0 oy
460 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Tekmeliyorum resme yatakta bana mısın demiyor saniyelik kesiliyor tam uyucam sustu diyorum tekrar başlıyor oğlum da rahatsız oluyor kımıldıyor hep oda 

19 Cevaplar

0 oy
(198 puan) tarafından
Suan benimkide horluyo uyuyamiyorum ya uyandirdim 5 dk sonra geri basladi
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Odadan gönder:) bazilarinin çaresi yok
0 oy
(426 puan) tarafından

Valla çaresini bulursan bende yapayım :D eşimi geçtim, komşunun horlaması da duyuluyor şaka gibi:D

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Eczanede bişey satılıyordu bi araştır istersen canım 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Nefesini kes :) 

Canim surekkiyse doktira gitsin et olabilir bide yan yatsin.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Canm tabiki de geniz etini aldırmasi lazım ameliyat olmadan nasıl iyileşsin zaten ameliyat bile denmez bir operasyon 45 dk kadar süren
0 oy
(218 puan) tarafından
Arada benim kide horluyor çok yorgun olduğu zamanlar genellikle ben döndürüyorum susuyor ALLAHTAN 
0 oy
tarafından
Aynı aynı bende ne yapacağım bilmiyorum bugün çok horluyordu oturma odasına gönderdim bes aylık oglum da sesten uyanıyor hemen biri sussa biri susmuyor
0 oy
(606 puan) tarafından

Valka cnm tekmelemek işe yaramıyor 1..2 dkk snr yine başlıyorlar:D

0 oy
(179 puan) tarafından
Yastıktan da olabilir, esiniz kafası rahat değilse bu yüzden de horlar başı biraz yukarda olsun düz yastıklar kimisinde horlama yapıyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kafası yüksek olsun gerekirse 2 yastık koy oyle dene
0 oy
(795 puan) tarafından
canim benim esimde oyle ustelik ameliyat oldu ama doktor bundan fazla duzelmez dedi ne yapsak bilmiyorun inan diger odalardan bile duyuluyo oyle bi ses hamileyken falan duymaz uyurdum da bebek olduktan sonra uyuyamiyoruz kizim da ayni sıçrayıp uyaniyodu odayi ayirdik mecburen 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Horlama genel de nefes alamamaktan oluyor. Eczaneye git bi burun bandı al bide onu dene.
0 oy
tarafından
Burun bantlarını deneyin 
0 oy
tarafından
Geniz eti varsa yada geniz akıntısı varsa olur canım. Bi doktora görünmesi gerek
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Aynı benimde canım dün gece ayı kaçmış gibi horluyordu tekme attım kendini çevirdi sonra tekrar devam etti en son kendim yana çevirdim
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Onun çaresi yok cnm :))
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşimde yastığı yüksek olunca horlar :) hemn dürter yastığını değiştiririm :) hatta Bi kre kendi horlamsna uyanmştı çk gülmüştük :) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 232 göst.
16 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 326 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Mutsuzkadin (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 213 göst.
0 oy
26 cevap 1,105 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...