0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar haftam 40+1 oldu bugun doktor dediki 1 parmak hatta zorlasan 1 santim anca açılman var dedi nst ağrım düzensiz çıktı yarın gel shnu sancı ile başlayalm dedi bnde ağrım olmadan sunu sanci istemiyorum dedim evdeym  rahmime arada şimşek çakar gbi bi değişik bişeylerr oluyor ilk olunca bilemedim ne oluyor karnım 2 sattr falan ağrıyor geçmiyor lavobaya gidiyom geçmiyor yatıyorum çocuk aşırı hareketlendi vurdukça aciyor uyutmuyir ve sol kasigimda ağrı var ılık duşa grdim yattm yok uyutmuyor ne yapaym sizce

11 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Belki doğum basliyor takip et
(41 puan) tarafından
Ya kasigimdaki ağrı hiç gtmiyor ama çocuğun harektleride hiç durmuyor 45 dkkadir falan hareketli ve rahmime vuruyor hisseidyorum ne yapayim
(7,654 puan) tarafından
Istersen bi sicak duş al squat cek sancini takip et ve hastaneye git
(41 puan) tarafından
Sıcak duş aldim zaten 1 sat önce falan
(7,654 puan) tarafından
Bi hastaneye git
-Reklam-
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Bence doğum sancıların başlamış canım takip et 15 dk bir gelmeye başlayınca gidersin bir avazda kurtarsın inşallah rabbim
(41 puan) tarafından
Saat 22.50de başladı bu karın ağrısı ara ara yükseliyor ağrı ama sancı dgl snra hafifliyor sol kasigimda yarm sattir falan ağrıyor halada geçmedi
(3,734 puan) tarafından
Ilık duştan sonra geçmediyse yüksek ihtimal doğum sancısı dur kuzum bol bol yürü yapabilirsen squat yap açılman sancın artar bebeğin hareketini takip et mutlaka
(41 puan) tarafından
Onun harektlerini hiç sorma zaten maşallah gümbür gümbür
(3,734 puan) tarafından
İşte oda doğum belirtisi canım sancım yok diyosun ama herkesin bir olmuyormuş bence biraz daha bekle doktora git sonra ay hadi rabbim bi avaz da kurtarsın heyecanlandım :)
(3,734 puan) tarafından
Şu an kendi kendime adet olacakmışım gibi ağrım oldu niyeyse psikolojik sanırım :D
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Hayırlı olsun kuzum ağrılar başlamış rabbim zorunu kolay etsin 
(41 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Doğum vakti canım bende öyle oldum 24 içinde suni sancı ile doğurdum Alllah yardım etsin 
(41 puan) tarafından
Ya karnim çok ağrıyor bilmiyorumki sancı bumu ne bu tarifi yok ama cok ağryo karnım
tarafından
Hastane yakinsa git cnm. Anlattığın doğum bence
(41 puan) tarafından
Sorun dgl o gitmesi kolay araba var 20 dkkada gidilir de işte bide ords bişey çıkmazsa boşuna gtmis olmaym diyom bekleym diyom bu sefer yrmde dursmiyom uykuszluk ayrı bi zaten
tarafından
Allah yardım etsin o zaman sağ salim kucağına alrsn inşallah
(41 puan) tarafından
Amjn inşallah
0 oy
tarafından
Canım hurma ye insAllah kolayca olur acilman birde okuyabilirsin Meryem suresi oku doğumun güzel geçsin diye :) 
(41 puan) tarafından
Meryem süresini dinledm zemzem içtim brz dün hurma yedm Meryem ana otu var islatsammi bilemdim çünkü bu sancımi değil mi blmiyorum
tarafından
Canim düzenli olarak gelen ağrın varsa gittikçe siddetleniyorsa bu doğum sancisidir
(41 puan) tarafından
Şöyle anlatayim Sancı denilen şey yok bendeki karın ağrısı aşırı derecede karnım agriyor sol kasigimda kasilma gbi agrilar var rahmime arada sancı gbi batyor bu şekilde 22.50den.beri
tarafından
Canım bebek baskı yapıyor assagi bu yüzden bağırsakların sıkışıyor oyuzden karnın ağrıyor ve büyük tuvaletin geliyo saniyo olabilirsin yada herkeste aynı olmayabilir bende öyle olmuştu karnım agriyordu sürekli tuvalete gidiyordu bebek baskı yapıyormuş kasıgındaki ağrı belinede vuruyorsa bu doğum sancısı oluyor
0 oy
(545 puan) tarafından
Doğumun başlamış canım sancı hissetmiyo olabilirsin hastaneye git açıklığın ilerlemiş olabilir 
0 oy
(503 puan) tarafından
Ne yaptın canımm nasil olsun merak ettim
tarafından
Bendeee suni samcı cok zor insAllah kendi sancın gelmiştir
(41 puan) tarafından
Vallahaa sabah 6tya kdr uyuyamadm rzeen içtim birwz uyuttu Perşembe 15.25 de randevum var doğuma gidicem daha erken gelirse tabi daha erken
(503 puan) tarafından
Canım bol bol hurma yee bn çok yemistim sıcak suya oturmustum açılmama kolay oldu
0 oy
tarafından
Ben son haftalar cok zorlaniyodm cati agrim cok oluyodu ama acilmam olmuyodu nstde de yeterli sancim olmuyodu doktorum istersen suni sanci baslatalim dedi 40+0 da 7 saat sanci aldim dogum yaptm
(2,011 puan) tarafından
bebde 38+3 oldum cati agrim cok var ilk 5 6 adim aglayacak gbi oluyorum 38+3 oldum persembe kontrolum rica etsem 40 a suni ile baslatir mj ayanamiyoum artik senin devlete mi baslattilar
tarafından
Hayir canm ozelde yaptim sen de doktorunla konus dayanamiyorum de suni sanci iste bakalim ne diyecek son haftalar gercekten insan cok agirlasiyo benim karnim bi de kocamandi hareketlerimi kisitliyodu
(2,011 puan) tarafından
valla yuuyemiyorum artik cocuklarimla ilginemiyoum sehir hastanesine gidiyorum onlarda 42 ye kaďar bekletiyor blmyrm ya
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Otur kalk ıkın yürü ben öyle yaptım 40+ 3 de 6 cm acılmayla hastaneye gittim küvet varsa doldur içine gir birde sürekli hastanede ıkın bağırma sadece ıkın emin ol çok kolay doğacak bu dediklerimi yaparsan ben akşam 10 30 da hastaneye gittim evrakları imzaladım yataga aldılar 11.10 gece dogurdum
0 oy
(13,050 puan) tarafından
Bebek geleceği için sürekli lavaboya gidiyorsun canım. Rabbim kolay doğumlar nasip etsin 
(41 puan) tarafından
Amin insllah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 256 göst.
0 oy
6 cevap 192 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy