0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Hanimlar simdi benim 1 bucuk yasinda masallah cok hareketli ikiz ogullarim var nerdeyse dogumdan beri ev uçuyor temizlik deseniz supurgeyi elime alsam ona saldiriyolar vileda yapmak istesem saatlerce aglama krizleri falan ama yine de artik evi tertipli duzenli temiz tutmak istiyorum ne yapabilirim annem gece yap diyor ama zaten 12de yatiyolar gece 3 kere kalkiyoruz sabah 7de ayaktayiz piste kalmasin diyorum valla isin içinden cikamadim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
valla ben eşim gelince bi odaya tıkıyorum onları temizliği yapıyorum. günlük rutini de akşamları yapıyorum ama 8 de falan uyuyor o yüzden.
(1,113 puan) tarafından
Ahh canim benimkiler kapi kapattirmazlar bile kriz gecirirler 8de yatsalar hatta 10da olur yaparim ama
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim kızımda aynı. Ben uyanıkken evi süpürüyorum ama tabi süpüren kadar kan ter içinde kalıyorum. Öğle uykusuna yattığında da siliyorum. Ne yapayım zaten dip köşe temizlik hafta da 1 kere ancak yapabiliyorum
(1,113 puan) tarafından
Valla gunluk 1 saat uykularinda bende temizlik yapcam artik
0 oy
tarafından
Valla ilk önce çocuklarının uyku saatini düzenle sende rahat et. Benimde 1 buçuk yaşında ultra yaramaz bir kızım. 6 yaşında ikinci kızım var. Sabah 8 de kalkarız ilk önce üzerimizi değiştirip kahvaltı yaparız. Masa hiç ortada durmaz aninda toplarım. Sonra 1 saat hiç bsi ellemem. Ondan sonra kalkar evi supururum yatakları toplarım tuvalet banyo temizlerim. Sonra kızımın uyku saati gelir onu uyutur öğle yemeği hazırlarim. Uyanmadan bir kahve içerim. Uyanınca oyun oynariz etkinlik yaparız falan filan sonra oyuncakları toplarım. Yemek yeriz. Yine masayı anında toplarım. Toz alırim. Ekstra yapılacak bir şey varsa işte çamaşır yıkamak gardolap düzenlemek falan onları yaparim. Sonra kızım yine uyur bende uzanırm. En son gece yatmadan da salonu oyuncaklari mutfağı mutlaka toplar sabaha hazır ederim. Sonra uyuruz işte 
(1,113 puan) tarafından
Valla onlar uyanikken nasil yapiyosum masallah dolap duzeltmek falan mumkun dgeil
tarafından
İkizlermis ya ondandır sanırım. Benim biri büyük biri küçük
(1,113 puan) tarafından
Evet sanirim biir büyük olunca azicik oyalar bide kizsa harika
tarafından
İkisi de kız ❤️ rabbim yardımcın olsun ikiz annesi olmak ekstra enerji ister ama evden harika bir düzen de bekleme daha çok küçükler :)
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Çok geç yatırıyorsun kuzum öncelikle uykuyu düzene sokman lazım babaları haftanın bir günü parka babaneye dedeye götürse olmaz mı iki tanelermiş maşallah hergün tertip düzen bekleme 
(1,113 puan) tarafından
Kimsemiz yok canim yaşadığımız yerde tek basina evde zor bakiliyp park bahce düşünemiyorum evet gec haklisim
(9,604 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun büyüyene kadar zor ama onlarla birlikte Gül eğlen oyna işler yapılır ama bu yaşlar gelmez boşver
0 oy
(276 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız n olsun benim bitane zor valla. Gece yspiyorum her isim. Öglen uykusunda falan hafta sonu esim disari götürünce
(1,113 puan) tarafından
Bnde deniycem canim artik biraz zorlancam ama olsun
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Valla cok zor ben biriyle zor yapiyorum işlerimi
(1,113 puan) tarafından
Allah hepimize yardım etsin
0 oy
tarafından
Kız sen beni anlatmışsın ya benim de 1 buçuk yaşında ikizlerim var her gün rutin temizliği mi yaparım aksatmadan 2 saat sürüyor çocuklarla beraber 

Bir tanesi süpürge vilada aşığı görmesin çıldırıyor almak için beraber yapıyoruz ben supururken ona vilada diğerine bez veriyorum takılıyorlar benimle 

Gündüz uyuyunca yapsan yada benim gibi eline süpürge yada vilada versen mesele sen vilada yaparken o süpürge ile uğraşsın ben öyle yapıyorum
(1,113 puan) tarafından
Denedim canim birbirlerine vuruyolar ozman sopasini yaxa supurgeyi Allah yardim etsin size de
0 oy
(566 puan) tarafından
Bende olmak istiyorum ama olmuyor canım sıkıldı ya moralim bozuk evi temizle temizle aynı bi düzen olmadı
(1,113 puan) tarafından
Valla ayniyiz ama tek derdimiz bu olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 334 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 401 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 401 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,466 cevap

34,862 kullanıcı

...