0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,048 puan) tarafından
Uykusunu etkiledimi yani daha uzun sure uyur mu  sizce ? Kizimin odasini ayirmak istiyorum 1 yasinda geceleri surekli uyaniyor emmiyor zaten ne yapicsm 

19 Cevaplar

0 oy
(1,243 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben 8aylik oldu ayırdım kardeşleriyle birlikte yatıyor tabiki en sağlıklısı o çünkü ben ve eşim sağa sola dönünce uyanıyor sıçrıyor farketmeden gece çok uyandırdı eşim kameraya çekti bir gecemizi eşim yana dönüyor oğlumu ağlıyor emiyo falan bidaha yatıyor iki saat geçmiyor busefer yine ayağını atıyor ee yine ağla uyan em yada su iç yat sonra ben kolumu yastığa sokuyorum uyaniyo dönüyorum uyaniyo haaa dedikki bu çocuğu biz uyutmuyoruz
(1,048 puan) tarafından
Yaaa bnde bundan supheleniyirum canim ya donsem uyaniyo cocuk  bu gece deniycem
(1,243 puan) tarafından
Kesinlikle gündüz 1 saat uyuyorsa sebebi anne babadır dedi uyku eğitmeni bize ben doktorumuza da danıştım siz uyutmuyorsunuz dur karını tok ek gıdasını yeterince almış suyunu içmiş üzerine sütünü emmiş ve ağrısız huysuz olmayan çocuğu sizin minik kirpirtilariniz uyandırır dedi bence cokkk haklılar mis .
(1,048 puan) tarafından
Gercekten mi ya canim karnini doyuruyo tok eminim gunduz gayet normal bir bebek gece agliyo surekli uyanyo
(1,243 puan) tarafından
Senden eşi eşinden kaynaklı dir kuzum.
-Reklam-
0 oy
(5,446 puan) tarafından
Ben bir buçuk yaşında ayırdım ama çok zorlandım hala da devam ediyo geceleri zaten sık sık uyandırdı şimdi ağlayarak uyanıyor birde tek de yatmıyor babaannesi var yanında ama nafile 
(1,048 puan) tarafından
Valla biktim surekli uyaniyor ayirinca acaba uyurmu diye dusunuyirum
(5,446 puan) tarafından
Kendi kendine uyumaya başlayan çocuk gece uykusuna kalkmazmış diye duydum canım uyku eğitimi ver istersen
0 oy
(913 puan) tarafından
18 aylık daha yanımdan ayıramadım eşimle aramızda uyuyor. beşiyi 0 kalmış
0 oy
tarafından
Bnmde kızım 10 aylık şöyle bi bir bucuk 2 yasına dgru ayırayım dıyorum ama zor olur mu ınan hıc blmıyorm
0 oy
tarafından
2 yasinda ayir bence kuzum ama 1 yasinda bi bebegi de gece surekli emzirme .Uyku kalitesi acisindam verimli degil .Bir kere emzirsen gece yeter .Hatta emzirmesen de olur gunduz emzirirsin .Gece emzirmezsin .sabah da ek gidayi gayet guzel yer .Hem her iki  besini de almis olur hem de uykusunduzene girer .
(1,048 puan) tarafından
Emmiyor zaten canum ama surekli uyaniyor napocam bilmiyorum
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Doğduğundan beri odasında uyutyrum kızmı uyuyunca yatk odama geçiyorum ağlayınca yanına gidiyorum  bazn kızmn yanında yatyrm 
(1,048 puan) tarafından
Uykusuna faydasi olurmu acaba bizimki surekli uyaniyor
(4,067 puan) tarafından
Malesf sürekli uyanıyor
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Benim bebeğim de üç bucuk aylık. Çocuk doktorumuz altıncı aya kadar aynı oda ayrı yatak. Altıncı aydan sonra odayı da ayırmanızı tavsiye ediyorum dedi. Yapabilecek miyim bakalım 
(1,048 puan) tarafından
Hadi ya acaba neden ayirin dedi
(8,858 puan) tarafından
İşte alışmasın diye heralde. Sonra çok zorlanıyomuş cocuk.
0 oy
(868 puan) tarafından
16 aylıkken ayirdim gece beslenmesi cok azalmisti çünkü 
0 oy
(397 puan) tarafından
Ilk oğlumu 2 buçuk yaşında ayirmistim çok rahattı gece cisi gelince kendi gider yapardı geri yatağına yatardı beni rahatsız etmezdi hic ama şu an 18 aylik oglum yanimda yatiyo emdiği için ayıramadim henüz 
(1,048 puan) tarafından
Hmmm bizim uyku sonurunum var ya ayirinca uyurmu acaba
(397 puan) tarafından
Hiç zannetmiyorum canım onun zamanı vardır elbet sabret
0 oy
tarafından
11 aylikken ayırdım canım.sirelli emzirme aciktigikdan değil seni destek olarak kullanıyor
(1,048 puan) tarafından
Canim ya bebegim geceleri cok sk uyaniyor uykusuna faydasi oldumu ayirmanizin odasini
tarafından
Canım uyku eğitimi verdim ben 11 aylikken faydası olmak ne demek hayatımız kurtuldu sabaha kadar uyumazdi benim ki ve odasını ayrınca kesintisiz uyumaya başladı
(1,048 puan) tarafından
Ya canim ben ayagimda salliyorum baska turlu uyumuor gunduz 2 deda uyuyor. Ve gayet karnini doyuruyor yiyor geve olunca cocgua bir sey oluyo surekli uyaniyo sureklii
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Çiş eğitimi gece uyanmalar bitince ayırdım ben çok rahat ettim 3,5 yaşında ayırdım ben
(1,048 puan) tarafından
Oooo baya uzun surmus sizin benum suan uyku sorunu var canim ya napcam bilmiyorum
(44,603 puan) tarafından
İşte ben uyku sorunları geçince çise tam adapte olduğunda ayirdim şimdi de oğlum yanımda beşikte uyuyo 2 yaşında onuda o şekil yapınca ayircam
0 oy
(606 puan) tarafından
Bnm ilk daha dogmadı ama arkadaşım 40 ı çıktıktan snr ayırdı kız kimseyle yaramıyor illa tek yatacak 2 yaşında bide 
0 oy
(710 puan) tarafından
Oglum 4 yasinda kizim 11 aylik aynı odadalar oglum bazasinda  kizim besiginde  uyuyo 
0 oy
(594 puan) tarafından
Kızımın uykusu aşırı hafifti aynı odada yattigimiz zamanlar yanından geçerken oluşan rüzgara bile uyanır olmuştu 2 buçuk aylikti odasını ayırdığımda 6 ay kalsın istedim ama pek mümkün olmadı ama odasında yatmaya başlayalı uykusu daha uzun ve derin olmuştu şuan 8 aylık halen odasında uyur kızımın baş ucunda kamera benim baş ucumda monitör var hiç sıkıntı yaşamadık bu zamana kadar 
(1,048 puan) tarafından
Yaaa bnde ayiricsm bizimkide uyaniyor canim ya  cok sagol
(594 puan) tarafından
Yaşına girmiş zaten vakti gelmiş bile canım daha iyi olur hem bebeğin için hem sizin için alışmasıda kolay olur inşallah :)
(1,048 puan) tarafından
Ahhh insallah canim cok sagol
0 oy
(2,047 puan) tarafından
8 ayllıkken ayırdım 2 yasında anca tek uyumaya alıştı ama hep kendi odasının oldugunu bilincindeyiz bence ayır herkes zorlanıyor bi sen değil canım emın ol bütün cocuklar bazı konularda benzer
(1,048 puan) tarafından
Aynen canim neden uyaniyo diye cildirmaz uzereyim yani
0 oy
tarafından
6 aylikken ayırdım ben
0 oy
tarafından
Kızım 9 aylık 7. Ayından itibaren kendi odasnda yatıyo 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
8 aylikken ayirdim iyikide ayirmisim
(1,048 puan) tarafından