
tarafından
Kızz nasıl hakkın bitti eltim 4 tane sezeryanla doğurdu bir tane daha düşünüyor
(5,132 puan) tarafından
Yaa hahha ben de sezeryanla doğum yaptım. Eşime kalsa kızım 1 yaşını doldurunca istiyor ama...
0 oy
tarafından

Dun de 2.cocuga nasil cesaret ettiniz postu vardi sjajajajajj :woot:

Korkuyorum yarin 4.yu soracaklar bacim :woot:

(5,132 puan) tarafından
Hahahah evet ben de ondan böyle bir başlık yaptım, 3 cocuklu da çokmuş
tarafından
Ay evet masallah baya varmis 3 cocuklu yaaa ❤️❤️
0 oy
(7,419 puan) tarafından
esımde ılk cocuk olmadan 3 tane ıstıyom deyo bı ılkını dogurem ben 2 tane dusunuyom oda kardeşsız buyumesın dıye
0 oy
(2,749 puan) tarafından

3 minnagik kaza kurbanı :D

Yoksa cesaret edemezdim kesinlikle birde ben çok büyük konuştum hayır olsemde istemiyorm kesinlikle 3 yapmıyorum tovbeeee diyordum iki tanesi ard arda olunca birden baktm ben hamile ben şok millet benden daha da şok

(5,132 puan) tarafından
Hadii yaa,  yaşları çok mu yakın
(2,749 puan) tarafından
5 aylık 28 aylık biri 4 yaşına gircek
0 oy
(3,151 puan) tarafından
2 kızım var 3.ye hamileyim tamamen suprizz oldu şimdi oğlan geliyormuş :)
0 oy
tarafından
2kiz bir oğlan vardı oğlan suprizx bebek yeniden evlendik eşim benek çok istedi şimdi 5aylik bir kızım var çocuksuz hayat nasıl bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,220 göst.
19 Aralık 2019 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 659 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,078 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 557 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,043 puan) tarafından soruldu

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,871 kullanıcı

...