0 oy
596 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğinizi hem hastane çıkışı hem sonrasında taşımak için ne aldınız puset çok ağır geliyor bana. Portbebe ve yeni çıkan örgü pusetler var ya o ikisi arasında kaldım ne yapsam acaba hazır portbebe mi alsam yoksa örgü puset için malzeme alıp kendim mi yapsam. 

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hastaneye puset götürdüm ama icine koymaya kiyamadik kucagimizda çıkardık. Puseti arabada kullaniyrm uzun yolculuklarda. Elde taşınmıyo çok ağır oluyo. Port bebede en fazla 3 ay kullanirsn snra hareketlenicek istemiycek.

Biz bi yere cikarken zaten bebek arabasiyla ciktik puseti sadece arabada kullandk. Arabayi kullanamiycagm durumlarda da kanguru kullaniyrm daha rahat oluyo
(271 puan) tarafından
Cnm kanguruda ben dün koydum da tekrar cikardm günes falan gelio yüzüne ve uyumak isterse nasl rahat edecek
tarafından
Kanguru da mantıklı Bi de onu araştırıyım çok saol canım.
tarafından
Valla benimki yüzünü yasliyo göğsüme cok guzel uyuyo :)
(271 puan) tarafından
Işte o güneş şeyi sknti
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her yere esimle gittigimden puset kullanicam tasisin cocuguna ne olacak kac aydir ben tasiyorum ya 
tarafından
Eşim taşımasına taşır canım da her zaman bulamam napıcamı bilemiyorum.
tarafından
Port bebeyi sevmiyorum ben nedendir bilinmez en iyisi bebek arabasi hem daha rahat bebek icin
(271 puan) tarafından
Puset almayın benim bebegim 2 buçuk aylık içine sıgmio bide çok agirlasio ben eşimle birlikte tutuoduk smdi onuda kullanmiom en iyi bebek arabasi
+1 oy
(1,430 puan) tarafından
Ben puset aldım canım kullanmadık daha ama biraz ağır dediğin gibi ama eşimle gidiyorum her yere bide araba olunca. Örgü pusetlerde aşırı ağır halamın kızı yapıp satıyor aşırı ağır önermem dedi
tarafından
Ben de arabada kullanmak için puset düşünmüştüm civile gittim kadın önermem bebek için tehlikeli olur arka koltukta ve uzun süre kullanamazsınız dedi bende birkaç ay portbebe kullanayım sonra bebek arabası alırım diye düşündüm ama örgü puset ağır deyince sen kararsız kaldım :D napsam bilemedim valla.
+1 oy
tarafından
Puset bebek arabasi kanguru hrpsini kullandim :)
tarafından
Hangisi daha kullanışlı canım. Hangisinden memnun kaldın.
tarafından
Bizimki arabada en rahat ediyor . 2 dk sa uykuya daliyor . Araba travel sistem. Puseti var . Bana kolay geliyor .
+1 oy
(174 puan) tarafından
İlk anakucagı kullandım simdi kanguru ve araba kullanıyorum 
tarafından
Anakucağını kaç ay kullandın canım iyi miydi memnun kaldın mı. Bi de kanguru nasıl kullanışlımı.
(174 puan) tarafından
3 aya kadar kullandım cok rahat ettim puset agır oluyor kanguruyuda 4aylıkken kullnmaya başladım tek başıma otobüs dolmuşla bi yere hastaneye giderken onu kullndım sırtımda canta kucagımda cocuk cok rahat oluyor dolmuşta fln yer olmadımı iyi oluyor ayakta
0 oy
tarafından
Her yere esimle gittigimden puset kullanicam tasisin cocugunu ne olacak kac aydir ben tasiyorum yaaa
tarafından
Hahahah cok guzel ve mantikli bende kullamayim bunu :) :)
tarafından
:)) haksiz miyim ama ağır gelmez kızları ona iki kizi bir oglu olacak pek sever kizlarini

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 293 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Derya Nur Karpuzcu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,513 kullanıcı

...