0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar Biz kaynanam eltim Aynı apartmanda altlı üstlü oturuyoruz kaynanam sürekli yanındayız bir 10 gün falan hasta olduk eşim de hasta oldu arayıp sormayınca hemen takıntı yapıyor büyük oğlu da fazla sormuyor ama büyük oğlunu çok seviyor bizden daha çok seviyor hep takıntı yapıyor niye Çocuklarım beni sormuyorsun Niye gelinlerim gelmiyor ben çocuklarımdan razı değilim ama mesela bir işi olduğu zaman gerçekten hep biz buradayız yapıyoruz yardımcı oluyoruz kendisine hiç yalnız bırakmıyoruz Mesela bizim bir pazar günümüz var Pazar günümüzde hep yok Beni şuraya götürün mezarlığa götürün eşi vefat etti Hani bir şey istediğinde Mecbur yapılacak yapılmazsa evlatlarını hakkını helal etmiyor ya da hep böyle naz yapıyor diyor ki benim bir işim düşmüş yapın ne olacak ağlıyor hemen hastalanıyor Mesela dün hastanelik oldu tansiyonu çıktı hemen her şeyi kafaya takıyor nedir çocukların beni sormuyor Ben çocuklarımdan razı değilim görümcem de diyor ki pazar günleri Benim annem çok sıkılıyor Onu gezmeye götürürüm ama bizim bir pazar günümüz var Neden anlama istemiyorlar niye sürekli bizim tepemizde olmak istiyorlar Ben de sesimi çıkarmıyorum Ben de hep iyi yaklaşıyorum diyorum ki anneciğim ben seni çok seviyorum hep senin yanındayım Niye kendini yalnız hissediyorsun ama hep sadece ben söylüyorum eltim hiçbir şekilde bu lafları kullanmıyor kendisine ama eltimi daha çok seviyor Ben diyemiyorum ki bizim bir pazar günümüz var bizi bir rahat bırakın bir pazar gününde Ne demem ne yapmam gerekiyor Yani nasıl yaklaşmam gerekiyor

5 Cevaplar

0 oy
(1,747 puan) tarafından
Ayy bu ne bicim iş sürekli aranacakmı kızı arıyormu hep yada damadı hep gelirmi bende sıkılırım her dakika gidilcek yok ya kaynanan 5 yasındamı en ufak seyde hakkımı helal etmiyorum ne bu hastalık olur tamam ama hergünde gidilmez ki
tarafından
anlamyo ya anlamyo tamam hergun gidelim ama oazar tatilimizdede götrp gezdrin istyo
(1,747 puan) tarafından
Afedersn ama manyak mı yada deli mi kızı gezdirsin yapmaz anca laf derler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok yüz veriyorsunuz astarını istiyor sende eltin gibi yap anneciğim bilmem ne yapma öyle Bi pazarımız var de hakkımı helal etmem derse sen bilirsin diyin o zaman bakacak sizden yüz yok artık bişi yapamaz biraz da kocasının ölümüyle alakalı olabilir sonuçta Bi tek evlatları kaldı onun için hayat arkadaşı yok 
tarafından
ever gercekten com yuz veryoruz
0 oy
tarafından

Ben pazar günleri gözükmuyorum hiç:))

Allahtwn benim kayinvalidem oraya buraya götürün demez neden geldin gittin demez kimseye karışmaz :D

0 oy
(1,161 puan) tarafından
sende  bir hafta  biz gezdirelim bir  hafta  o bir  oglu bir  haftada   kizi.   
0 oy
tarafından
Hepsini okuyamadım 

Ama duydugum birsey varki  eşi olmayan kaynanalar oğullarını kıskanır  bütün ilgiyi kendine çekmek isterlermiş  bunun icinde elinden geleni yaparlarmış

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,181 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 393 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı