0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
16 aylik oglum ve 16 aydir her sabah dayak yemis gibi uyanıyorum bıktım gece emzirmeyi biraksam mi nasil birakacam

2 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Posttan koşarak uzaklaşıyorum :))) 
(25,224 puan) tarafından
Halimi biliyosun :D kız şaka bi yana ne kadar emse kardır bence kesme ben kesmeyi düşünmüyorum anne sütü sonuçta bir damlası da faydalı
(705 puan) tarafından
Selin yanlış düşünüyorsun bence. Ne kadar emse kar değil.  Bizler bile uykumuz bölündüğünde sabah kötü uyanıyoruz vücudun organlarının beynin dinlenmeye ihtiyacı var. Gündüz yapışık yaşayabilirsin sürekli emebilir ama gece dinlenmek için yaratılmıştır. 6 aya kadar evet emmesi çok faydalı gece. Ama 6 aydan sonra uyumaya ihtiyacı var. Dinlenmeye yenilenmeye büyüme hormonları salgılamaya. Ha benim durumum senden farksız değil. 14. Aya girecek tüm gece göğsümde. Gece beslenmesini kesicem çünkü ikimizinde ihtiyacı var buna. Evlat senin evladın bir şey diyemem ama genelde bu tür postların altında hep seni gördüğüm için yazmak istedim.
(2,252 puan) tarafından
Evet ben de 1 yasindan sonra uyku kalitesi acisindan gece emmesi olmamasi gerektigini okumustum bir cok yerde. Gece 10 kez uyaninca ben bile asalak oluyorum minicik onlar nasil oluuirdur
(705 puan) tarafından
Umber, o kadar yoruldum ki 10 dakikada bir uyanmaktan. Bazen 5 dakika bile olmuyor. Beşiğine koyuyorum tam yatağa giriyorum hop bir daha. Belim boynum kollarım başım.. Benimde hayat kalitem düşüyor gece uyuyamadigim için göz altlarim esrarkeş gibi :) onlar için herşeye değer ama gece her uyanisinda emzirmek çocuğa iyilik değil ya
(25,224 puan) tarafından
Canım bence ne kadar emse kar benimkinin uykusu bölünmüyor zaten o yüzden sorun yok ağzına aldıgı gibi uyumaya devam ediyo 2 buçuk yaşına kadar da emmesinden yanayım hep. Her damlası şifa
-Reklam-
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Biizm doktorumuz 1 yaşına girdikten somra gece beslenmesinin hiç bir faydası yok demişti ve kestim 1 yaşından somra
(431 puan) tarafından
Nasıl kestiniz ya ben kesemiyorum gece kefir denedim ağladı meme diye ):
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim 1 yastan sonra kesilmesi daha iyiymis uyku kalitesi bakimindan ama nasil kesecem ya
(1,966 puan) tarafından
Uyumadan önce muhallebi tarzı doyurucu mamalar yapıyordum veriyordum yavaş yavaş o şekilde alıştı
(2,252 puan) tarafından
Tok da olsa emiyor canim ya bende yapıyorum iyi yiyiyor ama yine de 1 saat sonra uyanıyor. 5 6 cici bebe 1 muz ve süt yani 16 aylik cocugu en azindan 5 6 saat götürmeli ama 1 saate tekrar uyanıyor
(431 puan) tarafından
Aynen aynen doyuruyorum bnde ama yine uyanıyor sırf meme için emmek icin artık dayak yemiş gibi oluyorum,nasıl keseceğimi de bilemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.

381,229 soru

11,412,809 cevap