0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 gün yok cuma gelicek insAllah cok kötü oldum ilk defa ayrı kalacağız. 5 yillik evliyiz  . Rabbim basimdan eksik etmesin Sag salim gidip gelsin insAllah dua edin lütfen 

3 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından

Sag salim gelsin bacim. Allah sana da sabir versin bende esimden bir gun ayri kaliyom ikinci gune gecdikde alamaya basliyom cocuk gibi babami istiyorum diye aliyom:( bana hep minnosum kuzum kizim der bende baba diyorum cunku babam gibi hep beni korur kollar <3 ayy bende ozlemeye basladim yeni konusmusduk oysa 

tarafından
Ayy bacım eveet vallaha cok zor dediğim gibi rabbim beterinden korusun da. Hep yanımızda olsunlar vallaha.
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
1 bucuk yıllık evli olacagım ocakta bu 9.ayırlısımız işi yurt dısında ben özel sebeplerden gidemedim yanına ve çok zor oluyor gerçekten daha 2 gğn oldu yine yolcu ettim annemgile kalıyorum, gün sayıp duruyorum. Neyse ki 3 günmüş hemen geçer inşallah allah sağ salim kavustursun eşlerimize
tarafından
Oo baya olmus. Evet canım ya vallaha bende annemdeyim.  InsAllah amin canim seninde eşin sag salim gelir insAllah
0 oy
(3,484 puan) tarafından
15 aydir evliyim kocam her hafta 3 gün evde yok alıştım artık eve gelmese gözüm aramiyo:)
tarafından
Doğrudur canim alışmışsın ondan iste ben ilk defa olunca kötü oldum Rabbim ayırmasın kimseyi :)
(3,484 puan) tarafından
Amin amin ;)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 469 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yumudukk (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 279 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu