0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Arkadaşlar 2 buçuk yaşında kızım banyo yapmayı çok sewiyodu ama 2 haftadir her banyoda gözlerim yaniyo diye agliyo inanmadım başta sonra şampuanı kendi gözüme denedim gerçekten yakiyomus son kullanma tarihi filan aradım gozukmuyo alalı 2 ay oldu Dalin marka kullanıyorum .başına gelen warmi dalinde mi göz yakiyo yada şampuanın son kullanma tarihimi oluyo 

7 Cevaplar

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Dalının icerigi iyi değil demişti doktorumuz Sebamed kullanıyoruz canım 
(1,986 puan) tarafından
Bu canım
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(285 puan) tarafından
Bu şampuanın kokusu nasıl güzel mi canim
(1,986 puan) tarafından
Güzel bana göre canım
(285 puan) tarafından
Sağolasın cnm
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Dalin benim gözümü bile yakıyordu. Makyaj yıkamak için almıştım icind çok fazla kimyasal var canım çocuğa hiç kullanmadım
(285 puan) tarafından
Yaa doğumdan sonra dikişin çöktü doktor bana sabun şampuan sürmek yok ilk önce dalinle yıka sonra kurula pansuman yap derdi bende doktor yaraya bile Dalin tawsiye ettiyse iyidir dedim aldım siz ne kullanıyorsunuz canim
(1,794 puan) tarafından
Bubchen kullanıyorum canım pahalı ama kızıma tek iyi gelen o oldu zaten alerjik bı teni var. En az 10 ay kullanıyorum bı kutuyu. Onu alamazsan Nivea da temiz içerik olarak
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sebamed kullanıyorum ben
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(818 puan) tarafından
Benim oglumda dalin kullaniyodu önceden yakmiyodu son zamanlarda gözlerinin yandigini soyledi banyo yapmak istemedigini düsundum ama eşim banyo yaptirirken onun gözune de degmis sampuan diyo gozlerim yandi bu nasil bebek şampuani bende hemen değistim şampuani 
(285 puan) tarafından
Aynen benim kızımın da öyle oldu bu zamana kadar yakmiyodu yeni başladı ne ile değiştirdin ne aldın canim
(818 puan) tarafından
Johsn baby aldim şu an memnunuz cnm
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben sebamed kullaniyorum canim dalinle ilgili hic bi fikrim yok sampuanini degistir istersen arkasida 6M 12M felan yazar M ler ay demek bi bak kuzum arkasina
(285 puan) tarafından
Ay çok sağolasın yardımcı olduğun için canim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Mustela kullanıyorum memnunum
(285 puan) tarafından
Kutusu ne kadar gidiyo ortalama canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Dalin egzama yapmıştı oğlumu johnsons baby kuruluk yaptı en iyisi uni baby gözde yakmıyor doğal içerik uni babyden daha iyi mustela şampuan 
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneyim canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
11 cevap 264 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 722 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.