+1 oy
771 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturuyorum kayinbabamin fabrikası var ben eşim ve kardeşleri abileri birlikte çalışıyoruz neyse psikolojisi bozuk bir arkadaşım var çok da çirkin yirmi dört yaşında hani güzel filan da değil kayinbabamla 3 yıldır flört ilişkileri vardı bende çok duydum ama gözlerimle görmek duymak beni inandırdı sürekli birbirlerine çağırıyorlar (karı koca gibi ilişkileri vardı yeni evli gibi trip atmaları göz kontağı göz devirme sürekli onun odasına gidip saatlerce gelmemesi) kaynanama söyledim zaten kayinbabana aşık demişti yeni gelinken duymuştum oda söylemişti bide aynı yerde çalışınca inandım sürekli ten teması dokunma yapmaları cilvelenmesi jeton düştü birde kızın telefonu nda numarasını yan yana fotoğraflarını gördüm kayinbabam ona fazla fazla maaş veriyor onu da öğrendim ancak benim kaynanam  çok  iyi biri ben bu kızdan nefret ediyorum çok gıcık bir insan kaynanama üzülüyorum çok kötü kanserden döndü yendi kanseri bir sene önce yendi ve bu n a l e t çıktı gerçekten de aşık ona gözlerimle sürekli gördüm eşim biliyor kardeşleri teyzelerim biliyor ve kimse ses etmiyor of ne yapmalıyım sizce benimle aynı yerde çalışıyor bu arada 

27 Cevaplar

+10 oy
(1,279 puan) tarafından
Nedense inandırıcı gelmedi bana
(818 puan) tarafından
Postlarina bakiyorum cogunda kaynana kötu simdide kaynanam cok iyi biri diyo hey Allahim ya
tarafından
Ya çocuğum hasta sinirlerim bozuk zaten yorumlara koptum :D şuan profil resmim gibi oldum postu okuyunca
(1,243 puan) tarafından
Makine postu da bunun du ya büyük abdest koymuş eşyalara bulaşma falan miydi neydi
tarafından
Evet çamaşır makinasina engelli oğlunun kıyafetini koymuştu kirli
(2,671 puan) tarafından
Kimseye cevapta vermemiş zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Burda o kadar şey okudum ki gerçekten bazı postlar inandırıcı gelmemeye başladı ;)

tarafından
Yalan zaten bence kız bir önceki posta bak bi de buna :)
tarafından
İşleri güçleri yok zaar bacım ne diyelim Allah akıl fikir versin
tarafından
Vallq bir ben böyle boş olamıyorum ha :)
tarafından
Hahaha bende :))
0 oy
tarafından

Ne kadar iğrenç biriymiş yhaa kes onunla arkadaşlığını bencee. Kaynananda da var bi gariplik yani bildiği halde böyle davranıyorsa bişey yapmıyosa 

0 oy
(13,027 puan) tarafından
Eee kaynanan neden bosanmiyor ?
0 oy
(2,836 puan) tarafından
Senin yapabileceğin hiç bişey yok herkes eşi ve çocukları dahil ve seslenmiyorsa sen napabilirsin hemde. İğrenç bi durum evet ama kendini mecbur hissetme herkes razı gibi çünkü. 
0 oy
(119,344 puan) tarafından
boyle postlar cogaldi yaa
(2,671 puan) tarafından
Sevda sen kaç aylık hamilesin canım hamiş olduğunu yeni ogrendim yorumlarını goruyrmda hamiş olduğunu bilmiyordum :-)
20 hafta 2 gun
(2,671 puan) tarafından
Ayy canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ilk çocuk mu inşallah bulantin falan yoktur
2. bebisim ilkde mahvolmustim bu cok rahat
(2,671 puan) tarafından
İnşallah öyle devam eder benimde çok ootuydu hamileliğim inşallah ikincide iyi olur :-)
0 oy
(750 puan) tarafından
Eşin bilmiyor mu babasının böyle terbiyesizlik yapmasına nasıl göz yumuyor 
0 oy
tarafından
Bi önceki postta kurnaz kaynanam demişsin şimdi kaynanam çok iyi demişsin. Zaten hiç bir yoruma cevapta vermiyorsun 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Öyle insanlar da ne buluyorlar aynu annenle babamı tarif ettin babam da herşeyi yapar ama annem bsy demiyo bıkmış yani artik
0 oy
(17,808 puan) tarafından
Sen ne yapabilirsinki herkes kendinden sorumlu
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Böyle bir olayı bütün sülale bilecek ve bir şey yapmayacaklar? Bana bu aralar atılan postlar inandırıcı gelmiyor :d

(932 puan) tarafından
Bir bakim dedim ki ne goreyim :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hangi ay da çıkacak bu film.
0 oy
(4,584 puan) tarafından

Önce üzüldüm ama eski postunu okuyunca inanayım mı inanmayım mı bilemedim açıkçası. Önce kaynananın kurnaz biri olduğunu söylüyorsun, sonra burada çok iyi biri olduğunu yazıyorsun. Ne diyeyim, gerçekse de Allah yardım etsin. 

image

0 oy
(13,885 puan) tarafından
Ütopik senaryolarda bugünde kayinbaba ve arkadaş iliskisi var. Bakalim daha kimler ne uyduracak. 
0 oy
tarafından
Bende bulent ersoy memnun oldum ;) ;)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eee başka  ne oldu  senaryonun bu bölümün de 
0 oy
tarafından
Paylaştığı on şeyden dokuzu kaynana postu şimdi geçmissin kadına Melek diyon dünya yi tersten mi gormeye başladın ne oldu anlamadık ki 
0 oy
tarafından

Yani birincisi Rabbım yarattigi  hiç bir kul çirkin değildir bu şekilde hitap etmen aslında çirkin.  

Diyelim ki böyle bir durum var onun ahlaksızlığı. 

Yani bir fabrikanız  var aile bireyleri orda annelerinin  bu durumda ezilmeleri e nasıl.izin veriyorlar?? 

Birseyler hayal ürünü gibi geldi sanki. Adamın parası varsa kizi niye orda çalıştırsın. Ona bir hayat kurar onunla yaşardı gibi gibi..

0 oy
tarafından
Ne güzel yemekti enfes...
0 oy
tarafından

Bi bitmediniz :angry:

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.