0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiç birşey fayda etmiyor kızlar lütfen yazın ve ateş yapar mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm kız ateşliydi , sarımsak ezdim içine zeytinbyağı koydm 2 saat beklettm ayak altlarına sabak öğle alşam sürüp havlu çorap giydirdim 1 haftada geçti , bide evde hava makinesi vardı hava veriyodm
tarafından
Hepsini yaptım canım sadece hava makinesi şuan gerek yok dedi doktor ama daha kötü oldu bugün gidip isticem bronstmiydi seninde
tarafından
Evet canm bronşitti
tarafından
İlaçlar ise yarıyor mu canım dün verdim başlamaya ama daha kötü yavrum aglamatan bittim artık
tarafından
Havanın içindeki ilaçlar çok iyi geldi canm  bize
tarafından
İsticem bende bugün doktordan canım gidip hava makinesi yazmadı bize evde yaptın dimi
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ne kadar doğru bir yöntem bilmiyorum ama benim ablam bronşit  babaannem sıcak suya bişey atardı naneli gibi bişeydi çarşaf geçirirdi başından . 

Ihlamur  vs tükettir  çok geçmiş olsun
tarafından
Yaptırmaz ki onu canım keşke yaptırsa çok sağol
(4,875 puan) tarafından
Sende gir altına sanki oyun yapıyormuşsn gibi.
tarafından
Ah ah Hatice Kayra yemez o ayakları:)
0 oy
tarafından
Yıllarca çektim ben anında geçmesini bekleme canım terleyip soğumasına izin verme saçları ıslak kalmasın soğuk bişeyler yiyip içmesin
tarafından
Kuzum çok terliyor çok çıkarıyorum sürekli ama.yok hiç durmuyor yerinde
tarafından
Benim ilkokul öğretmenim peşimde dolaşırdı koşar terlerim de hasta olurum diye tenefüslerde bahçeye salmazdu beni yanında gezdirirdi malesef yapacak bişey yok canım sürekli sırtına havlu bez gibi bişey koy terledikçe değiştir çünkü aletini değiştirirken de üşütür ama bez havluyu değiştirmek kolay olur. Bronşitte terlemesi olur illa ki şimdi bir de aklı ermez tam koşacağı zaman
tarafından
İstemiyor ki kuzum bez neler deniyorum aşırı huysuz aşırı maf oldum
0 oy
(101 puan) tarafından
Canım congecmis olsun benim 22 aylık oğlum 2 aydır nerdeyse geçmeyen bir grip gibi birşey öksürük burun akıntısı hırıltı ilaç içmiyor hava verdi doktor aynı şekilde devali veremiyoruz. Annem tetzeme anlatmış teyzemde eski mahalle ebesi demiş günlük taşı alsın tavada yaksın üzerine pul veya koyun yünü tutsun dumanı güne geçsin demiş sonra onu sırtına ve gogusune koymuş reis gitti aktardan aldım 3 gün yaptım öksürük baya azaldı hırıltı geçti. İstersen bir dene derim araştırınca aslında bayada popüler bir uygulamaymış.
tarafından
Çok sağolun kızlar
(7,196 puan) tarafından
Bende yaptım hatta gönderi bile paylaştım benim ki baya cigerleri çıkarcasina öksürüyordu gece bir tutunca boğulacak gibi oluyordu bu sebeple de kalkıp ağlıyordu. İki gün yaptım çok şükür aşırı faydası oldu
tarafından
Allah razı olsun kızlar Alacam birazdan
(7,196 puan) tarafından
Al canım muhakkak ben hiç ilaç kullanmadım öksürük bir anda başladı hiç bir şeyi yokken hemen  araştırdım rabbimde karşıma getirdi ilk gün sabah akşam sarımsaklı yağ denedim hiç bir faydası olmadı sonraki gün bunu yaptım pamuğu koyduğum gibi anında etki etti benim anlamadığım bu zamana kadar neden hiç duymamış olmamız çok faydalı bi sey ibni Sina nin sifasiymis
tarafından
Valla bende burdan duydum kızlardan sagolasunlar canım denicem inşallah ise yarar biz de de
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım günlük sakızı al aktardan bire bir mutlaka dene inşallah şifa olur msj attım sana 
(240 puan) tarafından
Nasıl hazırlıyorsunuz
tarafından
Çok sağol kuzum inşallah ise yarar
0 oy
tarafından
Canim benim kizda oyleydi. Düşmüyordu atesi.agri kesici veriyodum düşüyodu tekrar başlıyordu. Kaninda biraz iltihap vardi büyük ihtimalle o ates yapiyodu. Balgami vardi hirilt yapiyodu burnu akiyodu. Ve bronslari dolmuştu. Igne verdi 4tane. Bi sabah bi aksam. Sabah olan antibiyotik. Gece olanda rahat nefes alsin diye.. Ve ilaçlar verdi. Igne cok iyi geldi. Ve toparlaniyo cok şükür. Kanina baktinizmi
tarafından
Dün tahlil verdik canım bugün çıkacak ama perişan olduk snaki hiç gecmicekmis gibi
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ne belirtileri var benim oğlan da üç gündür balgamı var atmak için öksürüyor sadece başka biseyi yok ama bugün tüm hastaneleri talan ettim boş yer yok sağlık ocağına götürdüm sırtını dinledi sadece üç şurup yazdı gönderdi bişey de demedi. 
tarafından
Kuzum mutlaka bul hastahabeden randevu sağlık ocağının ihmali yüzünden bu hale geldik biz bruun akıntısı öksürük vardı başta
tarafından
Zaten bakmadı ki bir sırtını dinledi yallah ne grip dedi ne bişey yazdı antibiyotik balgam sökücü bilmem ne tamam işte
tarafından
Mutlkaa götür Hanife başka doktora salgın var şuan
tarafından
Tamam canım saolasin gecmis olsun size de
tarafından
Sağol canım size de
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizde hafif bronşit demişti 2 hafta önce çok şükür çabuk toparladı sabahları tereyağı pekmez ver aç karnına ballı ıhlamur da iyi geliyor gün içinde 1 diş sarımsak ez yoğurda kat yedir terlememesine dikkat et özellikle sırtı terli olmasın ilaçlarını düzenli içir birkaç güne toparlar allahın izniyle 
tarafından
Hiç birşey yeemk istemiyor ki canım sürekli terliyor değişiyorum yine aynı
0 oy
tarafından
Sırtına zeytinyağı ve göğüs kısmına zeytinyağı sür canim ve havlu ile kapat zibinini kapat yatır o emecek tenini ve terleyip sokecek kalkınca bak kontrol et çok yerli ise hemen değiştir yeni giydsi giydir emzir bol bol bol düzelir inşallah
tarafından
Çok terliyor kuzum durrduk yerde normal mi bu  bir de ateş yapar mı ateşi çıkıyor cunku
tarafından
Canım terlemesi iyi aslında bizde öyleyiz ya hele kafası saçları keçe gibi oldu terden öyle atıyorlar sanırım
tarafından
İnşallah hanifem inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
0 oy
12 cevap 219 göst.
22 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde tugba taha (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...