0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Sabah kalk yatağı topla evi havalandir ortalıktaki eşyaları topla tezgahı topla sonra sio süpür toz al yemek yap biraz tv varsa camair ütü sonra yemek ye kahve iç gene kahve iç yat :))) yorumlar için teşekkürler şimdiden 

33 Cevaplar

0 oy
(305 puan) tarafından
Kalk bebeğe doyur bebekle birlikte 2 saat daha uyu  kalk bebeği doyur gene uyur o uyurken koştur koştur ev işleri yap çocugu doyur onla oyna aktivite yap gezdir döndür yatır hoplat konuş debelen doyur sonra uyusun koştur koştur yemek hazırla eşine sonra çocugu doyur gene hopla zıpla debelen çocukla gece 3 4 gibi uyu sabah 6 7 kalk

Harika hayatım var sizede tavsiye ederim :)))

GERÇEKTEN İĞRENÇ Bİ HAYAT DIRIRIIR

Şaka bç yana tüm hayatım bebişin ölürüm onun için 
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sabah eşim khvalti hazırlıyor kalkıyorum khvlti yapıyorum neden eşimin hazırladığı na gelirsek çok geç yatıyorum neyse kahvaltıdan sonra eşim ise gidiyor ben çay icmeue devam ediyorum vs sonra kızım dururken genelde o saatlerde sakın olur 12-1 öğlen kahvaltı dediysem sabah değil yani kızım sabah kalkar eşim bakar ben uyanana kadar karnını doyur falan sonra sofrayı topla evi şupur sil bitti tüm gün akşam 8 e kadar kızımla benim oyansriz yemek yeriz kızımı uyutur kahve içerim o uyurken oyuncaklarını toparlsrim uyanır gene oyun oynarız birlikte akşam yemeğinden sonra sofrayı toplar eşimle birlikte kızım la oynarız sonra  kızımı uyutur eve bı girerim süpürge harici bütün işlerimi yaparım gece kızım uyanır 3-4 gibi onun karnını doyurur geri yatırıp uyurum suanlik böyle kızıma ayırıyorum zamanımı 5 te yatarım ben sabah kizim 9 da kalkar alırım yanıma biraz oynarız yatakta sonra eşim kızımı alır kalkar ben uyumaya devam ederim ay uzun yazdım biraz böyle suanlik kızım biraz büyüsün yürümeye başlayınca düzene sokacam kendi uykumuda çünkü şuan bulduğu yerdem kapidan duvardan TV sehpası petekler mama sandalyesi heryerde tutup kalkıyor düşüyor o yzuden tüm günüm kızımla geçiyor böyle bir yol buldum oturttum şuan düzene yuruyene kadar devam:):):)
(423 puan) tarafından
Kız nasıl dayaniyosunn sabaha kadar ayakta
(1,539 puan) tarafından
Alıştım valla canım artık isim erken bitse bile uyuyamıyorum
0 oy
tarafından
1 dk boşluğu bulduğum.anda zibariyorum jsjdjejxn
0 oy
(157 puan) tarafından
Gerçekten sil süpür toz al yazanlar her gün temizlik mi yapıyor ya :D ben haftada bir yapınca vay be ne temiz kadınım diyorum :D 
0 oy
(118 puan) tarafından

Saat 2 de kalkarım kızım gece uyutmadığı için 3 e doğru kahvaltı hazırlarım hazırlayabilirsem tabi ortalığı öyle toparlarım akşam olur eşim gelir kızımı ona veririm yemek için bir şeyler hazırlarım ama normalde kızım hep kucağımda beni tek yoran şey kızım ondan sonra uyudukça otururum tv izlerim dinlenirim yerim içerim uyurum :D

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sabah kalk eşi gönder bebe uyuyorsa uyumaya devam eğer uyanırsa onun bakımını yaparım yemeğini yediririm uykuya yatırım sonra ben kahvaltı evi topla çocuk uyanmassa yemek hazirla çocuk uyansın sonra yine ona yemek bakımı oyun oyna onunla baya uykusu varsa uyuturum yoksa babasını bekleriz eşim gelir sonra yemek hazirla oğlumun karnını doyur bakımını yap sofrayı kaldır mutfağı topla süpür sonra çay koy çayı hazırla çayı kur çay keyfi yap o sıra tabi tek çay keyfi değil oğlumla da cebellesiyorum :D sonra çayı topla mutfağı topla oğlumun gece mamasi yap bakımını yap uyut sabaha kadar 1000 kere uyan :D
0 oy
tarafından

Sabah 6 kalkıyoruz. Kahvaltı okula gidiyor kızım. Küçük uyku hızlıca ev toparlma yemek yap. Uyandı yedir içir. Evi sil supur 1 de yatıyor. Sonra arkadasim çocuğunu getiriyor ders anlatıyorum o gidiyor diğeri geliyor. Sonra tekrar kızımı yedir icir oyna zipla. Sonra büyük kızım geliyor yedir içir günlük sohbet muhabbet hadi ders çalıştırmaya akşam oldu. Yemek ye iç ortalık topla çocuk yatir. Ders çalış planlama yap bu arada satış yapıyorum telefonda konuşuyorum bide gün içinde. Şuan sesim çıkmıyor. Ver kahveee icc yat:) bitti

0 oy
(7,791 puan) tarafından
İsim asla bitmiyor 8-9 arasi bitirmeye calisiyorum artık dizi izliyorum bi yandan kizimla oynuyom ondan oncesi full is..ve kizimla ilgilenmek. Keyif asla yapamiyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çoğunluk yatmak  arada ne yapabilirsem şuan hiç bı rutinim yok.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kahvaltı ederiz oğlumla 10 aylık sonra oyun oynarken yatak toplarim ve oyununa dahil olurum 11 w doğru 1. Uykusunu uyurken mutfağı toplarm ne yemek yapcaksam malzemelri hazır ederim .. uyaninca oglum hızlıca evi supururm sonra oyun oynarız biraz TV açarım müzik açarım sonra 2.uykusunu uyurken 3 buçuk gibi yemek yparm 
0 oy
(444 puan) tarafından
Kızım sağolsun her sabah 6 da kakası gelince uyanır. Onun dışında tüm gün ders caliscam deyip kizimi uyutup tv izleyip dinlenerek geçiyo :D
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bir insanın yapması gereken herşey :D :) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 383 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı