0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Korkuyorm kapalı alanda kalamam asla mra girmem gerek ama kaç dakika sürüyor kızlar

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne için gireceğine bağlı canım dakikası
tarafından
Evet kardeşim 1 ay önce girdi kafes kapatmış yandan kulagına sünger koymuş o derken nefesşm gitti ya
(13,316 puan) tarafından
Kafes gayet havadar sıkıntı yaşamadım heyecan ben de yaptım ama büyütülecek birşey değil asla
tarafından
Milleti paniğe sokmak için her icadı yapıyorlar  :) sakin kal canım uyu en iyisi
(13,316 puan) tarafından
Ya şu amerikan futbol kaskları varya onlardan öyle abartılacak birşey yok yani
tarafından
He iyi o zaman
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla duruma göre ben bi kez girdim 20 dk kaldim 
tarafından
Aaa kısaymış yaa
(7,654 puan) tarafından
Yani onlar nefesini tut nefes al felan diyor hepsine düzgün uyarsan daha kisa sürer
tarafından
İnşallah cnm
(7,654 puan) tarafından
Korkacak bisey yok canım havasiz bi ortam değil sadece cihazdan sesler geliyor uzaya mekikle çıkarmış hissi oluyor:)
0 oy
tarafından
Baş ağrısı için girdim 15 dkaika sürdü canım ama gerçekten nefsim kesildi
tarafından
Bende baş ağrısı için gircem
0 oy
(5,132 puan) tarafından
10-30 dakika arası ben 15 dakika kalmıştım. Korkma eline bir büyük duğme veriyor herhangi durumda basarsın
tarafından
Ay inşallah:(
0 oy
(120,698 puan) tarafından
ortalama 15 30 dk arasi diye biliuom
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Bende de ayni sorun vardi 15 dk durdum zaman geçmiyor içinde gözümü kapattim hep sorun olursa butona basarsin canim
0 oy
tarafından
Gözünü  açma canim bekle nereden cektireceksin beyin mr cektirdim 15 20 dk durdum
tarafından
Benmde beyin cnm
0 oy
(9,603 puan) tarafından
Ben boyun fıtığı için girdiğimde 20 dk falan kaldım korkmadım desem yalan olur olmusumde mezara koymuşlar gibi hissettim. Ama kapalı alanda kalamiyosa. Açık emar var diye biliyorum
tarafından
Aaa ölemi doktor kabul edermi ki
0 oy
tarafından
15-20 dakika ama ne için olduğuda önemli ben yumurtalık rahim için vs girmiştim 2 kere ilaçlı emara 

20 dakika sürdü ikiside benimde öyle bir fobim var titreye titreye girdim hatta odaya ablamı da aldılar ikinci de insanın elini yüzünü ateş basıyor kendi adıma öyle olmuştum bide şu korkum oluyordu hep ya makine yutarsa beni diye saçma ama öyle işte 
0 oy
(1,778 puan) tarafından
15 dakika sürer eğer tek bir şey içinse 
0 oy
(256 puan) tarafından
Çok ses cikiyo o kadar kafana kafesli bse koyck sadece başını sokacak karanlık bi ortam degil sadece ses fazla oluyo bn gozlerimi kapatmistm 15 dk bitti.Kalkinca biraz başım döndü oda gözümü hic acmadim ondan.Korkulacak bi durum yok.Kupe kolye yada metal bse bulundurma yaninda.Eger kapaliysan toplu igne takma.Bn başım icin girmedim sirtim icin girdim beni hep soktular ama korkmadim korkulacak bi durum yok
(256 puan) tarafından
Ek olarak ucuda basida açık bi makina bnde tamamen kapali saniyodum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Eranur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 107 göst.
11 Temmuz 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (2,072 puan) tarafından soruldu

396,462 soru

11,859,363 cevap

35,956 kullanıcı