0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar oğlum 21 aylık olucak pilav makarna çok seviyor ama çorba sulu yemek felan yediremiyorum başka birsey yemiyor 14 aylık olana kadar çorbayı yemekleri çok güzel yerdi çok dile getirdim çok güzel yiyor felan diye nazar oldu herhalde :( şimdi agzina bi kasik corba veremiyorum düzelir mi acaba bu durum çok yemek seçiyor esim hiç yemek seçmez bwn de fazla seçen bi insan değilim aslında 

5 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlumda seçici sulu yemekte yer ama sadece sevdiklerini. Zorlamıyorum neyi severse onu pişiriyorum 
(1,946 puan) tarafından
Benimki sadece pilav makarna birde tavada yumurta sabahları başka hicbrisey yediremiyorum valla zor işiniz bacjm
(25,224 puan) tarafından
Ben tree plus şurup kullananıyorum takviye edici gıda ve iştah açıcı çok işe yaradı bizde
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
18 aylık canım yediği şeyler haşlanmış yumurtanin beyazı. Yoğurt çorbası tarhana çorbası. Ezilmiş muz. Balık o da az yani. Bir de baget yiyor bir tane o da tam bir saate oyunlarla yediriyorum asla başka şey yemez. Çikolata bile sevmez. Bunları da yemiyordu kızım asla hem de argivit diye suruba başlattı doktor biraz iştahı açıldı
(1,946 puan) tarafından
Doktor yemiyor diye mi yazdı yoksa vitaminleri dusuktu veya kilosu mu azdı az yemek yiyor diyince doktor bizede başlatır mj acaba
(554 puan) tarafından
Canım değerleri düşük çıktı kan ilacına da başladık ama gelişimde sıkıntımız var boy kilo olarak yaşıtlarına Göre geri de malesef
0 oy
(3,354 puan) tarafından
3 yaşında ve yemek yemek asla istemiyor sanki zehir veriyorum  ne yapacağım bilemiyorum kuru ekmek yiyor bazen çok nadiren yemek yiyor
0 oy
(373 puan) tarafından
Benimde sadece sevdiği şeyler yer benimde bazen yemiyor normaldir herhalde
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Sen bnm oğlanı anlatmiain kız 27 aylık makarna pilav aşığı corbo sulu yemek çok nadir yer 
(1,946 puan) tarafından
Ah ah napcaz bacim :)
(7,304 puan) tarafından
Vala bilmiyom cnm iki saaten beri yemek yedirmeye çalışıyorum yırtıyor biyerlerini bende vazgeçtim yedirmekten:)

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 144 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 366 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 380 göst.
30 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 257 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı