0 oy
230 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Oğlum hasta demiştim dün o kadar pişik oldu ki ılık suyla yıkıyorum dokunmaya müsade etmiyo. 17 aylık

İsal oldu sürekli yaparken bağırıyor değdiği için ve altini açarken çok ağlıyor. Gece acile götürdüm o derece kötüydü. Travazol krem ve Bepanthol aldik sabah akşam kizarma gecene kadar travazol

Sonra diğeri dedi Dr. Gece sürdüm az önce yine sürdüm ama gerçek bı damla kadar yapsa bağırıyor napicam bilmiyorum. Bacaklarini açıp yürüyor. Travazol krem çok iyi diyo kullanan herkes ne zaman geçer bilmiyorum:'(

5 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sarı kantoron yağı kullan sürdüğün anda rahatlar. Birde fito krem 
tarafından
Teşekkürler deniyim
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım eskı üsül pudra dök kurutuyor hem . Bir kaç güne geçmişti kızımda o kadar kötüydü kii kanıyordu artık
tarafından
Denedim malesef fark olmadi
Teşekkürler
tarafından
Pudra daha kötü yapar surme sakınnnnn
(4,875 puan) tarafından
Demekki çocuğa değişiyor ben kızımı bu şekilde iyileştirdim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Kantaron yağı diyorum başka da birşey demiyorum tek seferde rahatlar kuzucuk. Travazol da çok etkili bi krem bugün etkisini görmeye baslicaksiniz 
tarafından
Kantaron surmeyi düşünmüyorum çok şey denemek istemiyorum açıkçası travazol dune göre hafif degisim gösterdi sıcak suda oturdu pudra sürdüm şuan bakalım canım sağol
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben kullanmistim turkiyede izinde kglumda ise yaramadi cnm kendiliginden gitti sonra. 

Izinden gelince yine pisik oldu hatta mantarlasti o derece, cocukdoktoru bi krem verdi 3 en fazla 4gunde gecti. Osmini yazayim cnm birazdan bakayimda dolaba. Ve ben mandalina yediriodum hergun duzenli 2 dilim pekmezle karistirip onuda biraktim belki onsan dolayi pisik oluyordur diye
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Hamazinc krem dene birde cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 141 göst.
0 oy
16 cevap 123 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...