0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
21 aylik oglum var sütten kesmek istiyorum artik sadece oyun oynuyor isiriyo emdigi yok yavas yavas iki yasina kadar tamamen kesmek istiyorm ama guvenli sekilde guvenini sarsmadan ama nasil yapicam bilmiyorum ilk cocuk olduğu icin etrafımdakiler abuk subuk konusuyolar bu konuda

5 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Valla bende güvenli olmadı baktim hep istiyor bende kıl yapıştırdım artık ucun benjm bebek iki buçuk olmustu
(48 puan) tarafından
Himmm ben yapsam onu temzler emer eminim bundanben nedem vermek istemesem okdar bana yapisiyor ver diye iknada olmuyor cok yorulfm
(4,164 puan) tarafından
kirmizi oje siyah goz kalemiyle boyadim
kizda 22 aylikdi eg den og den anliyordu tiksindi 24 saat icinde unuttu. oglanda da sabirtasi kullandim 17 aylik biraktirttim memeyi . eg den anlamiyordu henuz sabirtasini. tadi buruk bisey 3 gune unuttu memeyi.  
ay o guven sarsma zirvaligi bana cik sacma geiyor . daha dogrusu cocugada kendine de eziyet haftalar aylar suruyor.biran once  o meme birakma surecinden kurtlup normal hayata donek iatiyor insan cnku asiri eziyet oluo bebege anneye
-Reklam-
0 oy
(660 puan) tarafından
Konuşarak diyorlar daha oralara gelmedim ama yapabilene helal olsun 
(48 puan) tarafından
Ben denedm erkek cocugun anlamiyorlar oyuzdn acil güvenli bıraktırma arayisindaym
0 oy
(400 puan) tarafından
Öğün azalta azalta git en son da gece emzirmeyi bırak gayette sarsılmadan oluyor :) ben öyle yaptım sorun yaşamadık sadece ilk üç gün zor oldu gelip isteyip durdu onda da oyaladım hep başka birşeye yönlendirdim. Birde ona anlatmıştım artık büyüdün dişlerin çıktı bak yemekte yiyorsun memeye ihtiyaç kalmadı diye evet haklısın demedi tabi de etkili olmuştu öyle anlatmam bence :))
0 oy
(1,554 puan) tarafından
24 aylık kızım on gün olsu keseli hala sabahlari ağzına almak istiyor ben kesemedim neler denedim sürdüm tabiki önce azaltmayı denedim konuşarak ederek ama nafile öfke krizleri asla anlamak istememe oldu uf dedim dinletemedim olmayinca bir anda sabır taşı aldım sürdüm birdaha istemedi bazen işte sabahları yapıyor uyku sersemi alışkanlık kaynaklı ama asla güvende azalma olmadı inan dahada bağlandı ben diyordum ya beni istemezse ya bağımız koparsa herşey aynı devam ediyytek fark emmemesi oldu hala yapışık ikiz gibiyiz gece de sürekli kucağıma aldım salladım ettim şimdi unuttu çok şükür 
0 oy
(280 puan) tarafından
19 aylık kendiliğinden bıraktı iki haftadır meme demiyor hiç sütüm de kesildi zaten 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 169 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tompislerim (77 puan) tarafından soruldu