0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (412 puan) tarafından
BİM'in bezini kullanıyordum pişik oldu bezden diye düşünüyorum baby turco ya geçtim şimdi altı kirli kalmazdı pişik oldu kıpkırmızı ne iyi gelir travazol kullanıyorum şu an kaç günde geçer bu pisik

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım benim de molfixten mahfolmuştu bu kremi kullandım çok iyi geldi 

image

tarafından
Hametan ile bunu karıştırıp sur demiş Dr Rahime ablaya bende öyle yaptim
tarafından
Anladım canım şifa olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende e.bebegin bezini kullanıyorum kargo gelene kadar sleepy aldım bebeğim pişik oldu. Bepanthol kullandım ben çok iyi gelmişti.. ne krem surersenn sür bezini hemen kapatma biraz hava alsın poposu. 
0 oy
(485 puan) tarafından
Popolin al canım yeşil olandan birebir geciriryor
0 oy
(636 puan) tarafından
Bephantol çok iyi geliyo bize
0 oy
(2,529 puan) tarafından
3 gün önce benim kızım da olmuştu her altını açtığım da ılık su ile yıkadım ıslak mendil kullanmadım. Ve bezini bağlamadan havalandırdım. Bağlarken booll boll mustela pişik önleyici Krem kullanıyodum. Şükür ertesi güne geçti çok fenaydı
0 oy
tarafından
Silverdin hem ucuz hemde birebir  bezi değiştirelim için benim büyük kızım öyleydi markalı bezleri kabul etmedi en ucuz bezi kabul etti totosu
0 oy
(937 puan) tarafından
Trosdy al o bir günde tamamen geciriyo 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Yeni dogunca bende oyle hata yaptim baby turco berbat bir bez ve cok kalin baska degistirin derim canm biz molfix kullaniyoruz o guzel istersen ondan al. Kremde eczacidan özel karışım aliyor eşim 1 gunde düzeltiyor icinde cinko varmiş
0 oy
tarafından
Hametan kullanıyorum pişiğine çok iyi geliyor 
0 oy
(601 puan) tarafından
25 günlüğüz artık derisi soyulmustu, hemazing verdi çinko içeriyormuş
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Trosid kullan canım çok iyi geliyo pişik olmasın diye önleyici olarakta mustela kullan
0 oy
(374 puan) tarafından
Hic bisey surme sadece kantoron yagi sur canjm surekli sur doktorum hep onj öneriyor 
0 oy
tarafından
Her gun yika, en kotu altini yika ve en az gunde 15 dk havalandir. Bi sure islak mendil kullanma su ve pamukla temizligini yap. Bize mavi hametan cok iyi geliyor ecaneden alip deneyebilirsin
0 oy
(257 puan) tarafından
Bezden olabilir benim kızım 2yasına gircek dogdugundan berı molfix kullanıyorum hiç pişik olmadı canım 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Bepanthol bize çok iyi geldi canım pişik olmasını beklemeden her altını açtığımda biraz biraz sürüyorum ben 
0 oy
(606 puan) tarafından
Cnm sleepy kullan pişik yapmiyor
0 oy
(119,343 puan) tarafından
sudo crem sur
0 oy
(296 puan) tarafından
molfiks izotonik sulu ıslak mendil pişiği önlüyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Sarı kantoron yağı kullan canım