0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Doktor tavsiyesi üzerine sma optipro kullanıyorum yavrum hep kabız oldu buna bı çözüm olan ve mama önerisi olan var mı bebeğim 20 günlük

12 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Valla ben destek olarak hep aptamil kullandim canim kabizda yapmadi bebegimi doktor tavsiyesi ile isterseniz tekrar gorusun doktorunuzla 
-Reklam-
0 oy
(12,930 puan) tarafından
Bebelac Gold iyi diye duydum 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hipp organik combiotic çok iyi ama pahalı biraz 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Her mama her çocuğa farklı etki ediyor malesef deneyip bulmak gerek
0 oy
tarafından
Beblac gold kullanıyorm , kabuzlık problemi yşamadk
0 oy
tarafından
Bende ilk doğduğunda sma kullandım kabız oldu aptamil kullandım bir sorun olmadı bebelac gold ta iyi 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sma benim bebegimide kabız yaptı Aptamil iyi geldi bize. Her mama her bebeğe iyi gelmiyor deneyip görmek lazım.
0 oy
tarafından
Oğluma hipp kullanmıştım dogdugunda iştahlı bebekti herhalde tutmuyor hipp diye sma aldım kabiz yaptı. Çok gazlı idi aptamil in gaz için olanı bide bebelac gold nutriconfor aldım hepsi kabiz yaptı hipp é geri döndüm her defasında 1 yaşına kadar hipp kullandım daha sonra similac kullanmaya başladım o etki etmedi öyle yani aynen düzeninde devam etti 21 aylık yani geçen ay tamamen mamayı kestim kızıma da doğduğundan beri similac kullandım. Tavsiye de ederim. Hiç bir yan etkisini görmedim 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Hipp kullandm kabiz yapti. Sma kullandm kabiz yapti. Smdi bebelac nutriconfor onermisti doktor onu kullaniuorm yine kakasini yapmiyor. Ne yapcam şaşırdım 
(1,108 puan) tarafından
Kabızlık korkunç bir durum oluyo bebeklerde canım ya bende ne yapacağımı şaşırıyorum gecendendir bebeğim ıkınıyor evde şırınga varsa biraz zeytinyağı sık onunla poposuna 5 dk içinde yapıyor
(1,274 puan) tarafından
Doktor fitil vermisti kullanmak istemedim ama cok agladi kizardi nefesi kesildi mecbur vermek zornda kaldm. Kimi de 1 cay kasigi zeytinyağı karistir mamasina dedi oyle de yaptm. Ise yaramadı
(1,108 puan) tarafından
Mamasina zeytin yağı karıştırdım bende ama kustu midesi kabul etmedi yavrumun napicaz bilmiyorum bu kabizlikla
(1,274 puan) tarafından
Bn de hic bilmiyorm
0 oy
tarafından
Hipp organic combo mama kullanıyordu yengem kabız yapmıyordu ama biraz pahalı cnm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Sma Bebelac ve aptamilin he r türünü denedik sonuç kabizdi ama Aptamil AR on numara kesinlikle dene zaten bağırsak için bı mama 4 aylık hem gaz hem kaka çok güzel yaptiriyo
0 oy
tarafından
Bebelac gold kullanıyoruz gaz kabızlık problemımız yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 60 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

378,387 soru

11,325,976 cevap

34,778 kullanıcı

...