+1 oy
791 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir göz problemim nedeniyle %65 görüyorum ama hayatımda bir sorun yaratmıyor hiç çekmedim işte bir arkadaşım görme engellileri anlamak için bir müze varmış karanlıkta bir şeyler yaptırıyorlarmış oraya gidicek bana yazmış ki işte yaşasın sonunda seni anlayabileceğim falan 3/4 saat oldu hala ağlıyorum 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sözünü bilmeyen çavuşlar s.i.çar b.o.kunu avuclar demeden gecemiycem densizlik başka bişey değil  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım gerçekten tam görmüyor olsan böyle bir espri yapmazdı bence gözlüklü filansan şaka yapmış işte aklınca tamam soğuk bir şaka komik de değil ama oturup da ağlama ağladığına değmez.espiri de zeka işi herkes yapamıyor napcan işte boşver
0 oy
(612 puan) tarafından
Bence arkadaş deme artık o kişiye ve direk çıkar hayatından. Belli ki komiklik yapınca yaşadığn problemi daha az takarsın diye düşünmüş galiba ama gerçek arkadaş olsa hassasiyetlerini bilirdi. Allah aşkına ağlama üzülme sen de. Değmez yani 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Nasil da korkmuyor bir gün başıma daha beteri gelir diye..
0 oy
tarafından
Yaa canım öyle mi senin adına sevindim ama kendi adıma üzüldüm sevgili arkadaşımı anlayabileceğim bir yer daha açılmadı malum bir gerizekalı kolay yetişmiyor deseydin sende. Bazı insanlar hak ediyor. Afedersin de laf söylemeye ağzı varsa duyduğu lafa da incinmicek kimse
0 oy
tarafından
Terbiyesiz sende hala arkadaşım mi diyosun ona benim eşimin bi gözü gormuyo görmeyen gözünü kapatıp gören gözünu koşarsa çıplak gözle yakınını gorebiliyo gözlüğü olmasa adım atamiyo o kadar kıyamıyorum ki Allah korusun bişey derim yanlış anlar diye göz bile demiyorum onun yanında saygısız terbiyesiz ben olsam mesafemi koyarım 
tarafından
Eşiniz neden göremiyor
tarafından
Hiç soramadım çok uzuluyo çünkü en ufak konusu açılınca çok küçük yaşta kullanmak zorunda kalmış arkadaşları dalga geçmiş büyük yara içinde
tarafından
Benim bile şu an bazı şeyler o kadar zoruma gidiyor ki kimse 4/4 lük olma zorunda değil ne var yani bunda
tarafından
Allah'tan gelmiş bişey bi kere Allah'a saygısı olsa bunu söylemez üzülme bu senin imtihanın Allah vermiş
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keşke bende seni anlayabilsem ama beyinsizleri anlama kapasitem yok diyemedin mi ona g.erizekalı mahluk ya
0 oy
(206 puan) tarafından
Uzak durulacak kişiler  listemde tam da böyle insanlar var ....  Sende öyle yapmalısın cnm sil gitsin hem gözyaşıni hemde o insanı ...
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Patavatsızlik nokta com

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Keşke duygusuzlar,empati yoksunlari ile ilgili bir müze açılsada bende gidip seni anlasam yazardım
0 oy
(3,137 puan) tarafından
İnsanların dış görünüşüyle dalga geçenlerden nefret ediyorum o kişi benim arkadaşım da olamaz bence sende tüm bağını kopar gitsin seninle dalga geçen birinden hayır gelmez 
0 oy
(2,791 puan) tarafından
Kıyamam sana üzülme ya canım keşke bende seni anlasam Bi gün ama beyinsizler müzesi daha yok deseydin ** ya çok Sinr oldm geberik şey 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu nasıl  bir zihniyet  ya keske  onda da beyin  olsaydı 
0 oy
tarafından
Geri zekalı mal işte böyleleri dost değil düşman..
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Cümlenin başına Arkadaşım diye başladığın için seni kınıyorum
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Arkadaş değilmişki.  
0 oy
tarafından
Canım bı de şöyle düşün seni gerçekten seven ve senin halinden anlamak isteyen biri olamaz mı ? Belki senin derdini içerden hissediyodur ve böyle olunca seninle daha yakın olacağını düşünüyodur olamaz mı ? 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Onun zeka yoksunluğuna sen niye ağliyosun ki? Sonuçta herkes beynini kullanamiyor ve bunu biliyoruzz. Valla kendim aglicama soylerim lafi oturur onu aglatirim. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Böyle insanları hayatımızdan çıkartmalıyız sil gözyaşlarını ve o arkadaşım dediğin insan müsfettesini 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 148 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,575 göst.
0 oy
11 cevap 267 göst.
0 oy
51 cevap 492 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (826 puan) tarafından soruldu

380,253 soru