0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde tarafından

4 Agustos 2018 de annemi kaybettim :(

Akciğer kanseriydi ilk öğrendiğimizde kahrolduk  helede söz konusu anne olunca ...
 3 yıl savaştı güzel annem  3 yıl da okadar yıprandıki ama dilinden şükrü hiç eksilmezdi  Rabbimin bana hediyesi derdi 
Ölümü beni yıktı kahretti  toparlanmam bayaa zaman aldı  çok şükür Rabbim bana miniğimi nasip etti onunla biraz daha toparlandım 
İki kızım vardı hep dua ederdi bir oģlunda olsun diye  duası kabul oldu ama göremedi oğlumda ananesini göremedi 
Bugün yanına gittim mezar taşı  çiceklerden görünmüyor her tarafını cicek kaplamış oğlum o cicekleri koklamaya başladı içine çeke çeke :'(
Okadar çoookkk özledim ki onu  kokusunu sesini elini yüzünü  Annemi çok özledim  
Yaşımız kaç olursa olsun  annesizlik çok zor helede kız çocuğuna dahada zor 
Anneleri sağ olan kardeslerim  kıymetini bilin  
Annesi vefat etmiş kardeslerim mekanları cennet olsun Rabbim cennetiyle mujdelesin insallah 
Aminnn

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağlıyorum  suan mekanı  cennet olsun ALLAH rahmet eylesin  ALLAH ımmmm sana bollll sabırlar  versin 
tarafından
Allah razı olsun bitanem acın zamanla diniyor azda olsa ama insan cok özlüyor
tarafından
Tabikiiiiiii ozlemez miii ben gurbetteyim.cok özlüyorum:(RABBIM evlatlarına  uzun  ömür  versin insallah
tarafından
Rabbim anneni size bagışlasın cnm
Amin insallah
tarafından
Aminnnn cok sagol
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Anne der susar insan... 

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
tarafından
Aminn Allah razı olsun bitanem
0 oy
(176 puan) tarafından
Keşke anneler ölümsüz olsa rabbim sabır versin 
tarafından
Keşkeeee
Amin canm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Off içim parçalandı kuzum mekanı cennet olsun inşallah rabbim sizi cennetinde kavuştursun 
tarafından
Amin bitanem Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Offf canım benim nasıl ağlattın beni yaa mekanı cennet olsun inşallah Allahım sana sabır güç kuvvet versin:-(
tarafından
Samimi duygularınızdan dolayı Allah razı olsun hepinizden bitanem
tarafından
Senden de kuzum benim yaa :-(
0 oy
(179 puan) tarafından

Annesizlik çok zor seni en iyi anlıyorum bir söz var ve hep aklımda Bir anne herkesin yerini alabilen ama onun yerini kimsenin alamayacağı kişidir...

Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun inşallah

(179 puan) tarafından
Evet canım ayni kaderi yaşıyoruź 15 sene oluyor annem vefat edeli ama hâĺâ yarası ilk gün ki  gibi
tarafından
Kaç yasındaydın ki sen be yavrum
(179 puan) tarafından
14 yaşındaydım canim
tarafından
Çok kücükmüşsün kuzm benim Rabbim seni evlatlarına bagislasin insallah
Anneninde mekanı cennet olsun insallah
(179 puan) tarafından
Amin kuzum  tesekkür ederim.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Rabbim sabır versin. Bazen onu kaybedeceğimi düşününce deliriyorum. Anneler çok kıymetli. Onları üzmeyin. Yaşarken sevin sayın. Acın zor. Diyecek bir şey yok
tarafından
Değilmi ne zor hele o öldügü an dünya duruyor sanki aklın beynin gidiyor ama zamanla Rabbim sabrını veriyor
0 oy
tarafından
Çok kötü oldum ya gözümden yaş altı okurken başın sağolsun rabbim mekanini cennet eylesin anne çok başka ya cook. Allah'ım sana sabır çocuklarına uzun ömür versin inşallah 
tarafından
Annenin yerini kimse doldurmuyor cnm
Amin Allah razı olsun bitanem
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın seni o kadsr iyi anlıyorum ki 30 Kasım 2018 de 1.5 aylık hastane günlerinden sonrada ben annemi kaybettim pankreas kanserinden . Çok çok çok zor toparlandim annem yaşındaki bütün kadınlara düşman oldum neden benim annem diye isyan ettim yani snlatamayacagim çok sey. Şuan kendim anne oluyorum annemin beni doğurduğu yastayım onu anladığım onda kızdığım ne varsa şimdi hak verdiğim yaşta . Allah yardımcımız olsun inşallah 
tarafından
Aynı sene kaybetmisiz analarımızı kuzum cok büyük bir acı dünyan kararıyor öldüğü an aklını kaybedecekmis gibi oluyorsun tarifsiz bir acı
Rabbim seni evladına bağışlasın bitanem
Anneninde mekanı cennet olsun insallah
tarafından
Gerçekten öyle bide annem bilmiyordu biz öğrendik ama ona söyleyemedik o hep cigerinde su var diye biliyordu halbuki doktor bize söyledi hazırlayın kendinizi yapicak hicbisey yok dedi . Annemin yanında gülüp eğlenip aşağı inip haykira haykira ağlıyordum duygularım birbirine girmişti inanılmaz bir acı Allah'ım daha beterini yaşatmasın inşallah hiçbirimize kuzum
tarafından
Amin insallah kuzum Rabbim bizleri evlatlarımızla imtihan etmesin insallh
0 oy
(96 puan) tarafından
Bn annemle 1 yil olck konusmuyorum birbirimizi cok kiriyoruz cok ailevi sorunlarimiz oldu baya yiprandim cok duygusal cok cabuk kiriliyor ozluyorum hemde cok ama aliskinim kucukluktn berri rabbim herkeze sabir versin :((
tarafından
Yanlış yapıyorsun bitanem o senin annen nekadarda kötü olsa sen ondan vazgeçme
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Offfff yaktin yuregimi :( allahim sana sabirlarn en buyugunu versin guzel annen peygamberimize komsu olsun insallahhh :( benim annemde kanser heryerine yayildi 2019 dan beri savasiyo bu illetle artk yurumesini engelliyo :( anneme dua edermisin beni cok iyi anlarsin :( bebimde kizim oldu 4 bucuk aylik hep diyo biz markete gidicez Güneşimle dondurma alicam ben ona :( rabbim gostersin o gunleri anneme butun hastalara sifa versin allahim amiiin :(
tarafından
Kemoterapi ćok zor ahh kıyamm  Rabbim bir kolaylık versin insallah
Elinden gelen herseyi yap sonra keske dememk icin o vicdan azabı cok zor
(2,202 puan) tarafından
Yapiyorum kuzum hep yapmaya calisiyorum rabbim kizima bana kardeslerime bagislasin :((( sanada tekrar allahim sabir versin :(
tarafından
Amin cnm aminn dualarım annenle bitanem
(2,202 puan) tarafından
Canimsin sagol varol evlatlarina bagislasin rabbim seni kuzum
tarafından
Amin hepimizi insallah
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun yaşarken kıymet bilmek lazım 
tarafından
Amin cnm benm Allah razı olsun
Kesinlikle öyle
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun yaşarken kıymet bilmek lazım annemde öyle yaşım kaç olursa olsun annemi özlüyorum eksikliğini arıyorum der
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
Hemde ne özlem cnm
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin :( 
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin çok üzgünüm şuan :(  benim de annem 2005te vefat etti  ben de çocuktum büyüdüm halende özlüyorum çok zor annesiz olmak 
tarafından
Evet canım 9 yaşındayım.simdi 26 oldum çocuklarıma bakınca annem aklıma geliyor bana anne diyince annemi özlüyorum gerçekten seni çok iyi anliyorm
tarafından
Ahhh kıyamm sana  bitanem
tarafından
Öyle zor ki canım benim . Hasret kaldık annemize abim halen yasini tutuyor biliyor musun
tarafından
Anne  çok başka  yeri dolmayacak kişi
tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
(1,381 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah canım. Bende annemi 5 yaşındayaken kanserden kaybettim . O kadar zor ki . Şu an ağlıyorum . Benim annemin de mekanı cennet olsun inşallah. İnsan anne olunca anlıyor anneliği.zorlugu:(

tarafından
Birde anne yarısı derler hiç birzamn onaylamadım bu sözü  benimde teyzelwrim var ama hicbiri bana samimi gelmez pek görüşmem
(1,381 puan) tarafından
Yok canım hiç doğru bir söz değil. Altını doldurmuyorlar sözün. Uzak olsunlar. Merhamet çok önemli yokmuş demekki
tarafından
Aynn öyle herkes uzak olsun evinde olsun
(1,381 puan) tarafından
Tekrar dan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun anneciginin. Rabbim sabır versin .
tarafından
Amin canm seninde bütün ölmüşlerimizin insallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 404 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 707 göst.
25 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu