0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
5 dkkada bir atıp uyanıp ağlıyor veriyorum uyuyor 5dkka sonra gene ayıp ağlıyor ne yapmalıyım nolur yardım edin

9 Cevaplar

+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Emziririm demekki doymamış boş emzik vermem . gerçi ben hiç emzik kullanmadım 
(423 puan) tarafından
Ne güzel canm
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Karnımı aç acaba??

(423 puan) tarafından
Yeni beslemiştim ama denerm
tarafından
Doymamıştır gülüm belki hem onun her yarım saatte bi emzirilmesi lazım daha çok küçük
0 oy
tarafından

Emziği agzina geri vermek :D başka bişey gelmedi aklıma 

tarafından
Kız bir süre sonra dalar zati az dışını sık;D kaç aylık
(423 puan) tarafından
2 aylik canim daha taze anneyim o yüzden yani ağladım bile az önce
tarafından
Ahh kuzum daha neler yaşayacaksınız birlikte sakin ve sabırlı ol sen annesin o sana muhtaç o hicbirseyi sensiz yapamiyor bir köşeye bırakıp gitsen ağalar ağlar anca elinden bişey gelmez öyle duusn daha yeni adapte oluyorsun normal zamanala aliairsin
(423 puan) tarafından
Evet canım sinirlendim ama şimdi pişman oldum çok neden sinirlendim diye ama uyksuzuluk falan o yüzden birde alışma surecindeyiz henüz
(1,703 puan) tarafından
Ahahahahah
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Canm burdakiler gibi acmi tokmu ben bilmiyorum bizde yeni yeni aliscaz insallah ama genc kizken bekarken yengem ve annemin isi çıktı bana biraktilar yigenimi oda aynı senin anlattigin gibi allahim diyorum ns yapsam butun islerim kaldi millet gelecek simdi ev pis sonra baktim olacak gibi degil agzina emzigi verip etrafini hafif bir sekilde yara bandi yapistirdim onuda hemsirelerde gormustum canini acitmadan hafifce yapistirmistim onlar gelene kadar sustu bende evi temizlemistim sen boyle yazinca direk aklima o geldi ya:D

tarafından
Ahahahs yok artık yhaa hemşireler böylemi yapıyomuşş :D
(1,533 puan) tarafından
Hahahahahha
(7,791 puan) tarafından
Kusan bi bebekse kusmugu kacabilir nefesi kesilebilir aslinda tehlikeli de bu sey canim.
tarafından
Ya hayır tabiki de yazık günah yani . Arkadaşın dediği gibi ya kusarsa boğulur ve ölür o zaman tam rahatlarsıniz olur biter
(2,139 puan) tarafından
Canım bantlama sakın kusarsa emziği atamaz Allah korusun nefes borusuna kaçar.
0 oy
tarafından
Emzigi eline ver kendin ağzına verme ki senden beklemesin eline ver hep kendi koysun böyle böyle alisir
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim bebeğimde òyleydi hatta emzik verdiğime cok pisman olmuştum ilk zamanlar sabaha kadar emziği attıkca uyanıyodu sonra kendisi almaya başladı o zaman rahatladım 
0 oy
(401 puan) tarafından
Açtır muhtemelen kıyamam emzir bol bol 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Benimkiler emzik kullanmadilar ama karnı aç olabilir canim 
0 oy
tarafından
Benim bebegimde oyle emziksiz asla uyumaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 202 göst.