+1 oy
774 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturuyorum kayinbabamin fabrikası var ben eşim ve kardeşleri abileri birlikte çalışıyoruz neyse psikolojisi bozuk bir arkadaşım var çok da çirkin yirmi dört yaşında hani güzel filan da değil kayinbabamla 3 yıldır flört ilişkileri vardı bende çok duydum ama gözlerimle görmek duymak beni inandırdı sürekli birbirlerine çağırıyorlar (karı koca gibi ilişkileri vardı yeni evli gibi trip atmaları göz kontağı göz devirme sürekli onun odasına gidip saatlerce gelmemesi) kaynanama söyledim zaten kayinbabana aşık demişti yeni gelinken duymuştum oda söylemişti bide aynı yerde çalışınca inandım sürekli ten teması dokunma yapmaları cilvelenmesi jeton düştü birde kızın telefonu nda numarasını yan yana fotoğraflarını gördüm kayinbabam ona fazla fazla maaş veriyor onu da öğrendim ancak benim kaynanam  çok  iyi biri ben bu kızdan nefret ediyorum çok gıcık bir insan kaynanama üzülüyorum çok kötü kanserden döndü yendi kanseri bir sene önce yendi ve bu n a l e t çıktı gerçekten de aşık ona gözlerimle sürekli gördüm eşim biliyor kardeşleri teyzelerim biliyor ve kimse ses etmiyor of ne yapmalıyım sizce benimle aynı yerde çalışıyor bu arada 

27 Cevaplar

0 oy
(2,737 puan) tarafından

İnanmak istiyorum ama neden se inanmıyorum:ermm:

-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Uydurmasyonlarda bugün 
0 oy
(27,488 puan) tarafından

Tamam bizde inandık hayret bişey

0 oy
tarafından
Tamm :D bu ne kız cokmu Türk flimi izledin bacım :D
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ee çüş artık yaaa . 
0 oy
(9,325 puan) tarafından
Nerde ilginc post var senden çıkıyor. Birinde de arkadasımn annesi damadını tras ediyor demiştn sendin o da sanırm
0 oy
(350 puan) tarafından

Hangi lafına inanalım canım senin. Kusura bakma da sen çok esra Erol falan izliyo olabilir misin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
0 oy
8 cevap 364 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,446 puan) tarafından soruldu