0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
kızlar 1 yaşında bir oğlum var ve emzirirken  hamile kaldığımı öğrendim 1 buçuk aylik nolur yardım edin oğlum tambir memekolik ve emerek uyuyor kesmemi söyleyenler ve devam et diyenler var emzirmeye devam etmek çok istiyorum ama korkuyorum böyle bir durum yaşayan yada tanık olan var mi iki yavrum içinde sıkıntı olsun istemiyorum sizce emzirmeye devam etmelimiyim

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yas araligi az bebekleri emzirmeye "tandem emzirme" deniyor, bu sekilde yapanlar var ama sartlarini tam bilmiyorum ( düşük riski vs.) siz arastirirsiniz.
(15 puan) tarafından
tesekkur ederim canım
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Benim hamileliğimin 4.ayina kadar emzirdim.sutum azalınca bıraktım bide çok iştahsız ve bulantılarım vardı.
(15 puan) tarafından
tşk ederim canım
0 oy
(635 puan) tarafından
Yapacak bişey yok. Canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin memokolik oglusunda bırakır annesi bı sekilde alistirirsin çok fazla takma kafana herşey yoluna girer 
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun tsk ederim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bebeğinde sorun yoksa kızın doğduktan sonra ikisinide emxirebilirsin şahsen ben hamile kalsam hiç kesmem hep emxiririn
0 oy
tarafından
Bence doktorundan bilgi almalısın
0 oy
tarafından
 Benim doktorum kesinlikle yasak emzirme dedi düşük  riski yapıyor diye ve sütun pis olduğunu söylemişti 
0 oy
tarafından
Ben doğuma kadar emzirdim 
0 oy
(10,575 puan) tarafından
Karnımda ki bebem 6 aylık olana kadar emzirdim sonra si kendi bıraktı ikisinde de bir zarar yok şükür 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gundüzleri kes kuzum sadece geceleri emzir

Yavaş yavaş alışacak kiyamam ya
(15 puan) tarafından
tşk ederim canım
0 oy
tarafından
Ah peki ben napam nerelere gidem bebeğim 9 aylıkken hamile kaldım şimdi 8 haftalık oldum. Hala emziriyorum. Şuan bebeğim 11 aylık 1 yaş olunca kesicem sütten 
0 oy
(659 puan) tarafından
Oğlum geçen gün 1yaşını doldurdu ve ben 6aylık hamileyim hala emziriyorum bir sıkıntı yaşamadım. 
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Bilgim yok kuzumm 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Eğer düşün riskin yoksa emzirebiliyosun bebek hemşiresi arkadaşım söyledi
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Nasil korunuyordun kuzum .peki
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Ilk 3 ay bebek senden beslenimyor zaten üç ay daha emzirebilirsin o zamana kadarda zaten birbuçuk yaşında olur yazında güzel meyveler falan getirirsin unutur canım bence kafana takma durumu Rabbim yoluna koyar bebeğine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,443 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 459 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 617 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynepysza (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 733 göst.