0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Bu aralar esime karsi cok guvensizim guven sorunumu nasil asa bilirim bilmiyorum. Kendisi asker bu aralar isleri cok yogun amma ben onu anlamak yerine baski yapiyorum benle iygilenmiyosun falan konusuyom surekli kalqa ediyom artik hayatinda baska biri var o yuzden bana bakmiyosun falan diye ariza cikartiyom surekli hormonlardanmi neden boyle oldum bilmiyorum kendimede engel olamiyorum bes dakka yuzune guluyom sonra yine sacma sapan seyler aklima geliyo kalqa etmeye basliyom. Ben bu guven problemini nasil coze bilirim bilen varmi?

3 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Canım.icerigi hiç okumadan ilk aklıma.gelen şey şu oldu birine güvenmek aslında çok büyük nimet çünkü bir kez gidince sanki eskisi gibi yerine gelmiyor gelse bile eskisi olmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güven en baştan kurulmazsa ilerde asla kurulmaz bu kere kaybedilincede hiç bi zaman eskisi gibi olmaz 
0 oy
(136 puan) tarafından
Esine ghvenmiyorsan önceden bi vukuati vardir yada supeli hareketi insan durduk yere şupelenmez
(77 puan) tarafından
25 haftalik hamileyim ikiz kiz hemde
(136 puan) tarafından
Esinle otur bu yazdiklarin gibi anlat bi evlilik terapistine gidin cunku bu suphe insanin icini kemirir durur olan size oluyo icinize ata ata hastalanirsiniz sonra bunlar psikolojik hastaliklara neden oluyo
(77 puan) tarafından
Dayanamiyorum ayrilmak istiyorum amma nasil bilmiyorum bisey de diyince hep uste cikiyor onlar gecmiste kaldi falan sonrada alamaya basliyor kimsem yok annem oldu beni birakip gitti sende git yapa yalniz kalayim diyip aliyo amma ben cok kotu oluyom yasiyamiyorum boyle dayanamiyorum unutamiyorum napiyim bilmiyorum
(136 puan) tarafından
Sürekli adamin basina kakip durma dir dir etme yapacak adam nasil olsa yapar konusmani yap tekrar ederse ben bu evliligi yurutememde oteriteni koy seni kaybedebilecegini anlasin o korkuyu ver ve rahat birak gozlemle birde hamileligin hormonlarin etkisiyle suphelenip duruyo olabilirsin
(77 puan) tarafından
Hee tmm soylediyin gibi konusmayi tekrar yapicam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 423 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu