0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kayrayi doktora götürdüm gecemyeen gribi vardj bronşite çevirmiş ilaç verdi doktor hava makinesi geçmezse veririm dedi neler önerirsiniz napcam fikri verin ilk defa başıma geliyor

7 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Öksürüğü var mı canım 
(1,096 puan) tarafından
https://youtu.be/3L75TxAQCwc buyur kuzum inşallah işe yarar bu yetişkinler için ben bebeğim için üç dört saat kadar bekletiyorum
(1,096 puan) tarafından
Aktarlarda vardır
tarafından
Çok sağol kuzum Allah razı olsun
(1,096 puan) tarafından
Amin canım inşallah faydasını görürsün iyileşir kuzucuk♥️
tarafından
Çok com sağol canım ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay geçmiyor valla benimkide aynı buhar kullanıyorum antibiyotik kullanıyorum şuan daha iyi ama dün Selin günlük sakızı diye birşeyden bahsetti hatta ekran da aldım aktardan onu alıp denicem bide
tarafından
Ne yapcaz canım ya ilaçlar ise yaramıyor mu
tarafından
Ya yaradı canım tam iğleşti dedim havadan nem kapan bir çocuk benimki çok hassas bidaha başladı 3 gündür tekrar buhar veriyorum
tarafından
İnşallah duzelirler canım valka moralim sıfır oldu şuan
tarafından
Bozma moralini kuzu ne kadar üstlerine düşersek o kadar kötü oluyorlar vallahi biraz salmak lazım ama onuda biz yapamayız
tarafından
Valla sürekli yerini değişiyorum canım nasıl oldu anlamış degilim
0 oy
tarafından
Canm film felan mi çektiler mi rahatsızlığı neydi çok geçmiş olsun sıcak tut ve ıhlamur limon bal karıştır içir 
tarafından
Yok canım gripti muayne etti doktor
tarafından
Allah Allah nasıl anlamış öyle hemen canım ya güvendiğin bir doktor mu
tarafından
Evet canım Samsun'da çok çok iyi bir doktor
0 oy
tarafından
Valla canım bronsite cevirmisse vermen lazım hava çünkü gecmez benimkide aynıydi valla hava verdim biraz düzeldi birde çocuk boğuluyor gibi birde zeytinyağlı sarımsak sür ayaklarının altına çorap çek rahat yatıyor öyle halada biz çekiyoruz kızım hala öksürüğü var hafif burun akıntısı geçti o beni rahatlattı biraz o daha çok tetikliyor bronşit i salgin var birde şuan hep çocuklar bronşit olmus
tarafından
Yapacam canim benim de doktor yüzünden oldu trabzon da sadcee ibromin verdi 2 hafta da bu hale geldi bak
tarafından
Dediğim gibi sağlık ocağına götür valla onlar bile hastanedeki doktordan bin kat iyi
tarafından
Oraya gotirdum 2 kez grip dedi gönderdi canım bugün aldım gittim özele bronşite çevirmiş
tarafından
Ozeldemi vermediler hava valla cnm insAllah toparlar benimkide bronşit başlangıcı dedi verdi hava biraz toparladı ama hala hafif öksürüğü var ben yinede hava veriyorum cuma gününden beri
tarafından
Canım şuan çok başında evde havaya da gerek yok dedi
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Geçmis olsun mini balim Allah şifa versin
tarafından
Sağol canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Canım bide bronşit atletleri var ondan kullan teri çekiyor sogutmaz sirtini
tarafından
Nerden alcam canım
tarafından
Tremdyolda vardı sanırsam ben Denizliden getirtim
tarafından
Bakiyim canım sağol
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gecmis olsun canim 
tarafından
Sağol canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem.meryem (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
17 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 206 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hazal01 (249 puan) tarafından soruldu

381,750 soru

11,428,685 cevap

34,988 kullanıcı

...