0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Silindiiiiiiiiiiii 

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sen hala o ahlaksizaa eşimmi diyorsun bide 
-Reklam-
+1 oy
(3,083 puan) tarafından
Alla alla prof görümcene bak sen. Öyle çocukları dövüyor dedi diye senden bebeğini mi alacaklarmış ceza mı gelecekmiş yani:)) bi daha benzer bişey olursa telefonda msjla falan hakaret tehdit olursa git polise şikayet et. Sen polise delille git ki biraz başları ağrısın. 
+1 oy
(4,689 puan) tarafından
Bir *** yapamaz

Bir bokda cikmaz darp etmissin ya sikayet etmek yerine darp raporu alsin
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Kiz ne korkuyorsun onlarn b.okunu bile alamaz 
0 oy
tarafından
Onun iftirası ile hareket etmez devlet. Önce bi gözetim yaparlar seninde ağzın var sonuna kadar savun kendini
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Seref*siz demeye dilin mi varmiyor ?
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Kalıbına tüküreyim şerefsz
0 oy
(687 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın i.b.n.e çocukları bu saatten sonra taş patlasa o adamla beraber  olamazsın.o nasıl aileymiş birlik dövüyorlar seni sinirlerim bozuldu allah yardımcın olsun cnm zor sen güçlü ol çocuklarını bırakma kimse senden alamaz.
0 oy
(120,799 puan) tarafından
o adamla ne isin olur bu saattten sonra  esim deme bari
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Allahm bugün çıldırmamak için zor duruyorum o adamın ben.. Tobe yarabbi sende hemn git şikayet et karakola hakkımda asılsız suç duyurusunda bulunuyorlar çocuklarımla bakın darp varmi diye sağlık kuruluşuna götürün de çocuklarımı elimden almak için yapıyorlar de korkma uzaklaştırmak kararı al şiddet uyguladıkları için ben gittim7o evden de ve hala ona kocam deme böyle birine insan bile denmez karektersiz ya 
0 oy
tarafından
Sende onlardan şikayetçi ol. 

Emzikli bebeği kimse elinden alamaz . Sen çocuklarına şiddet uygulamiyorsan bu belli olacaktır zaten . 

O insan nasıl.baba ki emzik cocugunu  pis işlerine alet ediyor.  Allah ıslah eylesin. 

Dün tv programında gördüm buna benzer bir olay. 

Nice aileler var çocuk için ne ağıtlar yakıyorlar neler veriyorlar ama çocuğa değer vermeyenlerin çocukları oluyor onlarda sokaklara atmak için 50.bahane buluyorlar. 

Rabbim.yardimcin olsun çocuklarına tez zamanda kavuşursun inşallah 
0 oy
(49,847 puan) tarafından
Ne pislik insanlarmis ya
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Sende kavga edip seni darp ettiğine dair ağızlarından laf al eşine mesajda sizde bana vurdunuz beni darp ettiniz fln yaz seninde elinde delilin olsun. Bu zamanda varya insan eşine bile güvenemiyor ya karaktersiz bide gidip bacısını mı savunmuş
0 oy
tarafından
Kız engellesene şu pisliği 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Mesajlarda seni tahrik etmeye çalışıyor sakın oyununa gelip kötü kelime kullanma, hele öldürürüm falan fistan sakın deme belli ki oyuna getirmeye çalışıyor seni. Çocuklarını senden alamazlar 
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Attığı mesajların ekran görüntüsünü al gösterirsin polise. Yalan yanlış niye iftira atıyorsun diye yaz ve doğruları yazmasını sağla en azından itiraz etmese bile haklı olduğun ortaya çıkar
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Devlet oyle sozle beyana baksaydi varya Türkiye de kimse disarda kalmazdi sıkma canını Allahin dedigi olur
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Mesajları polise göster hem hala eşim deme su halsiyetsize ya mide bulandırıcı pislik
0 oy
tarafından
Eşine msj olarak yaz neden iftira atiyorsun ne zaman dövdüm çocukları vs gerçek olmadığına dair ağzından laf almaya çalış ve delil olarak sun artı beni tehtid ediyor diye de sen şikayetçi ol
0 oy
tarafından

Sende git şikayetçi ol 

Allah yardımcın olsun ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 478 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 234 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy