0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar hayırlı akşamlar
Ya Bi sorum olacak biz kaynımla uzun süredir konuşmuyoruz eşimde aynı şekilde kaynımın yaptığı bir olay yüzünden.. Eşimin başı yanacaktı şuan halloldu bir iki ay oluyor bu olay gündemdeyken ben eltimide mesaj atıp kızmıştım o gündür onun ilede hata tabi ki kaynımın ama ben sinirlenip eltimide mesaj attımıştım konuşmuyorduk neyse bir yakını vefat etti ilk adımı atıp konuştum ben oda benimle konuştu sonra ama eşler konuşmuyorlar eşi her şey benim olsun kafasında sürekli… Onlar aile apartmanın da oturuyorlar biz ayrı bir yerde işte eltim ve çocukları covid oldu bende dayanamayıp alış veriş yaptım eşimle götürdüm kapasına bıraktım sonra eltimin oğlu tatlı istedi benden bugünde onu gönderdim ***** mıyım diye soruyorum çünkü dün alışveriş poşetlerini götürdük ağzının ucuyla sağolun dedi ki eşim pandemide bir süre işi olmamıştı hiç yardımları dahi dokunmamıştı. Neyse bugünde tatlıyı gönderdim eşim ile yine aynı hiç bir şekilde teşekkür falan etmedi hani kötü mü ettim göndermek ile moralim bozuldu biraz açıkcası hani dememesi normal mi siz olsanız ne hissedersiniz

7 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
İyilik yap denize at  Rabb'im bilsin gerisinin önemi yok bence. 
(228 puan) tarafından
Yanlış falan mı anladı ne bileyim
(4,875 puan) tarafından
Boşver sen yapacağını yapmışsın mesafeni koru
(228 puan) tarafından
Dimi haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cocuk ıstemıs sonucta ıyı yapmssınız sız . Bırak o tesekkur etmesın bı dahada ona gore adım atarsınız sonucta dız ustunuze dusenı yapmssnz
(228 puan) tarafından
Eşimin yengesi yeğenleri diye götürelim dedim hani şuan acaba yanlış mı yaptım acaba diye düşünüyorum
tarafından
Hayır yanls degıl en dogru olanı yapmssnz. Sız gunahınızı atmıssınız snucta ustunuzden
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben olsaydım eltinin yerinde almazdim zira Allah için yapılmadığı ortada Allah için yapılsaydı karşılığı Allahtan beklenirdi 
(228 puan) tarafından
Hayır acaba yanlış mı yaptım yanlış mı anladı bana yapsa düşüncesine bile sevinirdim
(1,856 puan) tarafından
Utancindan da öyle davranmış olabilir ayrıca öyle değilse de soğuyan düşüncelerin bir poşetle aniden ısınmasını bekleme zira eşi yanlış yapmış sen onu da silmissin suç senin
(228 puan) tarafından
Eşiol değişik bir insan hep bana kafasında tamam orda hatalıyım ilk adımı ben attım ve çocuklar da korona olduğunu duyunca dayanamadım ve bir şeyler götürmek istedim haklısınız Allah içn yaptım
0 oy
tarafından
sen insanlık etmişsin şimdi otur bekle değer bilip ona göre davranırsa sende iyi yapmışım dersin hee yaptığını görmezden gelirse sende mesafeli olursun.
(228 puan) tarafından
Büyük ihtimal görmezden gelecek belli öyle görünüyor ama ben kötü niyetle yapmadım
tarafından
sen insanlığını göstermişsin gerisi onun vicdanına kalmış sonuçta mecbur değilsin.
(228 puan) tarafından
Yami zaten eğer yanlış anladı ise bir dahaa yapmam
0 oy
tarafından
İnsanlara teşekkür etmeyen Allah'a da teşekkür etmez sen yaptigini Allah rızası için yaptıysan bırak teşekkür etmesin Allah biliyor ya önemli olan bu canım kullar zaten nankör 
(228 puan) tarafından
Gerçekten öyle çok haklısınız
0 oy
(2,226 puan) tarafından
yani şuan kendi tarafından bakıyorsun .

Şahsen ben böyle bir durum yaşasam gelipte eltmin bana kızmasını istemezdim sinir havliyle kızmışsın ama kırmış da olabilirsin sonuçta onun suçu yok belki o seninle kötü olmak istemedi eşleriniizin arasında olan bir şey sonuçta 

belk ide onun  kırgınlığıdır bir de böyle düşün ,tabi ki teşekür etmesi güzel olurdu ama böyle de düşünmek lazım bence 
(228 puan) tarafından
O olayı eltimle biz kapadık eşler konuşmuyor covid olmadan öncede kahvaltıya davet etmişti hatta bende ailece covid olunca ne kadar küs olursa olsun eşler yardım etmeliyiz diye düşündüm kayınvalideme danıştım zaten önce aynı apart dalar
(2,226 puan) tarafından
yani halledip de tavrı bu şekildeyse bi sor nedenini neden öyle yapmış .
(228 puan) tarafından
Biraz bekliyeyim
0 oy
tarafından
Sen yap iyiliğini varsın o bilmesin bacim
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm da sanki yanlış mı anladı acaba
tarafından
Boşver canım senin niyetini Rabbim biliyor nasılsa
(228 puan) tarafından
Evet cnm

İlgili sorular