0 oy
244 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,621 puan) tarafından
Kızlar koyu renkten sıkıldım küllü kumral gibi bişey istiyorum açıcam 15 20 gün sonra da boyucam netten baktım bulamadım düzgün bişi ya gratis veya watsonstan bana açıcı önerin hangisi iyi olur

8 Cevaplar

+1 oy
(446 puan) tarafından

image

bak bu şekilde ideal
(446 puan) tarafından
Evet evet kullan at degil bende bu sekilde acmiştim memnundum
(1,763 puan) tarafından
Yanliz sac cok siyah tonsa acmaz oksidanli su icine birazda farkli bi su var ondan katmasi gerekir mesela benim ana sacimi bunlar acmiyor maalesef hele ki siyah boya varsa sacinda oksidanli suya ekstra bide boya suyu var 5 ml ondan koyup basina normal su katip boyaya katmasj lazim 3 yil kuaforde calismistim lise zamanlarimda:))
(446 puan) tarafından
O kadarini bilmiyorum canim benim kumral sacimi bu sekilde acmistim ben simsiyah değildi
(1,763 puan) tarafından
Onu acar cnm zaten 20 lik 30 luk 40 lik oluyor sacinin rengine gore oksidanli su secmesi lazim yoksa yakar:(
(446 puan) tarafından
40 lik guclu oluyor en iyi o acar
-Reklam-
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Herhangi bir markanın acıcisini al saçını az canım sonra gri renk al üstünden boya yada mor şampuan al onunla.yika haftada üç gün ben öyle yapıyorum arkadaşıma kardeşime yaptım güzel oldu 
(1,621 puan) tarafından
Açıcı dan sonra mor şampuan yapınca renk düzgün çıkıyor mu canım
(1,565 puan) tarafından
Çıkıyor canım ama tavsiyem ombre seti var googleye yaz markası neydi adı aklıma gelmedi içinden tarak çıkıyor onunla boyuyuorsun fırça izi kalmaması için çok güzel oluyor bide üstüne mor şampuan kullanırsan küllü olur bu skeilde uillarca kullandım kendim yaptım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cnm turuncu paket morfose suyuyla birlkte bulabilirsen al kyaforlerde genelde onu kullaniyor
(1,621 puan) tarafından
Tamam canım salı günü çıkıcam bakayım bulurum inşallah
0 oy
(961 puan) tarafından
Saçın siyah değilse kahve tonlarıysa boyayla açmanı öneririm açıcı bi anda yıpratıyor ama her ay açık boya ile yaparsan ton ton açılır dinlenmişte olur saçın
(1,621 puan) tarafından
Saçım  boyalı kuzum ya orjinali de koyu  kahve zaten açıcısız olacak iş değil yani en son baya kısalttım omzuma anca geliyor zaten kapalıyım yanmaz haralde
(961 puan) tarafından
Az bi tutamında dene bari önce 18 yasında bir kere yandı saçlarım o zamandan beri korkumdur saç yanığı dikkat et aman
(1,621 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(446 puan) tarafından
40 volumluk oksidan al saçin koyuysa
(1,621 puan) tarafından
Sıvı şekilde mi oluyor o daha önce hiç açmadım marka farkeder mi
(446 puan) tarafından
Yok fark etmez marka volumleri fark ediyor en guclu 40 volum yani sacini guzel acar sivi sekilde sisede oluyor
(1,621 puan) tarafından
Tamam canım saol
(1,621 puan) tarafından
Kuzum şimdi netten baktım da buna toz da mı eklemek gerekiyormuş tek başına etki etmiyor diyorlar
(446 puan) tarafından
Aaa evet uzgunum ya mavi toz seklinde oluyo dogru onu hatirlamaya calisiyodum
0 oy
(119,371 puan) tarafından
evde acma tehlikeli yaa yanar falan benc cesaret edemem
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben kuaförde yaptırıyorum canım   

Ama sen kuaför malzemeleri satan  bir yere git  toz  şeklinde açıcılar oluyor  30 luk  oksidan al karıştır  sür saçına  tarayarak  dikkat et yakma ama 
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Konu saç olunca kendime asla güvenmem :) paşa paşa kuaföre giderim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 663 göst.
0 oy
18 cevap 635 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
26 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,433 cevap

34,899 kullanıcı

...