0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (5,421 puan) tarafından
Kızlar borçlarımız var kiradayız 7. Kattayım istanbulda yaşyırum evimiz her tarafı açık taşınmak istyrouz burda kiralar çok pahalı blyorusunuz ailemde tekırdağ kapaklıda yaşyır eşime bi ara oraya gıdelim bnle sen beraber vardıyalı fabrıka da çlşşalım servise yetişemediğimz zaman annemlrre 1 yda 2 saate bırakırız eşim hep belli değil yada olır bakalım faln dedı bu aralar hep morali bozuk farrk edıyorum 70 mlyar borucımz var elektrk doğalgaz fatura vs kızım 1 buçuk yaşında emzdryırum gerçi buyurdu arrık ek besin veryorım acaba çalşsam zor olırmu bebeğim çok bağlı bna annem babam yaşlı ablam abim var onlarda vardıyalı çalşyr olurmu bnde blmiyorum vala çok istyroum ama bebeğim çok harektli yaramaz annem de kızı kucagına bile alamaz belinden ameliyat olmuş sadece 2 3 saatlik kalsın oda servise yetişmesek 

8 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eğer zor durumda kaldiysaniz bir sekilde idare edilir aslında 
(5,421 puan) tarafından
Annem yaşlı aslnda kızımda artık yürüyor annemide çok yormak istemiyorum fakat sadece saat olrk 3 le 5 arası
(2,323 puan) tarafından
Bence idare edilir annenle konuş güzelce onun fikrini al tamam derse bence sorun olmaz kucaklicak bı şey yok küçük bebek değil ki artik
(5,421 puan) tarafından
Benm bi tane ablam daha orda yaşyır ama evi ayrı ya kızına bakarız destek veririz gelırsn ama nerye kdar bakablirz ben dedım 2 3 saat ne olacak sankı herkesın işi gücü var yune siz bkrsnz dedı bnde gtmek istyorum buralrda yaşamak istemiyorum
(2,323 puan) tarafından
Çok da istekli konuşmamış ama ablani pek ilgilendirmez önemli olan annenin ne düşündüğü ben de aynı yerde olmak çok isterdim anneme bırakır çalışirdim
(5,421 puan) tarafından
İnşalah düzelir cnm bakalım hele nasıp ne olıyrı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk alışır gider cnm hiç üzülme. geçim zor çocukların geleceği için çalışmak gerek
(5,421 puan) tarafından
Aynen vala oyoe
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla canım zor durumdaysan idare edilir hiç kolay değil mesela dün gece kızım gece 3 buçukta uyudu ben sabah 6 buçukta kalktım işe gitmek için eve geldim yine yatamıyorum çünkü iş yemek beni beklıyor gözüm kapalı geziyorum ama yapacak bişey yok
(5,421 puan) tarafından
Bnnm kızım 14 aylık peki emzdryırmusun
(4,089 puan) tarafından
Evet emziriyorum
(5,421 puan) tarafından
Sütünü sağıyırmusn peki
(4,089 puan) tarafından
Evet sağdım canım
(5,421 puan) tarafından
Allah yardmcın olsun ne işinde çlşyon
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bizim de 450 bin TL borcumuz var keşke 70 binimiz olsaydı
(5,421 puan) tarafından
Çalşyormusun cnm
(1,301 puan) tarafından
Aynen canım estetisyenim güzellik salonum var
(5,421 puan) tarafından
Ev mi aldnz peki cnm
0 oy
(167 puan) tarafından
Bizim de çok borçlarımız var, çalışmadan geçim imkansız olur tek kocamın maaşı yetmez maalesef. Doğumuma az kaldı bebek 3 aylık olunca çalışmaya devam edeceğim anneme bırakacağım bebeği ben işten gelene kadar bakması için. Zor olur tabi kolay olmayacak ama yapacak bir şey yok 
(5,421 puan) tarafından
Cnm bnm annem ful gun bakamazlar mesela gunduz ben sabah işe gdersm 5 gbı evde olurum eşimde gece vardıyası olursa öğleden snra servis gelcek meselq ben gelebe kadr eşim işe gtmış olacak ama bebeğe bakacak kmse yok esnada bnde Belki birkaç saat annemlere bırkırm dedimde korkuyorum bı taraftan annem hasta kızın peşinde gıdemez sürkli ablam ın gece vardıya sıda var gunduz uyuyor kızımda çok yaramaz nsl olck blmıyorum vala
(167 puan) tarafından
Bi kaç saat içinde ne kadar yaramazlık yapabilir ki yani annene çok zahmeti olur mu bilmiyorum tabi hasta ise ama :(
(5,421 puan) tarafından
Hyrlısı nyse o olsun fabrıka ile anlşsam onlarda erken bırakmıyr blmıyorum nasıl olck
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Tanıdık birine emanet etseniz o iki üç saatlik sürede güvenilir birine hemde çok az bakacağı için cüzi bir miktar verirsiniz dizide yormaz hem aklınız da kalmaz 
(5,421 puan) tarafından
Saol cnm inşallah o olur
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Bende hayırlısıyla inşallah bebeğim 2 aylıkken çalışmaya başlamayı planlıyorum... Ne yapalım mecbur 
(5,421 puan) tarafından
Kim bakacak beebeğine cnm
(1,954 puan) tarafından
Hayırlısıyla inşallah karşı komşumuzla anlaşmayı planlıyorum. Günlük ücret karşılığında
(1,954 puan) tarafından
Aileme çok uzağım, kayinvalidem de yaşlı
(5,421 puan) tarafından
Ayy güvenme ya ben komşumu nkdr sevsem de güvenmem ya
(1,954 puan) tarafından
O konuda da haklisiniz :( Bilmiyorum bakalım
0 oy
tarafından

Yani eşinin hayatı değiştirecek bir karar bu. 

Ailen ile yüz yüze gel konuş. Çocuğuna bakarlar mi diye.  

Esin hep gece vardiyasında olmayacaktır yeri gelecek sabah giderkende birakacaksiniz anneniz hasta ise duzenle bakamayabilir. Bunun için ona kirilmada. Ki biz anneler olduğumuz halde yeri geliyor yetişemiyoruz . 

Bulunduğunuz yerde bakıcı tutun oyle çalışın veya kimseye yük olmadan 

(5,421 puan) tarafından
Acaba 2 3 saatlık kireeş ile anlaişsak alırlarmı
tarafından
Yarım.gun kresler var 1 ve 5 arasi saatleri
(5,421 puan) tarafından
Onun üceeti nekdr olıyrı acaba bi bilgin varmı cnm
tarafından
Kuzum o kadar bilemem bölge bölge semt semt okullar değişiyor. Ama.devletin ana okullari var yarım.gun onlara bak
(5,421 puan) tarafından
Devlet okulunda 14 aylık bakarlarmı birkaç ay snra taşınacaz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 353 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Masall (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde fatos18 (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 295 göst.
0 oy
10 cevap 104 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu

383,062 soru

11,466,210 cevap

35,068 kullanıcı

...