0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (5,366 puan) tarafından
Normal besleniyorum herseyi yiyorum hatta baya yiyorum ama kendimi hep aç hissediyorum bildiğin midem kıyılıyor açlıktan gidip bisküvi çikolata yiyesim var ama kendimi tutuyorum . acaba Bi doktora mı gitsem bu kadarda çok fazla . 66 kiloyum boğazımı tutamadığımdan kiloda gitmiyor 

11 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben de öyleyim özellikle akşamları yatmaya yakın biseyler yemek istiyorum bu sefer gelsin kilolar :/// olmuyor böyle ama illa da yicem yani 
(5,366 puan) tarafından
Bende kızımın artan yemekleri çöpe gitmesin diye sürekli yedim ondan mı iştahım açıldı bilmiyorum önceden bu kadar çok yemiyodum hayır yesemde Bi saat geçmeden acıkıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok yiyorum canım vallahi gece yatmadan önce de yerim bazen gece uykudan aç olduğumu hissedip kalkıp yerim ama ne yapayım çok şükür ki kilo almıyorum:-) emzirdigim için güçsüz düşüyorum 
(5,366 puan) tarafından
Bende emziriyorum acaba o yuzden mi acıkıyorum bide sürekli kızımın peşinde koşturmaktan yediklerim çabuk mu eriyor anlamadım ya
tarafından
Canım öyle yaa kolay mı bizi emiyorlar gücümüz kalmıyor
(5,366 puan) tarafından
Zaten kesecem sütten 2 yaşına girdide kesince düzelir mi ki Vala şu an mutfaga gitmemek için kendimi zor tutuyom. Bi yandanda diyorum ki yiyende ölecek yemeyende:)
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Gece bana da öyle oluyor ki benim ağzım hiç boş durmaz 
(5,366 puan) tarafından
Gece gündüz farketmiyor bana
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Şu an hamilelikten dolayı Aynen öyle oluyorum
(5,366 puan) tarafından
Hamileyken de iştahlıydım ama doğumdan sonra iştahsızdı hatta bir buçuk yıl hiç iştahım yoktu
0 oy
tarafından
Bnde oyleym emziryom dyemi ya
tarafından
Duzeliyo kız :)
(5,366 puan) tarafından
İyi o zman şimdi mutfağa gidiyorum :)
tarafından
Git kız bnde yicm eşim gelsn napym duramiyom:))
(5,366 puan) tarafından
İnşallah daha da şişmem güya sabah bugun az yicem diyodum :)
tarafından
Ay aynen bnde diyorum boşuna:))
0 oy
tarafından
66 kilonun neyi  gitsin kiz
(5,366 puan) tarafından
6 kilosu gitsin mesela ben bu zamana kdar en fazla 60 olmuştum
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Bende gece acıkıyorum  

Gündüz pek iştahlı olmuyorum
(5,366 puan) tarafından
Ben hep iştahlıyım ya sürekli bişeler yiyorum
0 oy
tarafından
Emziriyor musun 
(5,366 puan) tarafından
Evet kızım 2 yaşında yakında kesecem sütten
0 oy
(2,014 puan) tarafından
İnsülin düştüğü için oluyormuş canım bende aynı senin gibiyim 60 kg üstüne hiç çıkmamıştım 65 olmuşum göbek aldı başını gidiyor, 2 gündür tutuyorum kendimi. Hamurişi, tatlı bunlar insanda insülini çabuk yükselten ama çabukta düşüren yiyeceklermiş bu yüzden sürekli açlık hissi bırakırmış insanda 
(5,366 puan) tarafından
Yemeyince başın agrımıyor mu yada ne yiyosun
(2,014 puan) tarafından
Çok ağrıyor su yada çay içiyorum acıktıkça :) çalıştığım için sabah kalkar kalkmaz su içiyorum kahvaltıyı da kestim yemiyorum öğlen ve akşam yemeğinden önce bi bardak su içiyorum tokluk hissi olsun diye doymadan kalkıyorum ama napayım tutmak zorundayım kendimi
(5,366 puan) tarafından
Başım agrıyınca duramıyorum ben ya
0 oy
(391 puan) tarafından
Kandaki insülin direncin hızlı inip çıkıyor demek ki, bunu yavaşlatmak için kan şekerini dengeleyrn açlık hissini geciktiren yiyecekler tüketmelisin, mesela tarçın. İnsülin direncini dengede tutar.

Elma sirkesi 

Spor

Rafine şeker, daha doğrusu her türlüsü, şeker tatlı vs

Bunlara dikkat edersen açlık hissini yavaşlar 
(5,366 puan) tarafından
Sagol bunuda deniycem
0 oy
tarafından
Emziriyorsan ondan kaynaklı olabilir
(5,366 puan) tarafından
Evet emziriyorum ama artık bıraktırcam 2 yaşına girdi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 483 göst.
0 oy
5 cevap 362 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hyryegns1. (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...