+1 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

2 yasini 3 ay gecti 27 aylik simdi napicam bana bi akil verin bacilar en büyük korkum ben bu isi beceremeyecgim diye cok korkuyorum:ermm:

11 Cevaplar

+1 oy
(4,115 puan) tarafından
Canm ben once kızıma sevdirdim lazımlıgı tam seninınkının yasındaydı. Bı kac gun senin sandalyen sana aldm dıye oturttum sevdi hep oturmak ıstedı. Sonra lazımlıgı kucuk cop posetlerını actım oyle temiz kalıyor. Oturttum hadı cısını yap dedım dedıgımıde anlıyordu. Baktım korkuyo yapmadı muslugu azıcık actım bak dedım oda cısını yapıyor derken yaptı kızım. Sonraları kendisi oturmak ıstedı gelsın dıye bekliyordu hatta. Ben dk bası hatırlattım hıc bez baglamadm cok rahat ve kolay ogrendı sakın bagırma kızma korkutma elbette kacıracagı zamn olacak. Ve kısılıgını cok etkiliyor bu tuvalete alısma zamanları. Dediklerimi uygula sakın ve sabırlı ol canm kolay gelsin 
(4,115 puan) tarafından
Yaptıktan sonra aferim de alkısla sev cmm
(1,777 puan) tarafından
ayyy cokk tesekkur ederim kuzum aynen uygulayacagim icime su serptin valla Allah razi olsun☺☺❤
(4,115 puan) tarafından
Korkma cnm alısır elbet sabırlı ol yeterkı emek ıstıyo bu isler sevgiyle gosterır sen cocukta sen de yorulmazsın
-Reklam-
+1 oy
(7,611 puan) tarafından
Kendinizi hazır hissettiğinizde başlayın 
+1 oy
(3,681 puan) tarafından
Lazimliktan sonra normal WC alışması zor gelir gibime geliyor annem kız kardeşime lazimlik kullanmıştı her yere yanında götürüyordu normal WC hiç yaptiramadi çok zorlandı erkek kardeşime WC alıştırdi onda çok rahat etti bende direk WC alıştırmayi düşünüyorum
(48,507 puan) tarafından
arkadasimda oylee
(3,681 puan) tarafından
Bazı çocuklar bağımlılık yapınca gerçekten bıraktırmasi zor oluyor
(48,507 puan) tarafından
elinde lazimlikla geziyo oda hijyenikte olmuyo ki
(3,681 puan) tarafından
Aynen oyle
(48,507 puan) tarafından
annem gormus torbaya koymaya calisiyomus cisler damliyomus
+1 oy
(7,662 puan) tarafından
Lazımlık değil de tuvalete alıştırmayı dene canım
+1 oy
(1,897 puan) tarafından
Lazimliga alıştırmadim temiz deil kesinlikle 

Oraya oturtma direk tuvalete götür
+1 oy
(1,122 puan) tarafından
Bence direk tuvalde alistr lazimliga alışırsa tuvalete zor alisir 
(4,115 puan) tarafından
Cnm direk tuvalete nasıl yapsın kucukler daha, klozet diyorsan heryerde klozetsız yapmıyorlar bu sefer evlerde sıkıntı oluyr. Ben kızıma once lazımlık sonra normal tuvalete alıstırdm lazınlıga sıgmayınca. Klozet soruunuda olmuyor.
(1,122 puan) tarafından
Ben  çocuğuma direk normal tuvalt alistrdm lazimliga alisinca çocuk her yerde taşımak zorunda kalyorsn . Senin tercihin ben fikrimi söyledim cnm benim çocuğum klozettede hiç yapmadı istemedi klozeti ama disarda olsun bi yerde olsn klozette yapyo evde alaturka tuvalte gdyo.
(4,115 puan) tarafından
Her cocuk alısamıyor misafirliğe gelen klozet soruyor o yuzden dedım
(1,122 puan) tarafından
Doğrudur olabilir
0 oy
(1,777 puan) tarafından

kimse cevap vermiyor mu ya :(

(2,091 puan) tarafından
Bende alıştıramadim lazimliga ya şu anda tuvaletin kenarına yapıyor öyle temizliyorum 26 aylık olacak benimki de
0 oy
tarafından
Bende alistrmadm ya nasıl oluck bilmiyorum
0 oy
(48,507 puan) tarafından
klozet varsa direkt ona alistir
0 oy
tarafından
Kız lazımlık mutlaka kullan onlar büyük tuvaletten korkuyor önce lazımlıkta öğret sonra normal WC ben iki günde öğrettim tam 27 aylıkken öğretim şimdi 33 aylık çok hiç sorun yaşamadık
0 oy
tarafından

Lazımlık banyoda kalsın her 5-10 dkda çişin geldi mi diye sor..sen de çişin varmış gibi hareketler yapıp tuvalete git önce sözlerle sonra hareketlerle öğret..benimki de 27 aylık ama okul tatile girmeden alıştıramam..okula giden büyük kızım var 9 günlük tatilde düşünüyorum..büyük kızımı 1 hafta içinde o şekilde alıştırdım ama 3 yaşına geliyordu çocuğun da hazır olması lazım cnm..o süreç gelen ggiden olmasın çocuk utanabilir unutabilir..tam alışınca çıkarsınız.alıştırma külotları da var yıkananlardan al 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,443 cevap

34,777 kullanıcı

...